Марина Синицька• 14 декабря 2024

Допоможіть зробити будову слів, будь ласка

з поясненням
2 слова: Дозвілля, Порівняння. Задали додому дитині розібрати, не знаю як пояснити їй, розібрати змогли через інтернет. 3 клас.
ONatalii• 14 декабря 2024
Дозвілля
Префікс-до
Корінь-звіл
Суфікс -л
Закінчення -я

Почитайте правила про будову слова і його складові.... Подивіться відео в ютубі. Хз як ще
Lacrimo• 14 декабря 2024
Пояснювати має вчитель, тим більше початкова школа. Я своєму пояснюю на ’ хлопський розум’ по простому, і в загальному. Не зрозумів - пиняй на себе. Читати уде вміє - хай сам гуглить.
Распродажа от Юли• 14 декабря 2024
Складні слова як для 3 класу.
1. Корінь - віл- ( воля, вільний – в корені чергування о-і), плюс подвоєння Л внаслідок подовження (слова середнього роду на - я, типу волосся, знання), - я закінчення. Два префікси до- і з-.
2. Корінь - рівн- (рівний, рівно), - я закінчення, префікс по-, суфікс - ян-, в ньому подвоєна Н за тим самим правилом, що в першому слові.
Ольга520• 14 декабря 2024
Не по темі. Як уже набридла ця школа. Ці їхні тупі завдання. Дітям це зовсім не цікаво, вчаться батьки. Я наприклад, у другому класі зараз, таке відчуття. Школа онлайн з вересня.
Распродажа от Юли• 14 декабря 2024
Ответ дляОльга520
Шо є, то є.
автор Марина Синицька • 14 декабря 2024
Ответ дляРаспродажа от Юли
Складні слова як для 3 класу.
Дякую, хоч знатиму як пояснити))
автор Марина Синицька • 14 декабря 2024
Ответ дляОльга520
Ви праві, багато вчусь разом з дитиною, тягне тільки англійську, математика і укр мова - то капець ((
chudo-mama• 14 декабря 2024
Ответ дляРаспродажа от Юли
Складні слова як для 3 класу.
В слові ’порівняння’ 2 суфікси
Подрысь• 14 декабря 2024
Ответ дляchudo-mama
В слові ’порівняння’ 2 суфікси
в младших классах они пока его одним обозначают, как и префикс.