Стрекоза любви• 12 декабря 2024

От цікаво, які умови «повернення» українців?

Для прикладу в мене знайома з чоловіком і сином на початку війни виїхала в Німеччину. Сама з Харкова. Житло збережене.
Як уряд Німеччини/України буде обирати тих, кого можна повернути?
Якщо люди взагалі житло або роботу втратили?
Давайте без срачу і звинувачень в темі. В мене є розуміння, що дійсно є люди, яких можливо повернути, біженці ж не тільки з прифронтових територій.
Але є й ті, в кого втрачене житло, професія не зовсім гарнооплачувана, тому таким би поки краще фізично було б на виплатах/закордоном.
Як ви думаєте, який механізм може бути у виборі тих, кого повертати?
Джемма• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так, я теж думаю, що всім, хто хоче залишитись треба, вибачте, попу рвати, у вивченні мови, пошуку роботи і зміни статусу з біженця на якийсь інший. Дуже сумніваюсь, що таких зможуть повернути в Україну.
Да всіх повернуть, коли війна скінчиться, бо буде дорого. Пенсіонери пенсії де возьмуть, страхування? Там де 1 людина в сім´ї працює теж не витягне.
amoa• 12 декабря 2024
Ответ дляrybka21
але ж вочевидь в них там житло. було
Не обов´язково, могли бути прописані у батьків, а знімати та жити в іншому регіоні.
Uebersetzerin• 12 декабря 2024
Что за бредовая формулировка - ’возвращать людей’?

Люди - это не вещи, чтобы их возвращать.

Поменяют условия пребывания в стране и люди сами уедут, если не смогут перейти на другие визы. Но уедут туда, куда они сами выберут, а не туда, куда их хотят ’вернуть’.
Britishop• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так, розмови про те, що йде обговорення умов повернення. Україна зацікавлена в населенні, яке готове працювати. Можливо будуть обирати з тих, хто не працевлаштований в Німеччині!? Хз.
хто не працевлаштований в Німеччині..., а как вы хотели? дармоедничать 3-й год?
Anastasiia-9046• 12 декабря 2024
Ответ дляЕлена - 79
А слово то какое ’ втекли ’

Сначала сделали все, чтобы была война, а теперь они собираются возвращать.
Мені теж кинулося в око. Написано як наче якісь правопорушники втекли 🤦
Vlada-Maria• 12 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Думаю да.Это про новое министерство.Называется очередное министерство говорильни без толку.
ну чому без толку? добрій сотні міністерців буде забезпечено кінець епохи бідності
Vlada-Maria• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я думаю, справа в тому, що Німеччина прийняла велику кількість людей. Плюс Шольц приїжджав нещодавно. Казали в СМІ, що з Зелею обговорював тему біженців.
потужний розводив Шольца на бабки на ’повернення українців’?
viter33• 12 декабря 2024
Елементарний механізм:
Тільки закінчиться війна ( в той-же день, по аналогії з Сирією) - припиняють приймати біженців та надавати захист
Тим, хто перебуває - запропонують протягом 3 міс.або ’інтегруватися’ (знайти оф.роботу, яка дозволяє оплатити проживати в Німеччині) або через 3 міс. повне згортання усіх програм підтримки і куплять квиток на поїзд Берлін-РаваРуська
Україні дадуть 1 млрд.Є ’на будівництво житла’, яке укр.влада розкраде
rybka21• 12 декабря 2024
Ответ дляamoa
ну й шо. куди їм повертатись?
Vlada-Maria• 12 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Кстати да ) пусть война закончится сначала , странная перестановка проблемных вопросов по приоритету
пріоритет один - урвати бабла під любим приводом
Moon shine• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Це тільки наші погляди. Ніхто не знає, як буде. Припущення. Тому полошитися не потрібно. Якщо Німеччина змінить умови, поїдуть в Польщу, США, Британію. Варіанти є, якщо сильно цього бажати.
Британія теж нікого не залишає,якщо ти не супер спеціаліст і в тебе немає робочої візи. Он в Британії сидять знайомі з батьками пенсіонерами. Після війни всім на вихід сказали.Підстав нема для залишення
автор Стрекоза любви • 12 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А як щодо безпеки працювати на такому виробництві?
Але за умови, що якщо приймуть якісь положення про повернення, і ви будете підпадати під критерії, то я не знаю, як ви знаходячись в Німеччині, зможете сказати, що не поїдете назад!? Вас в 99,9% попросять назад.
Як варіант шукати притулку в іншій країні.
Сланочка• 12 декабря 2024
Ответ дляviter33
Елементарний механізм:
Найточніше формулювання процесу як на мене 👍
svetolino• 12 декабря 2024
Ответ дляamoa
Хіба в Польщі не більше?
Не мае виплат
zajka12• 12 декабря 2024
Ответ дляMoon shine
в тому то й справа, якщо війна буде як в сиріх чи ізраїлі, то наше покоління там житиме до кінця, покоління дітей вже інтегрується....
spain2406• 12 декабря 2024
Ответ дляМиззери
В понимании нашего суперпрофессионального правительства война может еще долго не закончиться. А человеческий ресурс нужен. Договорятся о прекращении параграфа 24 и все. ни жилья, ни права на работу, не говоря уже о пособиях.
ira--m• 12 декабря 2024
Ответ дляUebersetzerin

