175см55кг19лет (она)• 14 декабря 2024
де недорого випити каву у Львові?
в центрі крім ларька?
Налитое яблочко• 14 декабря 2024
Наскільки недорого? Кава десь 60-100 грн реально знайти всюди, це наче не усі гроші світу. Зовсім дешево то можно й в автоматі купити та випити посеред вулиці, але ж прикол у тому, щоб насолодитися кавою у приємному атмосферному місці, під смачний десерт, і оце все. От той самий Леополіс з Гранд кафе, вище радили - я думаю тамошня кава вартує своїх 70 грн.
З родзинкою• 14 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Блин, сходите в Гранд кафе «Леополис», в ратуше, выглядит как дворец, но там очень адекватные цены и на кофе в том числе и кофе вкусный и самый вкусный в мире «Наполеон».
И какао вкусный безумно.
Дякую, я не запитувала, але планую з дитиною завітати до Львова на канікулах, а Наполеон ми полюбляємо
Дую на вітер• 14 декабря 2024
Якщо смачну з чашки і сидячи в теплі при світлі, то навіть і 100 гривен це нормально.
Смачна кава за кг вже від 1000 грн, а ви хочете філіжаночку за 10 гривен?
Неправдиша• 14 декабря 2024
Ответ дляGaleTTa
Та купіть собі разок нормальну смачну каву в гарній кав´ярні. Кайфоніть)
Мне кажется во Львове в любой забегаловке вкусный кофе.
Вероятненько• 14 декабря 2024
Автор, смачна і не дорого, з ларька. ’Альтернативна кава’ на розі пр. Свободи і Коперника. Раджу
Мальовнича даль• 14 декабря 2024
70 це недорого, люблю каву в Турці в Києві, 100 за капучіно. Дуже смачна з апельсином та ваніллю
Леопардові панчохи• 28 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
И какао вкусный безумно.