Леплю из пластилина• 12 декабря 2024
Тут є психологи, які працюють через платформи типу Розмова і подібні.
Які у вас враження? Варто чи ні? Які підводні камені є?
Розкажіть будь ласка.
ЧукИГеки• 12 декабря 2024
Раніше Розмова була адекватним місцем. Тепер стає хуже і, думаю, ця тенденція буде погіршуватися. Наразі перша консультація для - 100% комісії, надалі 25%, спілкування лише через їх чат. Якщо поставите вартість сесії на рівні середньої по Україні - 1500 гривень, то особо клієнтів вона вам не дасть