Мрію про пончик• 14 декабря 2024

В кого декілька квартир, у вас є якийсь алгоритм сплати комунальних?

Весь час боюсь щось пропустити, забути. Немає такого, що на все приходить єдиний рахунок від ГІОЦ - заплатив і все... Десь ОСББ, десь ЖЕК, десь рахунок по ел. пошті, десь - тільки в скриньку кидають, треба забирати. +додаткові платежі (на охорону, обслуговування генераторів і тд). Те, що по лічильниках - взагалі караул - туди подай покази тільки в такі дні, туди - в інші дні, там платити тільки в кабінеті, постачальники різні... В мене вже мізки киплять, все те пам´ятати і тримати під контролем, не кажу вже про купу часу, що треба витрачати на це. Може, є яка табличка, чи програма комп´ютерна, щоб всі дані якось в одному місці і під контролем? Дякую.
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Ну так поставьте себе напоминание в телефон и заносите показания по одному виду услуг по всем квартирам в один день. Но! У меня 5 квартир в 3х разных городах и вода везде подаётся в последний день месяца, а свет и газ - можно в первый.
Вашу проблему я не понимаю
В мене ще тепло і ГВ всюди в різні дні подається.
Кошка Мурка• 14 декабря 2024
Оплатой 9 квартир ( 4 наши) остальные следим занимается 12-летний сын за зарплату.
Я раз в в 3 месяца с ним проверяю.
Составили табличку exel, где заносит все с квитанциями
Платим 50 дол в месяц ( кроме карманных)
Он считает себя бизнесменом.
Лівий Локіть• 14 декабря 2024
Ответ дляМатьЧасть
В маминому випадку вже б дзвонили по газу, що сплатіть борг.
Всем так звонят.
Мне однажды в тревогу в подвал так бот нафтогаза дозвонился, а там связи нет)
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
Я раз в в 3 месяца с ним проверяю.
Он считает себя бизнесменом.
Молодець:)
Лівий Локіть• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Значит ставьте напоминалку.
ЖивунаБагамах• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Просто потім не розбереш, де борг, чи правильно нарахували. Взагалі немає часу розбиратись в правильності нарахувань. А вони бувають іноді помилковими. А при сьогоднішній вартості всіх цих послуг, то має значення
А щоб не розбирати, де борг, переплата, подавайте вчасно всі показники і платіть копійка в копійку щомісяця. Для мене так легше, якщо щось вилазить, то зразу розумію, що потрібно розбиратися з конкретною ком. службою
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Значит ставьте напоминалку.
От ніколи ними не користувалась, але доведеться, бачу. А який там принцип хоч? Вона буде нагадувати, поки не даєш відбій? Бо якщо я не вдома і не зроблю те одразу, то потім можу забути все одно...
Кошка Мурка• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Молодець:)
это ответ на вопрос зачем мне математика , мам)
проколы у него есть, но у меня тоже
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
І оцей ще збір показників, коли ці квартири в різних місцях...
Ля-ля-ля• 14 декабря 2024
Сдайте каартиры и пусть квартиранты платят
Ошеламиссимо• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Сами считайте и платите по показаниям
Все в один день делаю
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Сами считайте и платите по показаниям
Все в один день делаю
Ой ні, ще як сама буду рахувати, то мені хіба вночі не спати тоді, бо інших справ багато також.
ЖивунаБагамах• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Ну то розпишіть один раз в блокноті і поставте декілька нагадувань в телефоні, щоб кожного місяця вискакувало нагадування - 22 подача тепла і ГВ квартира на Шевченка, 25 подача тепла квартира на Перемоги, 1 подача світла всі квартири і т.д.
Кошка Мурка• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
9 квартир , это час максимум
Ошеламиссимо• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
А,я с математикой дружу
Думаете дела только у вас,остальные бездельницы?)
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Був такий досвід, наплутали, заборгували таке, що місяць потім розбиралися.
Стефанія• 14 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
Возвеличили ) что там заниматься
Это исключительно Ваше виденье ситуации.
Кондуктор маршрутки• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Так. І особливо дістає, що різні показники потрібно в різні дні подавати.
Первого числа принимают все
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Бачу, так і доведеться зробити.
Лівий Локіть• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Вы ставите время, в которое напомнить. Я ставлю 2 времени на одно событие: на 18 и на 20 часов. Если в 18 ещё не была дома - то в 20 напомнит второй раз
Кошка Мурка• 14 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
ребенок освоил...это не бином ньютона, а базовое
хутряна володарка• 14 декабря 2024
Ответ дляdreamsunny
Алгоритм простой.
1 числа передаю все показания счетчиков в эл.кабинете ( газ, вода, свет).
Плачу через приват 24 когда после 10 числа появляются начисления.
Аналогично. Тоже через Приват24. Никаких проблем.
ЖивунаБагамах• 14 декабря 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Первого числа принимают все
Не правда, залежить від міста
Стефанія• 14 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
Зачем мне эта информация?
автор Мрію про пончик • 14 декабря 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Дякую.
Метелики на душі• 14 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
Тобто платите за кожну квартиру 1 раз в 3 місяці виходить? А показники передаєте?
Теж раз в три місяці 29-30числа
МатьЧасть• 14 декабря 2024
Ответ дляМрію про пончик
Мені квартирантка робитьфото, а лічильник ел.енергії робить відео(двозоннмй), в маминій і своїй фото роблю я або брат. Показники цієї,яку зараз винаймаємо теж фото показників пересилаємо господарю.
Кошка Мурка• 14 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
Зачем мне эта информация?
немного протереть корону мужа, которым вы гордитесь...обычным навыком
МатьЧасть• 14 декабря 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
В мене така, що не розуміється в оплатах(не прикол, її чоловік все то робив). Мені скидає фото, я плачу
Рання пташка• 14 декабря 2024
Я не только свои квартиры веду но и родителей.
Стоит напоминалка в телефоне.
Квартирантам напоминаю 29-30 числа (сбрасывают в вайбер показания счетчиков)
1-го свет и газ передаю. С 5 по 10 - вода
В осбб где там все первого.
Оплата коммуналки до 20го числа.
Не знаю не провтыкивала. Напоминалка сработала зашла в приложения и передала. Это как привычка уже. Точно так же записаны и поверки счетчиков.
Скорее это как привычка. У меня работа такая была все по графиками везде раскидать и всем все напомнить проконтролировать😅