Теж цікаво, як будуть саме «повертати». Якщо людині щось не сподобається і вона працювала та буде мати запас коштів, то шукатиме інші країни. Хіба що такі новини - це перші ластівки і далі підключаться інші країни. Начебто ці програми зараз діють до початку 26-го, а там цілком ймовірно, що почнуть їх згортати по всій Європі.
Vlada-Maria• 12 декабря 2024
Ответ дляСланочка
особливо кінцівка))))
Сланочка• 12 декабря 2024
Ответ дляVlada-Maria
особливо кінцівка))))
Ну то класика))) то вже точніше не скажеш))
ira--m• 12 декабря 2024
Ответ дляviter33
Елементарний механізм:
Також десь так це бачу. Типу ось вам час на «вирішити свої питання і до побачення».
Marmu• 12 декабря 2024
Вибачте, не для срачу, але ви реально вважаєте, що когось хвилює, що у вас професія не зовсім гарнооплачувана?
helga2014• 12 декабря 2024
Ответ дляСланочка
А що война закінчилась вже? Про що взагалі мова?
Вот и я прочитала в новостях и не поняла.
1. Люди не приедут, пока летают ракеты, даже в условно спокойные регионы, даже при наличие самого супер-пупер ПВО, как любит наш великий постоянно об этом говорить.
2. Что это вообще за постановка вопроса - будем возвращать людей))) Вы вообще там, дяди, охерели?) хотим выгоним, хотим - вернем. Личные рабы Зеленского или как?
3. Мужчины и парни за границей выберут жизнь бомжом в Германии, чем вернуться в Украину.
Короче, каждый день новый бред. Уже даже не шокирует.
Сланочка• 12 декабря 2024
Ответ дляhelga2014
А я уже и не читаю если честно) только на советчице и вижу этот бред. Так уже отписалась везде где можно
Евга-9246• 12 декабря 2024
Якась хрєнь. Куди можна повертати людей, якщо йде війна. Якщо навіть в найбезпечніше місце в Україні кожен день може прилетіти ракета і вбити цих людей, дітей. Якийсь сюр просто.
Я розумію, коли війна закінчиться і почнуться такі повернення, але зараз?! Це пррстотякийсь тупізм.
helga2014• 12 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Мені взагалі цікаво, яке право має влада щось там вякати про повернення, коли сама принизила своїх громадян, коли сама показала переселенцям величезну дулю.
И внутренние издевательства над людьми в Украине, наверное, очень мотивируют возвращаться 😂
Плюс постоянные вбросы про мобилизацию детей и женщин.
Miele• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Скорее всего, если будут менять условия пребывания украинцев за границей, то поменяет их не только Германия. Поэтому сильно надеяться на Польшу и другие страны не стоит. Другое дело - рабочая виза: человек имеет доход и может сам себя содержать. В этом случае не думаю, что станут выгонять.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 12 декабря 2024
Ніякого механізму, лише власне бажання, хто захоче повернеться
Miele• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тут тільки питання, скільки людей працевлаштовано. Порадниці, хто в Німеччині, пишуть, що десь 80% зійшли з виплат.
Шольц так не думает
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляhelga2014
’Люди не приедут.... блабла бла’. Які ви всі розумні! Он в Ізраїлі теж літають ракети, але люди там живуть. Україна живе теж, тут живуть люди і кожен день борються з кацапською сволотою. Якщо у тих, хто втік за кордон, український паспорт - то або повертайтеся і робіть щось для своєї країни. Або відмовтесь від українського паспорту і їдьте куди хочте! Тим більше мова йде про час, коли завершаться бойові дії. А то ви хочете користуватися усіма пільгами, які надає український паспорт, безвізом, прихистками, виплатами, а як замаячила вірогідність повернення додому, то вже й піднявся ’плач Ярославни!’ Дармоїди ніде не потрібні, ні в Німеччині, ні в Україні.
Евга-9246• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Одне питання: а де саме ви побачили, що мова йде про час, коли завершаться бойові дії?