Кукарикуууууу• 14 декабря 2024

Поступление в университет, помогите пожалуйста определится

Всем доброго дня,ситуация такая :
Сын 17 лет в этом году поступать нужно,долго не мог определится на кого хочет поступать выбрал международную экономику,решили после НМТ смотреть
Сегодня сказал,что еще рассматривает вариант поступление в Чехии
первый курс как подготовительный,а потом поступление
Может у кого то есть опыт похожий,ну или просто по этой теме информация,подскажите пожалуйста
Королева спама• 14 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Саме на економіці, не МБ? Як враження від навчання, особливо якщо вже в ковід і війну вчилася?
Вчилася з 2018 по 2022 саме на мев. Складно було. Останні курси все онлайн, але від того навантаження було не менше. Навіть на онлайні жила в гуртожитку, умови там хороші. Три іноземні мови, двома не користується, а англійська дуже гарна, двічі підтверджувала IELTS на С1, на роботі багато англійської. Деякі викладачі специфічні, від них ридала. Все здавала сама, ніколи нічого нікому не платила, мажорів там давно немає.
Коли обирала магістратуру, то саме через пару викладачів не пішла, хоч і кликали. Перейшла просто на економ факультет у Шевченка, там її більше зацікавила програма. Коли шукала свої перші роботи і не мала досвіду - часто саме місце навчання мало значення для роботодавців.

автор Кукарикуууууу • 14 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
У Проєкті з новими кодами спеціальностей міжнародної економіки немає, хз до чого її приєднають і який тепер четвертий предмет брати.
Да? Пойду смотреть
как раз 051 хотел
Однозначно• 14 декабря 2024
Ответ дляКоролева спама
Виш я знаю, вчилася, С1 уже є, підтверджений IELTS-сертифікатом, легендарна Дейнеко ніяк не піде на пенсію, як і ще дехто. Цікавило саме зараз з оцим усім.
Дякую
Однозначно• 14 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Он, к сведению, уже не проект, а официальный кодификатор профессий. Там было упразднено около 127 кодов специальностей. Теперь всем, кто раньше учился и имеет дипломы со старыми шифрами специальностей либо переучиваться по новых, современных образовательных программах, либо увольняться по не соответствию диплома.
А де знайшли, що вже прийнятий? Я поки лише Проєкт знаходжу. Так, громадське обговорення завершилось, але остаточну редакцію не можу знайти. Я не про кодифікатор професій я про Проєкт порядку прийому до вигів 2025, там у додатках є спеціальності й коефіцієнти, ну, і ще багато цікавого
автор Кукарикуууууу • 14 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Де його можно глянути?
Однозначно• 14 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Де його можно глянути?
Тут на синій напис княпнути https://mon.gov.ua/news/mon-proponuie-do-hromadsko... але це ж не остаточна редакція
Як бути, якщо поєшся на бюджет і готовий туди ж на контракт з грантом, я не зрозуміла, бо тепер про грант теж треба відразу позначати. Ну, і цікавлять таки остаточно коефіцієнти предметів за вибором для певних спеціальностей... Чекаю
автор Кукарикуууууу • 14 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Я уже прочла,таки да,разделили
Перша на селі• 14 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
В якому університеті вчила донька?
Západočeská univerzita ZČU
Однозначно• 14 декабря 2024
Ответ дляПерша на селі
Západočeská univerzita ZČU
Вчитися англійською чи чеською? Скільки це виходить приблизно фінансово?

Наташа_32• 14 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Решение, список образовательных компонент для сдачи на поступление и обучение по определённой образовательной программе, региональный заказ для набора абитуриентов формирует Коллегия НАЗЯВО Украины. Именно она принимает такие решения. Заседание было 25.11.2024 года. Сайт НАЗЯВО.
Наташа_32• 14 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Ну, має бути якась табл ця відповідності чи переведення, хоча в нас зараз кругом такі професіонали у владі, що хз
Таблицы соответствия нет и не будет. Всё определяется количеством набранных академических кредитов ECTS в процессе обучения. Общая сумма должна быть по программе для бакалаврата 240 кредитов ECTS.
1 кредит ECTS=30 академических часов.
Однозначно• 14 декабря 2024
Ответ дляНаташа_32
Я про вступ 2025 на бакалаврат поки, ви про тих, хто вже навчається
Наташа_32• 14 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Нет! Региональный заказ и список образовательных компонент для поступления на ОС Бакалавр согласно законодательства формируется Коллегией НАЗЯВО за 6 месяцев до конца выпускного семестра (учебного года).
Перша на селі• 15 декабря 2024
Ответ дляОднозначно
Чеською, звісно, не бачу сенсу вчитися в Чехії англійською. Освіта безкоштовно, гуртожиток близько 90 євро (може ьутигй дешевше, й дорожче, але не в рази). Їжа, одяг, розваги - не дорожче, ніж в Україні.
Вона на візі захисту, отримує допомогу + періодично підробляє, тож ми зараз сплачуємо тільки гуртожиток. Останні півроку вона по обміну вчиться в іншій країні - там взагалі все покриває стипендія