Стрекоза любви• 12 декабря 2024

От цікаво, які умови «повернення» українців?

Для прикладу в мене знайома з чоловіком і сином на початку війни виїхала в Німеччину. Сама з Харкова. Житло збережене.
Як уряд Німеччини/України буде обирати тих, кого можна повернути?
Якщо люди взагалі житло або роботу втратили?
Давайте без срачу і звинувачень в темі. В мене є розуміння, що дійсно є люди, яких можливо повернути, біженці ж не тільки з прифронтових територій.
Але є й ті, в кого втрачене житло, професія не зовсім гарнооплачувана, тому таким би поки краще фізично було б на виплатах/закордоном.
Як ви думаєте, який механізм може бути у виборі тих, кого повертати?
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
Одне питання: а де саме ви побачили, що мова йде про час, коли завершаться бойові дії?
Десь попадалася інформація у ЗМІ.
СвітланкаОК• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Але за умови, що якщо приймуть якісь положення про повернення, і ви будете підпадати під критерії, то я не знаю, як ви знаходячись в Німеччині, зможете сказати, що не поїдете назад!? Вас в 99,9% попросять назад.
Як варіант шукати притулку в іншій країні.
Та я нікуди не виїздила ) Просто в теорії цікаво, як вони це провернуть.
nata.ant• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
’Люди не приедут.... блабла бла’. Які ви всі розумні! Он в Ізраїлі теж літають ракети, але люди там живуть. Україна живе теж, тут живуть люди і кожен день борються з кацапською сволотою. Якщо у тих, хто втік за кордон, український паспорт - то або повертайтеся і робіть щось для своєї країни. Або відмовтесь від українського паспорту і їдьте куди хочте! Тим більше мова йде про час, коли завершаться бойові дії. А то ви хочете користуватися усіма пільгами, які надає український паспорт, безвізом, прихистками, виплатами, а як замаячила вірогідність повернення додому, то вже й піднявся ’плач Ярославни!’ Дармоїди ніде не потрібні, ні в Німеччині, ні в Україні.
Давайте,як відмовитися від паспорту,напишіть механізм?
helga2014• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Святая наивность) Вы знаете, сколько желающих отказаться от паспорта, это так легко сделать?
Агрессию свою вылили не по адресу 😂 я в Киеве всю войну.
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляnata.ant
Ну можна попросити прихисток як біженець, паспорт ’втратити’.
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляhelga2014
Справа в тому, що хочуть не просто відмовитися від паспорту, а хочуть отримати паспорт іншої країни, легалізуватися. При цьому користуватися ’плюшками’, які дає український паспорт. Одною попою на двох стільцях.
helga2014• 12 декабря 2024
Ответ дляЕвга-9246
То она моделируют гипотетически, чтобы оправдать разный бред. нигде не сказано, что будут возвращать после войны, а вот сроки уже есть - 25 год)))
nata.ant• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
І що? Як втрата паспорту лишить громадянства?
helga2014• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Я не знаю, что они хотят.
Знаю людей, которые не возвращаются в Киев именно из-за войны.
Знаю также тех, кто хочет отказаться от гражданства, консультировался где только мог, но, это нереально.
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляnata.ant
І тоді оформити біженство.
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляhelga2014
Я не знаю, что они хотят.
Чому ті люди не оформлюють біженство?
Решка7777• 12 декабря 2024
Ответ дляКлементина
Як закінчити війну ніхто не знає, зато як повернути українців треба думати прям терміново))
МинЄд (
nata.ant• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
І тоді оформити біженство.
Я дивлюся ви теоретик просто
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляnata.ant
Я дивлюся ви теоретик просто
Ну розкажіть нам, як практик!
Клементина• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
І тоді оформити біженство.
Якби це так легко було зробити, вже б сотні тисяч чоловіків це зробили!
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
С радостью сдадим паспорта. Подскажите как это сделать?
Клементина• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Чому ті люди не оформлюють біженство?
Не дають українцям біженство!!!
Щоб дали біженство , треба довести , що тебе особисто переслідує правлячий режим. І твоєму життю загрожує небезпека.
А якщо твоя небезпека, то війна, то тоді для українців розроблено механізм тимчасового захисту .
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Какими плюшками? Большинство живут и работают. Содержат и себя и свои семьи самостоятельно.
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляКлементина
Не правда! Просто статус біженця накладає купу обмежень. Уже не вийде ’путішествовать’ на уікенд в Паріж на виплати.
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляKorsika999
Угу, особливо в Німеччині.
Клементина• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Канеш неправда!
Ох ви і теоретик!
Особисто я брала консультацію в міграційній службі з цього приводу!
А у вас звідки інформація?
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Если вы так завидуете беженцам и их ’шикарной’ жизни , то едьте сами тоже. В чем проблема? Узнаете, каково это.
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляКлементина
Не дають українцям біженство!!!
Ну то нехай доводять. Але ж вони хотять сидіти на виплатах і ’літати на відпочинок’.
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Угу, особливо в Німеччині.
И в Германии тоже прикиньте. Только не работают в Германии миллион, а выехало 10 миллионов. И все они работают, кроме детей и пенсионеров.
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Зависть это страшно. Тяжело вам живётся видимо. Как чёрная плесень, жрёт вас изнутри
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляKorsika999
Я не заздрю. Я повернулася давно в Україну, виїздила на початку війни і не жалкую про це ні краплі! І не хочу, щоб сюди повернулася всяка прокацапська шваль, яка паплюжить мою країну, яка не вважає Україну своїм домом і до цього часу навіть мову не вивчила. Навіщо мені тут такі громадяни? Які не люблять і не хочуть бути українцями?
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляKorsika999
Не екстраполюйте свої відчуття на мене. Це лише Ваше.
Клементина• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Як довести?
Наприклад, русня може довести, що вони проти війни і їх переслідує пуйло і вбиває. Типу Навального.
Усілякі афганці кажуть, що вони ЛГБТ і за це їх можуть вбити в їхній країні.
А в нас режим Зе дружній до європейських. Зе, теоретично, не може переслідувати по політичним мотивам.
До ЛГБТ наша країна також лояльна, до різних релігій також.
То що може загрожувати життю?
Війна??? - тоді ось вам тимчасовий захист.
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Так если они вам не надо, то почему вы так за ними следите и проклинаете за пособия? Какое вам до них дело? Наоборот же, уехали ’кацапы’, и хорошо. Лучше будет вам жить без них дома.
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Я никому не завидую. А ваша злоба, аж течёт с экрана