Борода• 12 декабря 2024
Чоловік став дуже самовпевнений і понтовитий
Зараз в зсу,я до нього і на поїзді,і автобусами їжджу,коли можна побачитись,вже майже всю Україну об´їздила.
Почали розмовляти про новий рік,кажу може хоч перед,або після буде вільний час.
А він такий, так чим я доїду,авто зайняте буде,я кажу на автобусі,або я приїду,так він фиркать почав
Почали розмовляти за їжу, то каже,я таке не їм, тільки нормальну їжу,м´ясо,рибу.
А мені каже гроші економ, бо треба збирати на житло.
Я вчора промовчала,а сьогодні хочу якось сказати,щоб корону трохи приспустив і на землю спустився.
Тільки от думаю,як правильно.
Щас ухожу• 12 декабря 2024
Не чіпайте його, особливо якщо він в гарячій точці. Це все від нервів. Хтось понтовий стає, у когось панічні атаки, хтось починає пити сильно а хтось стає релігійним фанатиком. У Вас ще не найгірший варіант . Просто чекайте і моліться за нього.
ЛісАпетная• 12 декабря 2024
Правильно (щоб не свариться перед НР) скласти меню новорічного столу в двох варіантах. По його забаганці, і ваш економ варіант.
Хай вибирає та фінансує.
Ананомчикус• 12 декабря 2024
Ответ дляАсобеннАя
А до того він був зайчиком, так?
Навіть якщо і був, то зміни все одно будуть.
Каяспер• 12 декабря 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ті, хто в гарячих точках, так не викаблучуються.
Кто мало видел, много плачет ©
Мстящий за Зайца• 12 декабря 2024
Автор, збирайте гроші, залиште його в спокої. Навіщо оті жертви з поїздками, якщо йому це не потрібно?!
Дайте подуться• 12 декабря 2024
Ответ дляКаяспер
Кто мало видел, много плачет ©
+*++ детские коржики 2 метровых побратимов до слез ( первые эксперименты дони) и если они с аппетитом абсолютно все
Ананомчикус• 12 декабря 2024
Якщо автор ’майже всю Україну об´їздила’, то її чоловік явно не в гарячій точці харчується ’м´ясом та рибою’)))
Обнимашкина• 12 декабря 2024
Ответ дляАльдебаран
Завязывайте со своими поездками - не нужны они ему.
Вы прям знаете, что ему надо, а что нет
Альдебаран• 12 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
Вы прям знаете, что ему надо, а что нет
Так же, как и вы, могу только предполагать на основе описанного автором.
Жерица ночи• 12 декабря 2024
Поки що не чіпайте його з цими питаннями.Зробіть паузу.Це якщо він в гарячій точці.
Море Щастя• 12 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Ті, хто в гарячих точках, так себе не поводять.
Жерица ночи• 12 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
Можливо,ви і праві.Тому що я також мала досвід з чоловіками з ЗСУ,які були не в гарячих точках.
Так,вони дійсно можуть дуже боляче вдарити словами,як скорпіон вжалити жалом.Але мова не про всіх йде,а тільки про деяких.Залежить від людини,а не від того,де вона служить або працює.
Жерица ночи• 12 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
100% ви праві.
Море Щастя• 12 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
В чоловіка в частині, ті хто не ходить в ротації, частіше поводять себе, як д...
Жерица ночи• 12 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
Я ж кажу,це залежить від того,що це за людина.В мене був досвід з такими.
Жерица ночи• 12 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
Вы прям знаете, что ему надо, а что нет
А какой ещё вывод можно сделать?Автору заткнуть свой рот и терпеть равнодушие ?
Сама купляю квіти• 12 декабря 2024
Ну, раз по всей Украине видитесь, то сильно чувак не рискует. А всюду ж слышит какие герои и котики. Только не понимает, что это о пацанах на нуле, а не о нем. Но корона выросла.
У знакомой был на нуле, так жену боготворил. А уже 2 года 30-40 км от фронта, а чаще дальше. То поменялось все… Интерес только к побратимам. Даже деньги не шлет, им надо на войну 🤷♀️ А она ездит, из з/п кроит на посылки, сборы делает…
Альдебаран• 12 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
кто-то считает, что нужно продолжать настойчиво возить свою ’матильду’ в места дислокации мужа по всей стране, даже если он уже не хочет, чтобы она приезжала на НГ)
Обнимашкина• 12 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Никакого. По интернету
Борода
• 12 декабря 2024
Ответ дляЩас ухожу
Він не в гарячій точці,на 0 не виходить,знаходиться в 50 км від 0
Борода
• 12 декабря 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
В смислі збирайте гроші?