Рожева юбка• 13 декабря 2024
Вы бы купили себе билеты на концерт за 300 евро?
На двоих с ребёнком, в качестве подарка на НГ? Ребёнок находится в месте проведения концерта, вам же нужно будет ещё тратиться на дорогу + отель.
Imagine dragons, если что
Чучело-Мяучело• 13 декабря 2024
Я была на концерте с дочкой недавно, с билетами, дорогой и попутными тратами за сутки в 500€ вписались. Но билеты за 8 месяцев брали. Поэтому траты не одноразовые были и растянуты по времени, поэтому не напрягло финансово. Дочка счастлива, а я убедилась, что по остановке сопровождать надо будет ее минимум до 21 года на такие массовые мероприятия.
рукиЖимолости• 13 декабря 2024
так, але це менше 10 відсотків від мого доходу, тому ок
вам треба дивитись по можливостям.
якщо це мрія всього життя
але моя не хоче на концерт
вам треба дивитись по можливостям.
якщо це мрія всього життя
але моя не хоче на концерт
рукиЖимолости• 13 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Ребёнок взрослый, живёт за границей. Не то что бы фанат, но нравится
а чому тоді не 1 квиток , а ви просто в гості?
я думала підліток на навчанні. можна вже і самому. а на 150 ви ж доїдете і просто в гості
Поліпривіт всім• 13 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Ой, я узнала, что у него депрессивное расстройство и все песни об этом, по-другому на него смотрю
Не всі пісні, є багато пісень з психологічною підтримкою, або абстрактні. Депресія у нього через хворобу Бєхтєрєва, живе в страшних болях, займається спортом щоб покращити свій стан. Їх фонд оплатив двум дітям з України укол від СМА, укол 2.5 млн дол коштує. Допомагає Україні, відновлює якесь село в Україні
Гл. Амурная• 13 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
И вы считаете что вы должны это как мать поощрять?
На концерт симфонического оркестра я бы купила билеты, а на такое низкопробное - никогда.
Пластилин_Колец• 13 декабря 2024
у меня есть билеты на жту группу на концерт в Киеве
купила ровно перед войной
Труп нареченої• 13 декабря 2024
правильно тут написали це життя емоції пригоди, я на таке віддаю легше гроші чим на одяг якийсь чи щось матеріальне, а хтось навпаки
я б ще зняла класний готель зі сніданками , ех(
ТебеОноНадось• 13 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Друзьям я не готова столько подарить + хочу сама на концерт
Ой, та як хочете, і є можливість, то які питання? Купуйте, звичайно.
Я шалунья• 13 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Тут, наверное, уже спросили сто раз, но почему взрослый ребенок, живущий заграницей, не может себе купить билет на концерт?
Латексне альтер ЕГО• 13 декабря 2024
Да!!!! Сама очень хочу на концерт в Лондоне. Билеты размели, я не успела заработать на них.
Оце фіфа• 13 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Справа в тому, що деяким батькам хочеться зробити приємність дітям), а не подарувати якусь фігню. Вважаю, якщо є така можливість, то варто це зробити. В питанні автора квиток згаданий як подарунок на новий рік. Можливо, доросла дитина може купити і сама той квиток, хтозна. Може має пріоритети інші наразі. Може не має достатньо грошей саме зараз. Можна гадати до нескінченості:-)))
Вредняжка• 13 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Вангую, що дитина витрачає свої кошти на забаганки під 0 і сподівається, що в будь-якому разі батьки вивезуть на своєму горбу
Я шалунья• 13 декабря 2024
Ответ дляОце фіфа
А в чому тоді питання від автор, не підкажете? Ми маємо вирішити, чи може вона собі дозволити такий подарунок? Чи має вона собі дозволяти такі подарунки? Чи заслуговує її дитина на такий подарунок? В чому саме питання?
Оце фіфа• 13 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
питання було, чи Ви б такий подарунок зробили б своїй дитині. дорослій чи не дуже. я так його зрозуміла - що вона просто цікавилася. так чи ні)))
маска Ілона• 13 декабря 2024
Конечно,
Идём с ребенком на Linkin park, билеты дороже даже
И мужа нет у меня
Сколько там той жизни
И мужа нет у меня
Сколько там той жизни
Лукава Кішка• 13 декабря 2024
я робила такий же вибір й з Вашими умовами)
люблю Драконів, були на їх концерті в Києві
чесно кажучи, не змогла прийняти суму за квитки, тому моє рішення було - ні
Великий сатирик• 13 декабря 2024
Ответ дляКолишня муза
Між тисячою євро і 6 тисячими ніяк?
Нет, никак
Великий сатирик• 13 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Не 6000 й не 40000, посередині. Питання в тому, чи варто стільки витрачати на концерт.
Так без уровня з/п невозможно определить стоит или нет. Посредине? Нет, я бы не тратила столько
Великий сатирик• 13 декабря 2024
Ответ дляАшотакоя
Я бы на мечту поехала при любой ЗП,причем здесь доход вообще?
А я бы нет. При том, что автор всем вопрос задала, а не только вам
Мяо мой мяо• 13 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Нізкопробное
Ашотакоя• 13 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Автор уже послушала мудрых и купила билеты)
Ашотакоя• 13 декабря 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Нізкопробное
Молодая девочка конечно же хочет на симфонический оркестр
Мяо мой мяо• 13 декабря 2024
Ответ дляАшотакоя
Та одне друге не виключає
Але назвати драконів тим словом більше характеризує дописувача ніж драконів