Поторописька• 12 декабря 2024
важкі відносини з донькою
16 років
сама собі на усі
може грубити
може не реагувати на те що я кажу
аби їй сказали живи сама,була б щаслива
а тут ще мама і молодший брат,тато боронить країну
мені іноді краще не контактувати з нею.так легше
що робити
в кого теж так
сама собі на усі
може грубити
може не реагувати на те що я кажу
аби їй сказали живи сама,була б щаслива
що робити
в кого теж так
В шоколаде• 12 декабря 2024
Варіант один - говорити
Якої вона хоче самостійності?
Повної в усьому? Як тоді себе забезпечить?
Якщо часткової - що готова робити, який вклад в родину?
Що готова робити сама і відповідати за це, а що хоче від вас і тоді буде йти зі своєї сторони на поступки.
Якої вона хоче самостійності?
Княгиня пітьми• 12 декабря 2024
ой, сейчас вам тут понаписывают, что это временно, переходный возраст, не так воспитали и т.д. А по факту, как повезет, может и пройдет этот пер.возраст, а может наоборот только усугубиться, знаю много таких примеров. А по поводу воспитания, даже не вините себя, такое пишут те, кому повезло и у детей ангельский характер с рождения.
Поторописька
• 12 декабря 2024
Ответ дляSo_so
А попробовать договориться? Вот это и это твоя ответственность, и я тебя не трогаю.
она очень ответственная,чистоплотная,зубрит сейчас нет,мне кажется сильно зациклилась
Шлях до зірок• 12 декабря 2024
в нас таке рідко буває, але так, доросла-самостійна, я сама знаю...
але моя слухає, навіть коли злиться і нервується. думаю, багато залежить від Ваших стосунків, темпераментів і бажання/вміння/здатності спокійно реагувати на альтернативні думки;-)
А що таке?• 12 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Може якось розрядити обстановку. Не нав´язуватись, а проводити десь час разом. Кафе, якісь активності, відпочинок.
Не зациклюватись на її відношені до вас.
Бути просто мамою
ПампушОК• 12 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Нормальная дочка. Не заёбуйте ее и всё.
заварний look• 12 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Тогда чего Вы от нее хотите? Чтоб она была с вами как с подружкой в общении? Так к этому нужно было идти все 16 лет. А так дети растут и у них своя жизнь. Свои переживания, печаль конечно, что с Вами не делиться . Но у ребенка сейчас тоже не самое лёгкое время, вы нервная срывпетесь за мужа переживаете( и не говорите, что это не так) и она тоже за папу переживает даже если вам об этом не говорит
Новорічна пальма• 12 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Нічого собі, і Вам ще щось не подобається?)
Моя хамить, срач постійний кругом, безвідповідальна, ніколи не допоможе
Просто порівняйте😉
Лапка• 12 декабря 2024
ну, стараюсь так - вместе провести час. Рассказать истории из инета, спросить что она думает, иногда истории про маму с дочкой - разные.
Иногда обясняю так - мне жаль детей, у которых нет мамы и мама не подскажет, совет не даст. Как дети в детдоме. Я, как мама, должна дать ей то, что я знаю, просто потому что я мама, а дальше - ее решения, ее отвественность. Но то, что она должна знать от мамы - я говорю, чтоб она меня потом не винила.
как то так
Хлопаю ресницами• 12 декабря 2024
Есть такие люди. Которым так нравится. Которым нельзя навязывать свою любовь, заботу и требовать от них того же. Я с 17 лет жила отдельно от родителей. Совместная жизнь с ними меня очень напрягала.
Фея_3уровень• 12 декабря 2024
Треба слухати її завжди, якщо щось почне розказувати, особливо коли зайняті. І шукати що її розслабляє. Чи присутній спорт/ йога/ читання. Давати кишенькові на кафе, кінотеатри. І слідкувати за сном- 9 годин мінімум і щоб виходила надвір. І ви не повинні бути їй подружкою. Не робіть щось через силу для дітей. Є можливість вийшли в місто чи в ТЦ, немає ні сил ні грошей - вдома попкорн і фільм з Нетфлікс.
Коник-стрибунець• 12 декабря 2024
Просто сісти і поговорити.Один на один.Просто попросити її-Доню мені треба тобою поговорити.Щоб нам ніхто не мішав..Сказати їй-Доню,щось у мене не виходить з тобою налагодити дружні відносини.Ну і в такому дусі.Якби поставте себе у такий стан ніби не розумієте у чому справа.Вислухайте її.Бо там можуть бути і підвищені тони,і почуєте те що вам не сподобається.Ну не знаю як у вас вмиде. Ми таке пережили.Я стисла свою гордість у жменю і ми поговорили досить напружено. Я не кажу що вийшло зразу.Але дуже багато питалася у неї як би ти зробила.Потім викладала свої аргументи,потім вона свої і так потихеньку дійшли взаємопорозуміння,Теж є син молодший,Поки що своїх прав ’некачає’,,,)))
культУра• 12 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Підтримую ваш коментар. Ті, хто виграв генетичну лотерею, схильні вважати це виключно своєю заслугою і результатом «правильного» виховання)
Хата на мати• 12 декабря 2024
Діти, підлітки і дорослі час від часу можуть не реагуватм чи хамити. Уявіть, вона ще не доросла, але вже не дитина, гормони, тато на війні, це великий стрес, можливо з однолітками якісь негаразди, у такому віці, навіть одяг чи гаджети гірші за однолітків це вже трагедія і привід для глузувать, одним словом їй не просто і що з цим робити вона не знає, тому може так себе вести і захищатись.
А мама доросла, хоч їй також не просто, вона має підтрмувати, розмовляти, допомагати, не нав´язливо, не повчати та ставити ультиматуми, а домовлятися, пояснювати і слухати думку дитину і її аргуменим.
ЧупакабраЗеБест• 12 декабря 2024
автор, не в обиду вам, новозможно вы просто кончита.
вот есть конеченые люди, судьба может выпасть так что ты с ними вынужден вместе работать или проживать.
пот настанет время, она будет в состоянии уехать от вас на любую учебу или за любого рандомного парня замуж. постарайтесь на зайобывать ее эти пару шет ее молодой жизни, она не обязана стать и быть такой как вы желаете.
и по самой теме: я не вижу НИ ОДНОГО недостатка в человеке по этому описанию.
daiannaSan• 12 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Как обычно. Самое обидное пишут после «не в обиду вам»