Дама с заначкой• 14 декабря 2024
Що робити, квартиранти?!
Здала квартиру на довгий термін, але змінились плани і хочуть зʼїхати…
Був залог і цей залог вона вирішила використати за грудень, сказала, що не буде платити так як є залог…в кінці грудня планує зʼїзджати…
Але є нюанс
Вона в квартирі зробила перестановки меблів і завезла свої меблі (я цього не знала, я в шоці), прибрала ковроліни, познімала штори…склад в квартирі, все забито речами…і все це в трьох кімнатах
Жити планували в двох з чоловіком, але зʼявилась бабуся старенька и сестра чоловіка…
Чоловіка тцк забрало(( і вона десь виїхала з України
А тепер питання, як бути мені, залога немає, ще комунальні треба платити, а якщо вона зʼїде і не розставить меблі на місця, не розстеле ковроліни по кімнатах, штори повісити, домовленість лише на словах, що поверне квартиру як було
Боюся зʼїде і не оплатить комунальні і залишить все в такому стані(ще 2 тижні є
Але є нюанс
Щира українка• 14 декабря 2024
Ответ дляПерша на селі
Треба було в договорі прописувати, що залогові кошти не повертаються, якщо, наприклад, виїзджає раніше, ніж через 6 місяців. Також вона має заплатити за останній місяць. При чому тут залог? Ви з залогу вираховуєте комуналку, прибирання (квартира має здаватися в такому ж стані, як і при заселенні) і всі нюанси. Різницю повертаєте.
І куди цей договір, якщо автор не зареєструвала свою діяльність і не платить податки?
Щира українка• 14 декабря 2024
Ответ дляПерша на селі
Як ви її змусите? Ось у чому питання автора
Щира українка• 14 декабря 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Не погоджуйтесь, ви з цього залогу ще вирахуйте комунальні, а то з´їдуть,а ви будете платити і меблі ставити назад.
Не дають оплату, значить два дні на виїзд
Ви так пишете ніби квартирантка питала автора, я так зрозуміла, що вона поставила перед фактом
Щира українка• 14 декабря 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Блин, я переживаю, что ко мне придерутся и не вернут залог, а люди так легко - ’доживём в счёт залога’. Сочувствую, автор.
А их нельзя как-то побыстрее выселить, чтобы минимизировать убытки?
Это вопрос наглости и воспитания
Дама с заначкой
• 14 декабря 2024
Ответ дляЩира українка
Так, вона сама так вирішила
Щира українка• 14 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Чому Ви дозволили не платити за грудень? Або оплата або на вихід. У мене теж був такий квартирант, знімав на рік, попросив розбити залог на два місяці, я погодилася. А через місяць сказав, що буде через два тижні зʼїзджати і каже я ще ці два тижні за ту половину залогу буду жити. Я йому швиденько все пояснила, він зʼїхав і ту половину залогу я йому не повернула, так як він порушив умови договору, повідомив про виїзд за два тижні, а не за місяць і ще і комунальні не заплатив, добре, що так квартира маленька і невеликі комунальні і це літо було, хоч без опалення
А як ви пояснили? Бо мала ситуація, коли вперлися і все.
Щира українка• 14 декабря 2024
Ответ дляЛизочек
По-моему, все идёт к тому, что коммунальные никто не оплатит. И хорошо вообще будет, если она все свое к концу месяца вывезет и освободит квартиру.
Ну и что делать?
Щира українка• 14 декабря 2024
Ответ дляНезламна
Сьогодні їдете до квартирантів і кажете:
- чекаю добу: або гроші, або виїжджаєте
Завтра в обід не буде грошей, викликаєте поліцію і люди виїжджають.
А залог на те і залог, що це хоч мінімальна Гарантія оплати
- чекаю добу: або гроші, або виїжджаєте
Це якщо авто на це здатна, не всі з таким характером
Всюди влазю• 14 декабря 2024
Ответ дляЩира українка
Прямо написала, що по умовам договору Ви зобовʼязані були повідомити про дострокове розірвання за один місяць, а не за два тижні. Ви порушили умови договору, тому залог в цьому випадку не повертається. І залог це страховий платіж, а не орендний. Сказала, що або оплачує по договору за місяць оренду і потім після оплати комунальних я поверну залишок залогу або оскільки оплачена оренда умовно до 5-го числа, то 5-го забираю ключі і до побачення. Він не захотів платити за цілий місяць і зʼїхав
Мрії у вирії• 14 декабря 2024
В мене була подібна ситуація.я приїхала в той же день після такого смс.в квартирі никого не було.я змінила замки.вже 5 днів як не оплачували,а жили в рахунок залогу.хоча було укладено договір,де все чітко прописано.
