Рубаю олівлє• 14 декабря 2024
В KFC?
Можна наливати скільки хочеш та які хочеш напої отримавши один раз стаканчики ,стояла в черзі бачила не образово,що підходили відвідувачі та наливали в користуванні стакани ще напої і це при працівниках було ті їм нічого не сказали
Мастер Пис• 14 декабря 2024
Это не в каждом КФС есть такие атрационы щедрости. А так да, пей хоть залейся
Красота неземная• 14 декабря 2024
Та пийте, скільки хочете. Скрізь так в Європі і у нас. Тільки розбавлена вона, не смачна, багато не випʼєш.
Рубаю олівлє
• 14 декабря 2024
Ответ дляКрасота неземная
Звичайна газова солодка вода
Красота неземная• 15 декабря 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Звичайна газова солодка вода
Ну де ж звичайна? Мої діти з апарату в КФС, наприклад, не можуть пити. Брали баночку коли, купленої в маркеті, і стакан цієї - різниця значуща.