zhinkaarturamorgana• 13 декабря 2024

Анорексія

Нав´язливі думки скидати надалі вагу постійно хочу відчувати голод..зараз я 45...при рості 178 коли тільки бачу що набрякла то зразу сідаю на питну
Десь так, але...• 13 декабря 2024
Лечение и срочно
автор zhinkaarturamorgana • 13 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Лечение и срочно
та це і так зрозуміло
але геть набирать не хочеться((
Мамина корзиночка• 13 декабря 2024
Ответ дляzhinkaarturamorgana
та це і так зрозуміло
але геть набирать не хочеться((
На жаль, тут або набирати, або залишатися з анорексією. А вона часто призводить до смерті.
Трохи злякана• 13 декабря 2024
Моя сестра умерла от этого заболевания, до этого болела много лет. Вы сама с ним не справитесь. Даже не знаю что правильно Вам сейчас сказать. Идите к психтатру, который с этим работает, лучше из гос стационара.
справа в тому що мене завжди заставляли їсти батьки, як тільки з´їхала так зразу перестала їсти я не їла 2 місяці тільки пила (кефір томатний сік іноді алко) і так кайфувала від цього...що ніхто не каже доїдать бо свиней дома нема...
тепер живу з коханим і почала їсти і мене це мучає відчуваю себе бридко від того що в мені їда
тьху тьху не набираю але від цього не легше
Мамина корзиночка• 13 декабря 2024
Ответ дляzhinkaarturamorgana
Ну ’Десь так, але’ права, тут тільки лікування треба.
Задолбулька• 13 декабря 2024
А як ви так схудли? Я теж хочу, я80 кг і ніяк не можу схуднути(((
Мамина корзиночка• 13 декабря 2024
Ответ дляЗадолбулька
Це ой яке неправильне запитання до людини з таким розладом.
Ответ дляЗадолбулька
питна, маложор до 700 кк, часто просто дні на колі без цукру
Ответ дляЗадолбулька
але не перестарайтеся бо з головою не будете дружити як я
я то жирна не була але не подобалась я собі в 55 кг взагалі бачила бока і ляхи
Котики-муркотики• 13 декабря 2024
Автор, а месячные когда были последние?
Задолбулька• 13 декабря 2024
Ответ дляzhinkaarturamorgana
Дякую… та мені хоч би трошки.. ніяк не виходить(
Задолбулька• 13 декабря 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Ну якось же вона схудла((( чому в мене не виходить, з дієт постійно зриваюсь(((( я не хочу бути жирною, я теж хочу 45 кг, а не 80(((((
Задолбулька• 13 декабря 2024
Ответ дляzhinkaarturamorgana
Боже якби я була хочаб і 60 кг я б вже була самою щасливою людиною в світі
Ответ дляЗадолбулька
рот закрить єдине рішення...
Ответ дляКотики-муркотики
Автор, а месячные когда были последние?
месячнве регулярные я ж жру как конь уже... поэтому и боюся набрать снова
Ответ дляКотики-муркотики
Автор, а месячные когда были последние?
вообще прикол выходит я когда половой жизню не жила то и по полгода задержки были ну и родители нервы трепали .Сейчас как по часам только длинноватый цикл правда