Муууумие• 13 декабря 2024

Дітям в школі вчителька розповіла, що Дід Мороз і Снігуронька російські

Що до них вони приходити не будуть, діти запитали, а хто ж до них прийде на новорічне святе - відповідь Санта. Я вже не знаю чи є більшим маразм, чіпати казкових персонажей. Відколи Санта став українським?
Добротная• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
То чому ж не говорять українською, що Миколай, а Санта в перекладі. Давайте всі слова вживати іншомовного призначення.
То Ви виправляйте вчительку! Вона помилилася
So_so• 13 декабря 2024
Моя и не знает ни про какую снегурочку, удачно
60 метрів сметани• 13 декабря 2024
Ответ дляКараПузовна
А где почитать , что Санта клаус стал Святым Николаем?
Как же всё сложно...
Он им не становился, это один и тот же персонаж.
Love_Love_Love_• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Я не вважаю, що вчителька права, мені як мамі дитини не хотілося б, щоб вона забруднювала голову дитини
то захистіть дитину - одягніть їй свій кокошнік, вам він вже голову натиснув
il-mari• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
а ви сказали це ччительці7
когдадеЦкие• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
а Ви не знали, що діда мороза придумали совєти замість Святого Миколая, коли окупували Україну, насаджували свій режим і заборонили церкву?
А когда оккупировали Украину и какие были у нее границы на тот момент?
Тішуся неперетішуся• 13 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
кто-то придумал Святого Николая, кто-то Иисуса, кто-то Деда Мороза. давайте драться за выдумки
діда мороза придумав і насадив окупаційний режим, який вбивав укранців і який зараз заборонений законом. І нащадки якого знову ж таки вбивають українців, а в даний конкретний момент роблять це у прямому ефірі.
Абсолютно нормально, що народ позбавляється будь-яких згадок і символів. Невже це не очевидно?
Аnnеt• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
что вам мешает сказать своим детям, что учителька неправа? или ваш авторитет ниже учительского?
КараПузовна• 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Миколай - Ніколас-Клаус. Сант-святмй
Т. е к нашим прабабушкам и прадедушкам приходил Санта клаус ? Ну если Дед Мороз для нас не родной персонаж , то Санта коренной украинец?
ВсеЧетко• 13 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Поясните, пожалуйста, какую вы видете связь между кокошником и Дедом Морозом?
Тішуся неперетішуся• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
то поясніть своїй дитині
автор Муууумие • 13 декабря 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Жіночко доброго ранку! Чи ви зі своїми дітьми сидите в землянці? Буквально ніде немає діда Мороза в Україні, ні в театрах, ні в дитячих розважальних з центрах, новини показують про святого Миколая.
Ну як немає? До коли він перестав бути? Що ви городите? На новорічні ранки в школах теж Миколай приходив? В нас завжди Миколай дітей ходив вітати на свято Миколая, а на новорічні ранки приходив Дід Мороз.
DianaDee• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
а християни замінили словянського Корочуна на свого Святого Миколая, і?
60 метрів сметани• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Давайте.
Це зараз дуже модно і актуально.
В світі іде глобалізація.
Але ви можете як колись в росії зробили старовери: поїхати в сибі і там жить по своїм правилам.
мегамоСГ• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
тобто все, що ви змогли освоїти з мого тексту, це про релігію? совєти, заборони, витравлювання автентичних свят - не відклалося?
Та ідіть тіштеся зі своїми дослідженнями мені до них байдуже. Х-ло он каже що Україну взагалі тільки лєнін і придумав. Вас фанатіків не переслухаєшь
автор Муууумие • 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Ну то тепер Миколай ходитиме двічі. Має подвійне ім´я Миколай/ Санта
Це вже клініка.
Аноним НаВсеГда• 13 декабря 2024
Жалоба пытаетесь пол анонимом новую зраду найти
Квітка Миру• 13 декабря 2024
відкрию Вам таємницю, діда мороза давно збило ППО.
З подарунками ходить Миколай бородатий, а новорічне свято - Різдвяне, там ніхто не ходить, прославляють Ісуса.
Якщо дуже треба, то Морозенко в нас був
Love_Love_Love_• 13 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Ту яку ви не бачите
Добротная• 13 декабря 2024
Ответ дляМуууумие
Це вже клініка.
Чому, Ви ж обурюєтеся за Санту.
Тішуся неперетішуся• 13 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
відкрийте гугл і запитайте в нього
Я такая наивная• 13 декабря 2024
А наших заставила молитву вчити. Я сказала не треба
Подмигашка• 13 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Скажите автора, аничего что вашим детям рассказывают что Земля круглая и движется вокруг солнца?
Может лучше не травмировать детскую психику и по-прежнему говорить что Земля является центром вселенной?
Что она плоская, стоит на четырёх слонах, а они на черепахе...😁
Дотепно 😁
Але я б не хотіла, щоб учителька лізла у вірування моїх дітей. Сьогодні дід мороз, завтра зубна фея. Взагалі, не її діло, хто моїм дітям дарунки носить)
Аnnеt• 13 декабря 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
деритес! за Деда Мороза в атаку! Уррраааааа
автор Муууумие • 13 декабря 2024
Ответ для60 метрів сметани
Не зовсім розумію.
Що за Миколай було у вас в школі - фізрук?
А у вас напевне з небес спустився Миколай власною персоною 😂
Цідило правди• 13 декабря 2024
мох діти знають, що вчителі теж люди і серед них теж зустрічаються прибацані.
Аноним НаВсеГда• 13 декабря 2024
Ответ дляАnnеt
Как будто автор в свои 50, не знает, что его нет. Мифический персонаж
Добротная• 13 декабря 2024
Ответ дляКвітка Миру
Якщо дуже треба, то Морозенко в нас був
Колодій , Марена були, але це пізніше не в грудні.
автор Муууумие • 13 декабря 2024
Ответ дляДобротная
Бо другого вибору у Вас не було.
А мені подобався той вибір, розумієте? Мені ніхто його не навʼязував.
Закуйовджена життям• 13 декабря 2024
Ответ длямегамоСГ
Той шо. Не всі ударені в релігію. Для них дід Мороз нормальний персрнаж
Пошукайте, ще то такий Дід Мороз, він теж початково релігійний на росії, правда, не християнський і страшний, дітей там йому в жертву приносили