ПуГоФФка• 11 декабря 2024

В чому її секрет? Там де вона - там в неї зʼявляється багато подружок

Як вона це робить?
Таке відчуття що вона кожну людину до себе підпускає, відкриває своє серце і сімʼю ось так незнайомій людині..
і головне шо всі ці люди нею захоплюються
Мільйон квітів на др
Мільйон репостів в інсті від інших людей(нових її подружок, які вітають її)
От я не розумію в чому секрет? Це ж треба ще підтримувати всі ці відносини.. коли вона встигає
В неї ідеальний порядок в хаті, діти відмінники, чоловік з чудовою роботою носить на руках .
Вона має хоббі - астрологією займається. І все навколо вона ось так припідносить до неба, радіє всьому, каже на свої подруг «моя дєвочка»

Тут є такі баришні? Як у вас виходить зібрати навколо себе стільки подруг
Santander• 11 декабря 2024
Я не вірю в таке ідеальне життя)
Хлч і не знаю про кого мова
Папина дочка• 11 декабря 2024
Ви про Аллу Пугачову?
kissulichka• 11 декабря 2024
Как будто про меня написано
Астановитесь• 11 декабря 2024
Мне такое не интересно) с высоты своих прожитых лет ценю качество, а не количество
автор ПуГоФФка • 11 декабря 2024
Ответ дляSantander
Я не вірю в таке ідеальне життя)
Хлч і не знаю про кого мова
Я теж не вірила поки не познайомилась з нею
За 5 років поки вона в Києві вона обросла подругами, нею захоплюються і прям цілують її
А в інсті висилають їй поздоровлення .. словесні і аж боготворять
Santander• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Ви серйозно вважаєте, що знаєте щось про чужу людину?)
Папина дочка• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Аж цікаво хто це божество 🤣
Не гоню• 11 декабря 2024
Ответ дляАстановитесь
Аналогично.
Поэтому десяток своих подружек продолжаю называть котиками, цветочками, девочками и лучшими подружками, а по факту давно их перевела в статус хороших знакомых
Сама вумна тутички• 11 декабря 2024
Обрастала уже подругами. Больше не хочу.
Не гоню• 11 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
Аж цікаво хто це божество 🤣
Дилер, который дает в долг и гадает на кофейной гуще бонусом
Крошечка-хаврошечка• 11 декабря 2024
В мене є така знайома.
Думала ви про неї поки не написали Київ.
Так от в неї чоловік побухує і стає агресивним.
Але картинка дуже гарна в інсті
Мастер Класс• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Алхим что ли?
автор ПуГоФФка • 11 декабря 2024
Не можу зрозуміти як в неї виходить підтримувати відносити з цими всіма подругами
Кумедна• 11 декабря 2024
Моя мама очень общительная, экстраверт. В моем детстве, помню, в квартире постоянно зависали родственники, какие-то мамины подруги, друзья. Вечеринки по случаю дня рождения, какой-то движняк не прекращающийся. Я, отец и сестра - полные противоположности, не понимающие, зачем нужны в квартире эти толпы, зачем это все вообще.
Маме 62, на пенсии, не работает. Телефон разрывается с самого утра. Подруги, бывшие коллеги, подруги с дачи и т.д. В транспорте знакомится сразу и легко, душа компании. И все для нее ’моя рыбка’, ’моя зайка’ и т.д.
Автор, это темперамент и характер такой. Им нужно внимание, обожание людей. Демонстративный тип личности, скрывающий от глаз посторонних не очень хорошие черты. Только близкие знают об этом.
Не гоню• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Как и у меня, каждая думает, что она моя самая пресамая подружка
Крошечка-хаврошечка• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Це тип характеру такий.
В мене дочка така. В темному лісі в ночі знайде подруг.
І ось я в школі в мене була одна подруга до 9 класу.
З тих пір в мене нуль подруг.
40каградусная• 11 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
Аж цікаво хто це божество 🤣
Хай залишиться загадкою)))
40каградусная• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Не пишіть хто це. Хай це небесне створіння, таким і залишиться для нас))))
Кумедна• 11 декабря 2024
Ответ дляkissulichka
Как будто про меня написано
Так все и поверили..
40каградусная• 11 декабря 2024
Ответ дляКумедна
Так все и поверили..
Вам жалко, хай думає про себе , що завгодно))
автор ПуГоФФка • 11 декабря 2024
Ответ дляКумедна
Оо моя рибка зайка- це ж прям про цю баришню
Вона всім так каже
ТайТаке• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Та в кого в неї??
40каградусная• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Вона всім так каже
Яка гидота))))
Майструю крила• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Якась місцева бліновська😂? шкода що в нас не саджають таких.
40каградусная• 11 декабря 2024
Ответ дляТайТаке
Та в кого в неї??
Автор чекає ваших постів, як ви будете виклянчувати ім´я)))
ТайТаке• 11 декабря 2024
Ответ дляНе гоню
Т.е вы просто лицемерите?
Життє Бентежне• 11 декабря 2024
У меня есть одна такая подруга, которая обрастает широким кругом знакомств в любом месте жительства. Ну она с детства лёгкая в общении, умеет собирать вокруг себя людей. Умеет поддержать словом. Но вот когда до дела доходит, много раз подводила и поступала безответственно. Но это только с очень близкими. Для меня тяжело поддерживать отношения с таким количеством людей, здесь бы хоть на нескольких подруг выкроить время. Все люди разные.
Ну, кстати, она тоже всем в глаза ’зайка, рыбка’, а за глаза так обосрать может)))
Майструю крила• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Бухлішко, чи герич посприяли
ТайТаке• 11 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Та нафиг. Просто если понимать о ком речь то легче обьяснить что происходит
40каградусная• 11 декабря 2024
Ответ дляТайТаке
Не треба))) іде реклама якоїсь обіз´яни.