МУСЯкомарова• 14 декабря 2024
Ответ дляВідповів всім
У меня вопрос к автору, а не квартирантам)) большинство думает, ну ничего, свернем в угол поставим. Мне интересно зачем их стелят. Первое что мы говорим, согласны, но ковры убрать надо.
Слухайте, ну купіть свою квартиру під аренду і не стеліть нічого! Привикли чужим майном розпоряджатися.
Стелять, бо холодно, наприклад, але різниці немає, автор їх не стилила після заселення квартирантів! Вони самі обрали її квартиру!
Задовбали ’розумні’ як ви!
У мене одна така розумна мою пралку у під´їзд винесла, бо притащили свою, а моя заважала! Якби сусід не подзвонив, то де б я її шукала потім. Іноді враження, що всі квартиранти хворі на голову.
Задовбали ’розумні’ як ви!
Дама с заначкой
• 14 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Ви знаєте, у моїх знайомих так зняли квартиру 2 пари молоді))
Щира українка• 14 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Добре що погодився.
Викликаю на дебати• 14 декабря 2024
Ви платите податки? В такому випадку можна вирішити питання через міліцію
Якщо ні, вам це дорожче обійдеться, податкова зараз полює за цим всим
Всюди влазю• 14 декабря 2024
Ответ дляЩира українка
Добре що погодився.
Ну, а як він не погодиться? Це ж не його квартира. Треба просто чітко казати свою позицію, а то є такі наглі, що хочуть, те і роблять. І якщо б він упирався тоді, то я би приїхала зі своїм чоловіком і вилетів би цей квартирант
Файно Замало• 14 декабря 2024
у меня та же ситуация.не даю ни единого шанса на развитие событий по их плану.
вытребовала оплату по 22 декабря включительно и сказала,что верну залог, когда они мне вернут квартиру в том состоянии, в какотором въезжали, а не как после монголо-татарского нашествия, чистую и без их вещей.
на столько надоел контакт с’ людями’, шо решила квартиру продать.
и эти бы жильцы купили, но с начала предложили на 7 тыс уе дешевле рыночной цены)))
щас бодаемся.
Файно Замало• 14 декабря 2024
нет предоплаты -нет аренды.
берите залог и едете выселять прям щас.
правила съема были оглашены при вселении и не в одностороннем порядке они могут изменять их,только если вы согласитесь.
берите бутерброды и тапки ,поселяйтесь с сегодняшнего дня туда чтобы не начудили ещё больше, чем уже есть.
берите залог и едете выселять прям щас.
Файно Замало• 14 декабря 2024
Ответ дляЩира українка
идите в лес.
Воленс-неволенс• 14 декабря 2024
Ответ дляЩира українка
Как?
Она не платит аренду, мужиков взять и выселить, когда сдаете, такой исход нужно учитывать
Правильно_Валерчик• 14 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Мда
Правильно_Валерчик• 14 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Так, вона сама так вирішила
А сколько вы хотите забрать с задатка чтоб постелить обратно пыльный ковролин и передвинуть мебель?
Правильно_Валерчик• 14 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Заработали. Повезло
Правильно_Валерчик• 14 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Ты шо. Вот это вся прелесть родных хозяев квартир
Правильно_Валерчик• 14 декабря 2024
Ответ дляФайно Замало
щас бодаемся.
Видеофиксация квартиры ДО есть?
Дама с заначкой
• 14 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ніскільки. Вона має повернути квартиру в тому вигляді в якому знімала і оплатити оренду. Все.
Правильно_Валерчик• 14 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Она не может.
Сколько вы хотите забрать с задатка?
Дама с заначкой
• 14 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Она не может.
Сколько вы хотите забрать с задатка?
Вона живе на ці гроші зараз. Завдатка вже немає