Діліться враженнями?
Від себе порекомендую серіали Фоллаут, локація Чайнатаун і аргентинський Нічого, це що подивилась з останнього
ПазлШредінгера• 11 декабря 2024
Перша серія поки що. Скоріше сподобалось, але поки складно сказати, чи передали вони атмосферу, чим власне геніальна книга.
ЧупакабраЗеБест• 11 декабря 2024
ну я почитала там , как раз недавно взялась. за книгу..нуууу на любителя, мне чтото не пошло вообще. старнное какое то и очень мрачное.
ЧупакабраЗеБест• 12 декабря 2024
Ответ дляLyudaT
Ви Маркеса ще щось читали?
чого очікували від книги?
маркеса нет. ранее не читала вообще.