Стрекоза любви• 12 декабря 2024

От цікаво, які умови «повернення» українців?

Для прикладу в мене знайома з чоловіком і сином на початку війни виїхала в Німеччину. Сама з Харкова. Житло збережене.
Як уряд Німеччини/України буде обирати тих, кого можна повернути?
Якщо люди взагалі житло або роботу втратили?
Давайте без срачу і звинувачень в темі. В мене є розуміння, що дійсно є люди, яких можливо повернути, біженці ж не тільки з прифронтових територій.
Але є й ті, в кого втрачене житло, професія не зовсім гарнооплачувана, тому таким би поки краще фізично було б на виплатах/закордоном.
Як ви думаєте, який механізм може бути у виборі тих, кого повертати?
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляKorsika999
Так если они вам не надо, то почему вы так за ними следите и проклинаете за пособия? Какое вам до них дело? Наоборот же, уехали ’кацапы’, и хорошо. Лучше будет вам жить без них дома.
Так я й кажу, що нехай лишаються там, куди виїхали, але без українського паспорту і привілей, які він дає.
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Эти вопросы к Зекомпании. Они же не отпускают людей. Заблокировали даже обмен прав на авто, хотя люди их за свой счёт делали. Невозможно отказаться от гражданства впринципе.
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляKorsika999
Ці питання до путлєра. А не до нашої країни. У нас теж є багато питань. Але не ми винні у війні.
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Это путлер не даёт моему брату обменять права в Польше? Путлер не даёт паспорта в консульствах? Может путлер не даёт отказаться от укропаспорта? 🤔
nata.ant• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Ну розкажіть нам, як практик!
Ви біженство отримали,в якій країні ?
Киев_Елена• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Я теж такої думки, що будуть перевіряти якось інформацію по наявності житла на безпечних територіях. Дивитися по реєстрам.
Дуже нерозумно повертати людей з Бахмуту і тд. для прикладу.
Ну Вы же понимаете, что как будут жить люди в Украине и есть ли у них свое жилье - волновать Германию не должно, это проблемы исключительно Украины. Об этом Зе и компания должны думать) строить общежития, ремонтировать дома, выплачивать содержание , а Германия обеспечивает и закрывает базовые/минимальные потребности беженцев в своей стране. А то интересная постановка вопроса тут у некоторых «может оставит Германия у себя, если жилья в Украине своего нет» - так у многие жили на сьеме и до войны) многие на сьеме немцы в Германии сами живут. У кого нет жилья своего - оставляем, а у кого есть возвращаем? Бред) скорее всего оставят тех кто работает и полностью на самообеспечении
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляnata.ant
Ви біженство отримали,в якій країні ?
Мені це не потрібно. У українка, мої діти українці і нам не потрібно біженство в іншій країні. Кому потрібно і хто не вважає себе українцем - ´чємодан вокзал...´
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляKorsika999
Нехай брат повертається і захищає свою країну! Якщо хоче користуватися послугами, які надає країна.
Anastasiia-9046• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Знаєте, у мене є знайомі які отримали травми на фронті. Так от замість допомоги держава показала їм дулю
Клементина• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Частина людей як раз і хоче «чемодан, вокзал…»
А їх хочуть повертати
В цьому і суть проблеми.
Усатая фея• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Я не заздрю. Я повернулася давно в Україну, виїздила на початку війни і не жалкую про це ні краплі! І не хочу, щоб сюди повернулася всяка прокацапська шваль, яка паплюжить мою країну, яка не вважає Україну своїм домом і до цього часу навіть мову не вивчила. Навіщо мені тут такі громадяни? Які не люблять і не хочуть бути українцями?
Ооо знакоме ...якщо для вас носити вишиванку та кричати...Слава Україні... це патріотизм, то грош вам ціна.
Korsika999• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Он уехал задолго до войны. От ’хорошей’ украинской жизни. Какие послуги? Права оплачивал сам, паспорт пусть заберут, но не забирают же. Защищать ему что? У него в Украине нет ничего. И таких миллионы.
kabatosa• 12 декабря 2024
Сподіваюсь вишвирнуть назад 90+% з усіх поавиїхавших, бо більшість веде себе гірше бидла
kabatosa• 12 декабря 2024
Ответ дляamoa
Чому тільки ті хто в Німеччині так тригерять всіх?
