Латексне альтер ЕГО• 14 декабря 2024
Питання, про війскову службу
Вирішила піти служити, через місяць курс молодого бійця.
На що звернути увагу, що обов´язково купити?
Я так розумію, трекінгове взуття, але що ще?
На скільки - цей курс буде складним?
Цікавить усе, хто проходив?
На скільки - цей курс буде складним?
Цікавить усе, хто проходив?
Весела пiсенька• 14 декабря 2024
Очень удобный для правительства украинский народ.Как в известном анекдоте про мыло и веревку
ШанельКуКу• 14 декабря 2024
я не проходила, але чоловік давно служе, потрібно термобілизна (2 щт), кросівки, купа шкарпеток, фліски (2 шт), аптечка (що саме вам треба), для гігієни, грєлки для рук. Замість ліфчіків купіть спортивні топи.
Курочка-чубаточка• 14 декабря 2024
Так а чого в тих, хто Вас посилає на курс молодого бійця ( це взагалі що таке?) не запитали що потрібно?
Курочка-чубаточка• 14 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Якщо сидіти в тцк, бо губки, війки, бровуи зробити
Це вона на перші бойові зробить
Латексне альтер ЕГО
• 14 декабря 2024
Если про патриотизм не надо, то даже не знаю, что сказать.
В моем случае именно это причина. Хочу помочь нашим защитникам. Потому, что если каждому не будет до войны дела, то у нас не будет ничего.
Парасюха• 14 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так а ким будете? В тилу роботи теж багато
Бабуся мороз• 14 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
А сколько вам лет?
Латексне альтер ЕГО
• 14 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Як пІде, розглядаю три варіанти, різні. Але стане зрозуміло пізніше. Поки треба витримати КМБ.
Парасюха• 14 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Поваром не хочете? Може хоч красти у хлопців їжу не будете.
Леді Душка• 14 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Чому не державною?
Латексне альтер ЕГО
• 14 декабря 2024
Ответ дляБабуся мороз
Вы одинокая?
Ні, є і чоловік і діти.
Чоловік категорично проти.
Курочка-чубаточка• 14 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Тобто Ви готові до бойових виходів в окоп, де навколо дрони, тижнями сидіти в виритій кімнаті 3#3, їсти галети, ходити в туалет в пляшку або пакет, тому що вийдеш - вб´ють, митися вологими серветками? Тому що саме там дуже бракує людей. В штабах народу валом, там допомоги не треба
Латексне альтер ЕГО
• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Чому не державною?
Та можу і державною, не має різниці. Пишу, як звикла.
Латексне альтер ЕГО
• 14 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я дійсно більше про штаб, ніж про штурм. Це правда.
Латексне альтер ЕГО
• 14 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Заповіт напишіть
вже написала, ще на початку 2022
Счастье_же_вот_оно• 14 декабря 2024
Ответ дляВесела пiсенька
100%
Чумачечая_• 14 декабря 2024
если физ подготовка не очень- уже сейчас начинайте заниматься. Бегать, дыхалку тренировать, качайте спину- броники тяжелые, а в них и бегать надо и ползать и отжиматься.
Термобелье, лосины, термоноски, грелки для рук, поглатители влаги для обуви.
Чай/кофе/сладкое/снеки. Кормят ужасно в основном, каши с жиром типо тушенка. На третий день поджелудочная говорит пока.
Лекарства- ношпа, энтеросгель, сорбекс, нурафен, нимесил.
Счастье_же_вот_оно• 14 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну это то так, но подумайте про себя и свою семью, жаль смотреть на инвалидов, без пук, ног, слепых и тд, хорошо если человек адаптируется к новым реалиям. Много девушек погибли, реально красавицы, даже 2 сестры родные, чернявые ,очень красивые.
Курочка-чубаточка• 14 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну, тоді Ви користі не принесете ніякої. Це Ваше бажання самоствердитися і вигода.
Смурфетта• 14 декабря 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ні, є і чоловік і діти.
Чоловік категорично проти.
А дітям скільки? Дорослі?
Латексне альтер ЕГО
• 14 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Це бажання допомогти і країні і тим, хто пішов захищати і самій собі.
В мене є ідея, де я можу бути корисною, але початок до неї все одно через звичайний КМБ. В мене є працюючий бізнес, який вже не потребує такої моєї уваги. Є, як я думаю сили, зробити щось гарне.