Лупаю цю скелю• Изменено 13 декабря 2024

Репетитор. Адекватний? Зіпсував враження про львів´ян.

Ми з донькою за кордоном.
Шукаю репетитора з математики.
Знайшла на букі пропозиції, написала одному з них, ціна за годину була вказана 200 грн. Він зі Львова. Я сама із західного регіону, але з таким не стикалася.
У контактах я вказала німецький номер.

З цього року ми відмовилися від сімейного навчання в українській школі через надто велике навантаження - тягнути дві школи. До того ж, періоди контрольних в обох школах збігалися.
У неї є ще репетитори з мов, крім математики та у зв´язку ще з певними обставинами, бюджет у нас обмежений.

Діалог після привітання:

- Я відразу зрозумів, що Ви у Німеччині. То, може, будемо займатися за німецькими цінами?
- Чому раптом?
- Бо 200 грн - це задарма. Зараз таких цін немає.
- Ви самі в оголошенні поставили таку ціну.
- То стара ціна, зараз таких цін немає. Скільки репетитор коштує у Німеччині? Скоро в Україні на репетитора ціни будуть вищі, ніж у Німеччині. Хоча б 250 грн. Зі своїх постійних учнів я беру мінімум 250.
А є такі діти, з якими і за 500 займатися не хочеться. У дитини як з математикою?
- Ок, 250. Але тоді і я очікую на результат. У дитини є здібності до математики.
У неї був попередній репетитор до квітня. Все було відносно ок, але він не задавав домашніх робіт.
- Оооо, результат? І домашні? То у Вас уже такі вимоги...
- Які?
- Такі високі. Я ж не студент, у мене досвід репетиторства. І Ви там у Німеччині багато маєте... Яка у Вас зарплата? Ок, давайте почнемо займатися, а там буде видно.

Почав запитувати, де працюю і скільки заробляю.
Потім так: ’оооо...’
Кажу, що після сплати за квартиру, комунальні,зв´язок, транспорт там мало залишається.

Навіщо я ще йому щось розповідала - сама не знаю.
Потім перервала цей чарівний діалог, бо моя півгодинна перерва закінчувалася.
Він ще намагався щось там сказати, що він трохи пожартував і я на нього образилася, тому перериваю діалог.
До чого тут взагалі образи... просто неприємна розмова.

Це було 3 дні тому.
Букі мене сьогодні напрягають, коли починаємо заняття. Відповіла, що не буде заняття.

До слова, ціну цей репетитор в оголошенні так і не змінив.
Кондуктор автобуса• 13 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Удалено администрацией...
Нічого, що автор також галичанка?
КротоТо• 13 декабря 2024
Усі люди різні.
Існують навіть доведені теорії, що число ідіотів завжди пропорційно однакова у будь-якому суспільстві)
Ні, я не сперечаюся, що у росії концентрація більша, але там і території більше 😁.
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Гляньте ’Фізматик’, вони з Харкова, син спочатку займався на групових заняттях у них, а потім якось ми домовилися з викладачем і рік займалися індивідуально. Ще є київські Цифра і Кванта, але не знаю, чи туди так просто попасти, виключно за бажанням, мабуть там конкурсний відбір, ну і там заняття не формату репетитора а для тих хто може і хоче щось в математиці.

https://fizmatik.com/
Дякую.
Напишіть, будь ласка, ціну групового заняття.
КротоТо• 13 декабря 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Зараз піду в центр міста Черкас і буду усіх крити матом. Хай вважають що всі черкащанки не при собі, а я з Кривого Рогу))))
О, це точно!
Мене не сподобався львів´янин, німець, поляк - значить усі погані. Л - логіка)))
КротоТо• 13 декабря 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Нічого, що автор також галичанка?
Ну, ось і галичанці прилетіло😂😂😂
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Нічого, що автор також галичанка?
Цікаво дізнатися про себе щось нове.
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Перепрошую. Визнаю, що тему назвала некорректно.

На цьому дискусія про відносну кількість різних людей на різних місцевостях припиняється.
автор Лупаю цю скелю • 13 декабря 2024
Ответ дляКротоТо
Усі люди різні.
Не вірю я у ці ’доведені’ теорії після того, як, зокрема, надивалася на ісламістів.
Люди, що з середньовіччя вилізли. З тих часів, коли християни ходили у хрестові походи.
куркулиха• 13 декабря 2024
Ответ дляКлин_Кляйн

https://fizmatik.com/
Напишіть, які ціни у них на математику, будь ласка
когдадеЦкие• 13 декабря 2024
Мої діти займаються з репетиторами з Букі вже 2 роки. Ціни завжди ті, які вказані.
От десь 2 місяці тому знайшли хлопця-студента зі Львова по математиці (200грн, 6 клас). Задоволені дуже. Просто так Вам попався якийсь к...л.
valentyn_a• 13 декабря 2024
Дуже хочу попрацювать з ученицею,яка сама хоче вчитися.За ціну,точно,домовимося.Спробуємо:як не підійде,- шукатимете далі.Напишіть мені.
Ms. Анонимная• 13 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Це онлайн.
Повно таких пропозицій за 250.
Хімією раз у тиждень за 200 займається (ціна стояла 150). Я перепитала, сказав, що у нього уже 200. Не питання.
Іноземною - 300. До цього року ціна була 200.
Ми займалися на букі математикою за 370, правда 7 клас і викладач подобається. Можливо студенти і репетитори з маленьким досвідом будуть дешевше, але не на багато
Клин_Кляйн• 13 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Дякую.
Там є всі контакти, син давно студент, я не в курсі що там і як зараз.
Мамина черешня• 14 декабря 2024
Ви не права, репетитор в середньому ставить ,
400 за урок,яке 200?
Сиреневенькая• 14 декабря 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
После 200 це задарма послала б нахрен
Он прав
После шести ни-ни• 14 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Он прав
Он лох жадный))), иногда надо читать то что пишешь, объявление дал, с такой ценой что б люди спрашивали, а когда народ стал спрашивать, жаба задавила…