Юпитерная• 13 декабря 2024

Безкінечні соплі у дитини!

Дівчата, вже не знаю куди йти , можливо хтось допоможе порадою.
Донька 6,5 років, дуже часто хворіє з самого дитинства, хапає все підряд , в садочок не ходили ні одного дня, в школу також ще не пішли! Часті ГРВІ , бували бронхіти , коклюш, отити і тд / Постійно не дихає ніс останні 3 роки, хоч здорова хоч хвора, ніс дихає погано, є набряк- особливо вночі! Цей набряк потім переходить в гайморити, лікування довге і затяжне, постійні антибіотики! Всі лори в яких ми були грішили на аденоіди, видалили ми їх в вересні, але закладеність носу нікуди не зникла, і знову у нас гайморит, антибіотики, кукушку , але соплі не закінчуються, вони або білі або прозорі! Ми були у багатьох алергологів, здали всі можливі тести, ніде не має алергії! Опускаються руки , лор каже це не моє, алерголог посилає до лора, але лікування не дає результату, ми не можемо вилікувати до кінця ніс! Навіть КТ вже робили - там все чисто в пазухах! Можливо хтось дасть якусь пораду
Стрекоза любви• 13 декабря 2024
У вас за весь час були зупинки нежитю, хоч на короткий період? Тиждень або два?
Распутница• 13 декабря 2024
И еще вопрос: вы часто пользуетесь солевым спреем?
автор Юпитерная • 13 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так були, але коли не має нежитю то є набряк, ось з вересня набряк, соплі пішли в грудні
автор Юпитерная • 13 декабря 2024
Ответ дляРаспутница
Так часто!
автор Юпитерная • 13 декабря 2024
Ответ дляБараболька
Бак посіви з носа робили? У вухах отит є?
Бак посів чистий , тільки один вид стафілокока титри низьки - лор каже він є у всіх
Файна цьоця• 14 декабря 2024
А что у ребенка с печенью?
Вы сдавали печеночные пробы?
Донька подруги• 14 декабря 2024
Пьете часто антибиотики,восстанавливаете желудок пробиотиками?
Не всегда подходят лактобактерии,при непереносимости лактозы,лактобактерии,могут не подходить.Бывает нужны только бифидобактерии.
На ссылке, нос лечить через желудок
Пост 9
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2889566
Распутница• 14 декабря 2024
Ответ дляЮпитерная
Так часто!
Старайтесь им пользоваться намного меньше!