ЯяяКакаджамбо• 12 декабря 2024

Як може отримати в Укрпошті поштове повідомлення інша людина

На мою адресу в Україні прийшов рекомендоване відправлення, яке повинна отримати в Укрпошті. Я знаходжусь за кордоном, як може отримати моя подруга в Укрпошті? Розумію, що потрібно було оформити паперову довіренність, але не очікувала, не зробила. Може хтось вирішував подібне питання?
Кучерявочка• 12 декабря 2024
напишите в укрпочту в чатбот
автор ЯяяКакаджамбо • 12 декабря 2024
Написала в месенжер, чекаю. телеграм бот відповідає тільки по питанням з меню
пу_пугренчик• 12 декабря 2024
По коду. Мама так отримувала мою посилку. Оператор вам надсилає смс з кодом, отримувач його називає оператору.
Мальчижка• 12 декабря 2024
Вам на телефон приходит код, вы его диктуете подруге и она забирает
автор ЯяяКакаджамбо • 12 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
О, дякую! Це точно Укрпошта?
пу_пугренчик• 12 декабря 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
О, дякую! Це точно Укрпошта?
Точно)
автор ЯяяКакаджамбо • 12 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Точно)
~Дякую! Аж не повірила, що можливий такий сервіс
автор ЯяяКакаджамбо • 12 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Дуже дякую! .Думала, що це про НП тільки