Ms. Dolly• 13 декабря 2024

Під час мігрені поміряла тиск - 168/120!

Я в шоці. В мене гіпертонія, але ж не до такого ступеня.
Вкуси мене• 13 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
На постоянной основе ничего не принимаю, раньше принимала не помню название, но не видела результата и перестала. Весной две недели прокапалась в больнице с давлением 180/120 примерно, но снизили до 140 и отпустили. Сейчас не в Украине. Пока слава Богу после того приступа, месяц перерыва. тьфу-тьфу. Возраст 52. С детства была гипотоником, но мигрени с 20 лет мучают.
У Вас постійно підвищений тиск?
Лікар призначав антигіпертензивний препарат для щоденного прийому?

Я приймаю 2 антигіпертензивні препарати щоденно (тиск вперше підвищився ще у студентські роки), але тиск все одно підвищується, навіть іноді відбуваються гіпертонічні кризи. Стаціонарно ніколи не лікувалася. За роки, на даний період тепер це гіпертонія 2-3 ст. ризик 3, гіпертрофія ЛШ.
Виннипуховна• 13 декабря 2024
Коли я пришла до лікаря з скаргою на мігрені, вона мені сказав міряти тиск, тому що біль може бути від тиску, тоді це не мігрень. Виявилося,що тиск нормальний. Прописала триптан.
120-120-120 (не худею)• 13 декабря 2024
Ответ дляВкуси мене
У Вас постійно підвищений тиск?

Нет, не постоянно. Врач ничего не назначал, дал направление в больницу. На этом все, помоги себе сам называется. Я после больницы пошла к частному неврологу, пропила курс, давление выровнялось, но вот время прошло и все вернулось.
Вкуси мене• 14 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Лише до платного кардіолога ходжу іноді, коли антигіпертензивні препарати взагалі перестають діяти. Але у мене постійно підвищений або високий тиск. Щодня приймаю 2 антигіпертензивні препарати. Є припущення, що гіпертонія може бути пов´язана з наднирниками, які не обстежувалися ніколи навіть лабораторно (є ряд аналізів гіпоталамо-гіпофізарно-надниркових гормонів для виявлення причини гіпертонії). Внаслідок гіпертонії є зміни на МРТ головного мозку та УЗД серця.

Взагалі то антигіпертензивні препарати приймаються на постійній основі, навіть якщо тиск у межах норми (таблетки мають утримувати АТ у межах норми), щоб не було різкого підвищення АТ і не виникали гіпертонічні кризи. Краще звертатися з приводу гіпертонії до кардіолога для призначення лікування.
120-120-120 (не худею)• 14 декабря 2024
Ответ дляВкуси мене

В больнице я как раз и была в отделении кардиологии, сказали, что мой случай не их профиль. Ну и врач, конечно... кандидат мед наук... промолчу. МРТ и узи ничего не показали, все в пределах нормы. Я сейчас не в Украине, тут у меня с врачами и таблетками совсем плохо, ну в моем частном случае.
Вкуси мене• 14 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
До невролога теж звертаюся, призначає лікування по своєму профілю, щодо тиску, все ж потрібно звертатися і до кардіолога. Звертаюся до невролога і кардіолога до найближого медичного центру. Стаціонарне лікування пропонується, але відмовляюся...