Соседушка• Изменено 13 декабря 2024
Біль в кістках. Контрацептиви
Десь писала тут раніше. Проблема - біль, наче в кістках. Десь біля 13 років вже, але колись було дуже рідко. Останнім часом стало нестерпно. Ноги більше, руки рідше.
Я була впевнена, що це ревматизм.
Нарешті коли болі стали заважати нормальному життю, я здала аналізи. Але це не ревматизм, аналізи загальні всі в нормі, щитовидка теж. Була в терапевта, гематолога, невролога, гінеколога. Всі сказала це не до них.
Я не знала куди рухатись далі. З іншої причини почала приймати контрацептиви, в лікувальних цілях. І болі пройшли. Вже місяць я живу без них. Хтось може знає на що саме могли вони вплинути і чому були болі? Гінеколог мій, мабуть, не компетентний, бо казав до цього, що не знає що це може бути.
Я була впевнена, що це ревматизм.
Кусюче сонечко• 13 декабря 2024
Кліщ кусав? Хоч колись?.якщо не бачили, то все одно можна здати в Медлабі імуноблот. 50% ревматизму це лаймартрит. Це показує імуноблот. Викликає це борелії через укуси кліщів.гедзів, ос і т.д.
Соседушка
• 13 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ні. Або я не знаю про це
Кусюче сонечко• 13 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Ні. Або я не знаю про це
Здайте імуноблот в Медлабі.
Кусюче сонечко• 13 декабря 2024
Ответ дляСоседушка
Ні. Або я не знаю про це
Дивно, але сучасні і продвинуті ревматологи знають що часто ревматизм це хронічний лайм, який дає про себе знати через 5-7-10 років після укусу. Тому пкпжуть хдавати імуноблот на борелії. І це лайм артрит і лікується у інфекціоніста. Ознаки як у класичного ревматизму
Соседушка
• 13 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Дякую! Здам обов´язково. Це ж лікується, так?
Я в ревматолога не була. Невролог направив на аналізи, так як ревматизм не виявили, то і далі до цього лікаря не було сенсу йти.
Але схоже, що саме якась проблема з гормонами була, якщо після кок біль пройшла.