Цідило правди• 14 декабря 2024
Це просто диво))) Мабуть через дату
За всю історію пошуку квитків на цей поїзд, я не бачила таку кількість вільних місць у вільному доступі
Цідило правди
• 14 декабря 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Але ж потяг таке гімно, такий не комфортний що капець
Так, але прямий без пересадок. З дітьми мені було норм втрьох, ніж тягатися з валізами
Огірок та Помідорчик• 14 декабря 2024
Я без проблем купую заводи на цей потяг.
Не знаю чому у вас не виходить
Огірок та Помідорчик• 14 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Куди тягатися?
Автобус теж прямий.
Король дивана• 14 декабря 2024
В одному -2 в іншому вагоні -6....прям рефрежератор ....та ви морж
ДеньгиНеСдаю• 14 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Куди тягатися?
Автобус теж прямий.
На границе из автобуса надо все сумки вытащить на ленту и затащить обратно. Ещё и стоять можно 10-12 часов
Цідило правди
• 14 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
А как там места определить можно?
Так і визначати;
Нижня
Середня
Верхня
Нижня
Середня
Верхня
Огірок та Помідорчик• 14 декабря 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
За які 10-12?
Я за 3-4, ну максимум 5 проходила завжди
Г@Л@В@ломка• 14 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
І всю ніч кордон. Що потяг, що його розклад, дуже не зручний. Розумію що тут +вагони до хелму, але не зручно з 2 години ночі кордон проходили
Цідило правди
• 14 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
За які 10-12?
Навіть, якщо і 5 годин, це дуже багато
Огірок та Помідорчик• 14 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Навіть, якщо і 5 годин, це дуже багато
Але набагато комфортніше
Ніж в потязі
ДеньгиНеСдаю• 14 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
За які 10-12?
А я два раза проходила в этом году. Один раз 12 часов, второй раз 13 часов.
ДеньгиНеСдаю• 14 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Але набагато комфортніше
Ніж в потязі
Не представляю чем сидеть в автобусе с двумя детьми и тягать чемоданы комфортнее чем в поезде
Цідило правди
• 14 декабря 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Але набагато комфортніше
Ніж в потязі
Це кому як, плюс в поїзді чіткий графік, точно знаю, що о 10:15 я буду у Варшаві, а в автобусом залежить від черг.
Радостина• 14 декабря 2024
31 грудня завжи так. В минуломк році така сама була картина, хто ж хоче новий рік в тому потязі зустрічати. Купувала на 1.01 - квитки розійшлись як завжди за 10 хв.
Радостина• 14 декабря 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Так повязали ж всю ту мафию на укрзалізнице.👍
Це тут ні до чого. Число до чого, 31 грудня. Їх як розкупали, так і розкупають за 10 хв.