Дама с заначкой• 14 декабря 2024

Що робити, квартиранти?!

Здала квартиру на довгий термін, але змінились плани і хочуть зʼїхати…
Був залог і цей залог вона вирішила використати за грудень, сказала, що не буде платити так як є залог…в кінці грудня планує зʼїзджати…
Але є нюанс
Вона в квартирі зробила перестановки меблів і завезла свої меблі (я цього не знала, я в шоці), прибрала ковроліни, познімала штори…склад в квартирі, все забито речами…і все це в трьох кімнатах
Жити планували в двох з чоловіком, але зʼявилась бабуся старенька и сестра чоловіка…
Чоловіка тцк забрало(( і вона десь виїхала з України

А тепер питання, як бути мені, залога немає, ще комунальні треба платити, а якщо вона зʼїде і не розставить меблі на місця, не розстеле ковроліни по кімнатах, штори повісити, домовленість лише на словах, що поверне квартиру як було
Боюся зʼїде і не оплатить комунальні і залишить все в такому стані(ще 2 тижні є
Скорая помощь• 14 декабря 2024
Ответ дляШвендяю містами
У меня в договоре написано что залоговые деньги это последний месяц оплаты если мы решим выезжать. То есть если я захочу выехать 30 января , то 30 декабря я уже не плачу за квартиру и залог идёт в оплату.
А якщо ви угробите щось, з яких коштів це оплатити?
Тому застава це застава, а квартплата це окремо.
Автор, чітко озвучуйте, що заставу повернете після виїзду і ніякий місяць на неї ніхто не житиме
Швендяю містами• 14 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
В смысле с каких ? Я оплачиваю. Сломался диван , оплатила , забилась канализация - оплатила. Я же не сволочь, чтоб это хозяйке отставлять.
Скорая помощь• 14 декабря 2024
Ответ дляШвендяю містами
Ну ви не наволоч, а дехто так. Тому і треба застава, нормальним людям її повертають після виїзду.
Швендяю містами• 14 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
У нас изначально так в контракте написано, хозяйка так решила.
Відповів всім• 14 декабря 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Слухайте, ну купіть свою квартиру під аренду і не стеліть нічого! Привикли чужим майном розпоряджатися.
Стелять, бо холодно, наприклад, але різниці немає, автор їх не стилила після заселення квартирантів! Вони самі обрали її квартиру!
Задовбали ’розумні’ як ви!
У мене одна така розумна мою пралку у під´їзд винесла, бо притащили свою, а моя заважала! Якби сусід не подзвонив, то де б я її шукала потім. Іноді враження, що всі квартиранти хворі на голову.
Не волнуйтесь, своя у меня есть. То что вы написали про стиралку, это уже слишком конечно. Речь шла всего лишь о пылесборниках.
Відповів всім• 14 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
А что стелить?🤔
Повеселили
Сейчас снимаем, в ванной, на кухне плитка, везде ламинат. Максимум коврик, за и перед входной дверью. Чисто и красиво.
Хочу наколоти губи• 14 декабря 2024
Ответ дляВідповів всім
Повеселили
Ну меня такое бы не устроило, пол холодный в таком случае. Единственное спасение это подогрев пола, но с отключением электричества это нереально сейчас.
Файно Замало• 14 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Видеофиксация квартиры ДО есть?
так у меня и договора нет и всего остального.обтекайте.
Правильно_Валерчик• 14 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
Креветку вам в плинтус
Файно Замало• 14 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Креветку вам в плинтус
взаимно.
можно и без креветки.вашего аромата будет достаточно.
Планшетница• 14 декабря 2024
Залог це не сплата за останній місяць,