Вони на пасобіє і ведуть себе найгірше
Korsika999• 12 декабря 2024
Ох цеж пособіє....Не дає спати по ночам українським порадницям....
автор Стрекоза любви • 12 декабря 2024
Ответ дляkabatosa
Вони на пасобіє і ведуть себе найгірше
Я тут читаю, що багато працевлаштованих. Відсотків 80% по відгукам. Чи правда це? Мені важко сказати, я не в Німеччині, знайомі деякі, хто там, то ні. Але їх одних брати в статистику не можу.
Усатая фея• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Вы так сильно не переживайте, вам еще детей поднимать на ноги.)
kabatosa• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не правда, скоріше 50/50
nata.ant• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Так,чому ви впевнені що біженство всім роздають,і його просто отримати.
Миззери• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Сами выезжали 🤣 патриотка блин
Просто не прижились и теперь жопа подгорает
IrinnkA• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Для прикладу, деякі країни, чи Норвегія, чи Швейцарія зараз наче прийняла положення, що отримати в цій країні можеш статус біженця, якщо ти з прифронтових територій.
Умовно кажучи, якщо ти зі Львова чи Вінниці, то вже тобі двері зачинені.
А з Києва, Дніпра, Хмельницької області?
Antoninaya1• 12 декабря 2024
Та все насправді не важко, якщо домовляться на державному рівні: для початку введуть виключення до параграфа 24 для чоловіків, тільки стандартна робоча віза на короткий термін, далі вже приймаюча країна буде вирішувати(як власне і раніше) чи потрібен їм такий робітник чи умовно кажучи спеціаліст з Сірії пречудово його замінить. Німеччина не Польща чи Чехія, там нереально бути нелегалом. Якщо чоловіків повернуть до країни, чи багато жінок там залишаться?
Біла пантера• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так, розмови про те, що йде обговорення умов повернення. Україна зацікавлена в населенні, яке готове працювати. Можливо будуть обирати з тих, хто не працевлаштований в Німеччині!? Хз.
А в Україну повернуться і одразу на роботу побіжать? Ну, ті, хто в Німеччині не працевлаштований..
Leeloo_aloha• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Розмови про те аби створити ще один держ апарат з держ фінансуванням :)
А по суті, ніхто не дивитиметься на статки, вціліле житло і т.д., можуть не продовжити параграф і тоді всім, хто не перейшов до того часу на інші візи доведеться повернутися або лишитися нелегально. Так вже було з захистом людей із Югославії. Натурального біженства українцям не дали.
киса Мика• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Ну то нехай доводять. Але ж вони хотять сидіти на виплатах і ’літати на відпочинок’.
А вас плющит от этого?Чего зад рвёте за ту нимеччину?Они нам должны,как земля колхозу,сколько людей уничтожили в ВОВ.Или они покаялись и им всё простили?От того покаяния, люди воскресли или что?
Свои уничтожают здесь своими дебильными законами и ограничениями,так поехать в нимеччину и там сдохнуть?Пусть люди что хотят там,то и делают,сидят тут прям страдалицы,мысли им покоя не дают,что в путешествие поехали украинцы.
kisunya11• 12 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Статистика каже, що 5%.
Це тільки на порадниці 80, чи 90
Миззери• 12 декабря 2024
Ответ длякиса Мика
Согласна , от Германии не убудет , отрабатывают свои прошлые грехи
Но у нас соотечественники святые , им жаль очень немцев и их налоги а не украинских беженцев которые бежали от войны
киса Мика• 12 декабря 2024
Ответ дляПиона
Нехай зеля и квартал идут защищать!Или то отдельная каста?Тут они ничем не пользуются?Конечно,счета,недвижимость вся заграницей вместе с семьями и родичами.А эти тут воруют миллиарды,отлично пользуются тем,что заграница даёт.Тв@ри.
Пиона• 12 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Сами выезжали 🤣 патриотка блин
Я й не збиралась приживатись там. На початку вивозили усі дітей, бо не знали що і як буде, були розгубені. Але Укрїна вистояа. В Україні мій дім і мої люди. А жопа подгорає у Вас, бо можуть попросити на вихід. Зняти з плечей.
мульти1• 12 декабря 2024
Вовина 1000