жар-птица Нюра• 12 декабря 2024

Школа область і Київ

Живемо в київській області... думала дитину перевести в київську школу ще осінню але вона все відмовлялась... тут раптом її однокласниця теж захотіла. І ми з батьками однокласниці поїхали дізнатись подробиці і нас одразу прийняли сказали після нового року чекаємо....
А я тепер стресу і переживаю, як вони там будуть)
Мінуси місцевої:
-тривога в області дуже довга
- тиждень через тиждень онлайн
- друга зміна
-через відключення світла скорочені уроки
Мінуси київської школи:
-дорога
- новий колектив
- дві мови ( одну з яких вони не вчили)
...
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Що скажете? Правильне рішення чи ні?)
Мелочунь• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Що скажете? Правильне рішення чи ні?)
Время покажет, а так - хз.
Может не сойтись с коллективом, с учителями. Бог его знает, как будет.
Играю у края• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Що скажете? Правильне рішення чи ні?)
Я би боялась возити в звичайну держшколу в Київ,бо вірогідності прильоту там більше ніж в області.
В моїй хаті моя правда• 12 декабря 2024
Какой класс? Может досидеть хотя бы до конца этого уч года? Второй иностранный новый среди года тяжеловато
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляИграю у края
Там є сховище з виходами трьома... у нас просто цвілий підвал. З одним... тому хз де безпечніше... коли онлайн вона взагалі сама дома цілий день
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
7 клас.. думала про це теж. Але втрачаємо пів року на основні предмети. Математика цей тиждень онлайн не вийшла на зв´язок ніразу
Играю у края• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Тоді можливо це варіант, якщо школа працю постійно оффлайн.Я теж в Київській області, школа або онлайн або оффлайн закордоном.
В моїй хаті моя правда• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Я вас понимаю, автор! Мы так же в области, но 11 Кл, не дергаю уже. Репетиторы только
Мрію про пончик• 12 декабря 2024
Як на мене то ви зробили краще, тільки певно було б добре взяти репетитора з другої мови хоча б на рік, щоб догнати
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так. Печально в області. Репетитор у нас математика 2 рази і англійська 1 раз але це малувато( через другу зміну не виходить по іншому) та і кошти теж не малі на репетиторів
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Плануємо але поки для адаптації може бути перебір. Думаю може на літо інтенсивно взяти репетитора
месяцкие• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Тоді це + за школу в Києві
Сусідка знизу• 12 декабря 2024
если в Киеве с утра тревога - сколько вам добираться?
всегда на поготове?
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
всегда на поготове?
Машиной норм 30 хв
Сусідка знизу• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Машиной норм 30 хв
вы с какой стороны?
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
вы с какой стороны?
З правого берега))
ЭтаваНиМожетБыть• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Машиной норм 30 хв
Вы дома сидите? Заняться нечем кроме развозок?
Сусідка знизу• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
З правого берега))
конкретней
я с Вишневого, почти Киев, 2 км расстояния - но по времени быстрее с Троещины выехать и заехать
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ні я якраз їду на роботу школа +-по дорозі))назад самі будуть їхати
ЭтаваНиМожетБыть• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
В Киеве второй иностранный с 5-6. Ищите хоть школу тогда с другим уклоном.
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
конкретней
Іменно з відси так з Вишневого але норм у нас їхать південна стоона
Сусідка знизу• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
поняла - а школа где?
ЭтаваНиМожетБыть• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Авантюра та еще
И по времени час.
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Яким другим ?) Фіз мат точно не наше
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
поняла - а школа где?
Кадетський гай
Пушкининиана• 12 декабря 2024
Правильне рішення. Тривоги в області затяжні, тож як не підвал, так он-лайн або асинхронно, кому потрібні знання-то в області з цим сумно. Київська школа, якщо без проблем взяли- то дійсно хороший варіант.
Сусідка знизу• 12 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Кадетський гай
ну не знаю - с утра это час минимум, до окружной можно только полчаса стоять, да и дальше до аэропорта все стоит
автор жар-птица Нюра • 12 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
Це дивлячись о котрій виїхати в 7.10-7.20 ще проскакуєм
Сусідка знизу• 12 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
если жить вблизи то да, абсолютно согласна
Пушкининиана• 12 декабря 2024
Автор з Вишневого? Я правильно зрозуміла?