Муууумие• 13 декабря 2024
Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські
Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Добротная• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
То чому ж не говорять українською, що Миколай, а Санта в перекладі. Давайте всі слова вживати іншомовного призначення.
То Ви виправляйте вчительку! Вона помилилася
60 метрів сметани• 13 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
А где почитать , что Санта клаус стал Святым Николаем?
Как же всё сложно...
Он им не становился, это один и тот же персонаж.
Love_Love_Love_• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Я не вважаю, що вчителька права, мені як мамі дитини не хотілося б, щоб вона забруднювала голову дитини
то захистіть дитину - одягніть їй свій кокошнік, вам він вже голову натиснув
когдадеЦкие• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
а Ви не знали, що діда мороза придумали совєти замість Святого Миколая, коли окупували Україну, насаджували свій режим і заборонили церкву?
А когда оккупировали Украину и какие были у нее границы на тот момент?
Тішуся неперетішуся• 13 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
кто-то придумал Святого Николая, кто-то Иисуса, кто-то Деда Мороза. давайте драться за выдумки
діда мороза придумав і насадив окупаційний режим, який вбивав укранців і який зараз заборонений законом. І нащадки якого знову ж таки вбивають українців, а в даний конкретний момент роблять це у прямому ефірі.
Абсолютно нормально, що народ позбавляється будь-яких згадок і символів. Невже це не очевидно?
КараПузовна• 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Миколай - Ніколас-Клаус. Сант-святмй
Т. е к нашим прабабушкам и прадедушкам приходил Санта клаус ? Ну если Дед Мороз для нас не родной персонаж , то Санта коренной украинец?
ВсеЧетко• 13 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Поясните, пожалуйста, какую вы видете связь между кокошником и Дедом Морозом?
Тішуся неперетішуся• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
то поясніть своїй дитині
Муууумие
• 13 декабря 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Жіночко доброго ранку! Чи ви зі своїми дітьми сидите в землянці? Буквально ніде немає діда Мороза в Україні, ні в театрах, ні в дитячих розважальних з центрах, новини показують про святого Миколая.
Ну як немає? До коли він перестав бути? Що ви городите? На новорічні ранки в школах теж Миколай приходив? В нас завжди Миколай дітей ходив вітати на свято Миколая, а на новорічні ранки приходив Дід Мороз.
60 метрів сметани• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Давайте.
Це зараз дуже модно і актуально.
В світі іде глобалізація.
Але ви можете як колись в росії зробили старовери: поїхати в сибі і там жить по своїм правилам.
Це зараз дуже модно і актуально.
В світі іде глобалізація.
мегамоСГ• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
тобто все, що ви змогли освоїти з мого тексту, це про релігію? совєти, заборони, витравлювання автентичних свят - не відклалося?
Та ідіть тіштеся зі своїми дослідженнями мені до них байдуже. Х-ло он каже що Україну взагалі тільки лєнін і придумав. Вас фанатіків не переслухаєшь
Муууумие
• 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Ну то тепер Миколай ходитиме двічі. Має подвійне ім´я Миколай/ Санта
Це вже клініка.
Квітка Миру• 13 декабря 2024
відкрию Вам таємницю, діда мороза давно збило ППО.
З подарунками ходить Миколай бородатий, а новорічне свято - Різдвяне, там ніхто не ходить, прославляють Ісуса.
Якщо дуже треба, то Морозенко в нас був
Love_Love_Love_• 13 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Ту яку ви не бачите
Тішуся неперетішуся• 13 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
відкрийте гугл і запитайте в нього
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Скажите автора, аничего что вашим детям рассказывают что Земля круглая и движется вокруг солнца?
Может лучше не травмировать детскую психику и по-прежнему говорить что Земля является центром вселенной?
Что она плоская, стоит на четырёх слонах, а они на черепахе...😁
Дотепно 😁
Але я б не хотіла, щоб учителька лізла у вірування моїх дітей. Сьогодні дід мороз, завтра зубна фея. Взагалі, не її діло, хто моїм дітям дарунки носить)
Муууумие
• 13 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Не зовсім розумію.
Що за Миколай було у вас в школі - фізрук?
А у вас напевне з небес спустився Миколай власною персоною 😂
Цідило правди• 13 декабря 2024
мох діти знають, що вчителі теж люди і серед них теж зустрічаються прибацані.
Аноним НаВсеГда• 13 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
деритес! за Деда Мороза в атаку! Уррраааааа
Как будто автор в свои 50, не знает, что его нет. Мифический персонаж
Добротная• 13 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Якщо дуже треба, то Морозенко в нас був
Колодій , Марена були, але це пізніше не в грудні.
Муууумие
• 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Бо другого вибору у Вас не було.
А мені подобався той вибір, розумієте? Мені ніхто його не навʼязував.
Закуйовджена життям• 13 декабря 2024
Ответ длямегамоСГ
Той шо. Не всі ударені в релігію. Для них дід Мороз нормальний персрнаж
Пошукайте, ще то такий Дід Мороз, він теж початково релігійний на росії, правда, не християнський і страшний, дітей там йому в жертву приносили