БоХатая• 12 декабря 2024
В кого такі Ugg ?
Як вони по якості ? Заломи сильні на носку ?
Вічний двигун• 12 декабря 2024
Судя по тому, как быстро прошла их популярность, то они не очень .Ну может только, если вам с собакой гулять или так часто по грязи ходите.
Червона ікорка• 12 декабря 2024
В мене такі, вже третій рік, класні, ношу із задоволенням, не промокають, дуже зручні!
Закусенец• 12 декабря 2024
Ответ дляВічний двигун
Я як раз думаю такі купити, щоб з собакою гуляти
На привозе• 14 декабря 2024
В мене такі тільки рожеві. Купувала в інстаграмі taobao_mania1 по дуже приємній ціні. Заломів немає дуже теплі не промокають. Всім раджу