Соседушка• Изменено 13 декабря 2024

Біль в кістках. Контрацептиви

Десь писала тут раніше. Проблема - біль, наче в кістках. Десь біля 13 років вже, але колись було дуже рідко. Останнім часом стало нестерпно. Ноги більше, руки рідше.
Я була впевнена, що це ревматизм.
Нарешті коли болі стали заважати нормальному життю, я здала аналізи. Але це не ревматизм, аналізи загальні всі в нормі, щитовидка теж. Була в терапевта, гематолога, невролога, гінеколога. Всі сказала це не до них.
Я не знала куди рухатись далі. З іншої причини почала приймати контрацептиви, в лікувальних цілях. І болі пройшли. Вже місяць я живу без них. Хтось може знає на що саме могли вони вплинути і чому були болі? Гінеколог мій, мабуть, не компетентний, бо казав до цього, що не знає що це може бути.
Кусюче сонечко• 13 декабря 2024
Кліщ кусав? Хоч колись?.якщо не бачили, то все одно можна здати в Медлабі імуноблот. 50% ревматизму це лаймартрит. Це показує імуноблот. Викликає це борелії через укуси кліщів.гедзів, ос і т.д.
автор Соседушка • 13 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ні. Або я не знаю про це
Кусюче сонечко• 13 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Ні. Або я не знаю про це
Здайте імуноблот в Медлабі.
Кусюче сонечко• 13 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Ні. Або я не знаю про це
Дивно, але сучасні і продвинуті ревматологи знають що часто ревматизм це хронічний лайм, який дає про себе знати через 5-7-10 років після укусу. Тому пкпжуть хдавати імуноблот на борелії. І це лайм артрит і лікується у інфекціоніста. Ознаки як у класичного ревматизму
автор Соседушка • 13 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Дякую! Здам обов´язково. Це ж лікується, так?
Я в ревматолога не була. Невролог направив на аналізи, так як ревматизм не виявили, то і далі до цього лікаря не було сенсу йти.

Але схоже, що саме якась проблема з гормонами була, якщо після кок біль пройшла.