Я_уеду_жить_в_Лондон!• 12 декабря 2024
Робота на першу половину дня
Потрібні ідеї. Потрібно виходити на роботу, але можу працювати тільки з 8 до 14-15. Робота потрібна некваліфікована, без досвіду роботи, бо за своєю спеціалізацією працювати не збираюсь. Бажано без контакту з клієнтами. Територіально Київ, бажано центр. Поки що у мене є такі ідеї: курʼєр, пікер. В ідеалі хочеться на якесь виробництво, але думаю, не потягну по графіку і без досвіду.
МЧСница• 12 декабря 2024
В Сільпо висять оголошення, що запрошують студентів: працюй, коли можешь. Я так розумію, викладка товарів, комплектування інтернет замовлень