Рубаю олівлє• 14 декабря 2024

В KFC?

Можна наливати скільки хочеш та які хочеш напої отримавши один раз стаканчики ,стояла в черзі бачила не образово,що підходили відвідувачі та наливали в користуванні стакани ще напої і це при працівниках було ті їм нічого не сказали
Лінива, не каюсь• 14 декабря 2024
Да, все так
Голубка миру• 14 декабря 2024
Там меню такие есть, где можно набирать напитки.
Мастер Пис• 14 декабря 2024
Это не в каждом КФС есть такие атрационы щедрости. А так да, пей хоть залейся
Кросівки оригінал• 14 декабря 2024
В Кривому Розі не можна
Красота неземная• 14 декабря 2024
Та пийте, скільки хочете. Скрізь так в Європі і у нас. Тільки розбавлена вона, не смачна, багато не випʼєш.
автор Рубаю олівлє • 14 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Звичайна газова солодка вода
Красота неземная• 15 декабря 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Звичайна газова солодка вода
Ну де ж звичайна? Мої діти з апарату в КФС, наприклад, не можуть пити. Брали баночку коли, купленої в маркеті, і стакан цієї - різниця значуща.