маска Ілона• 15 декабря 2024
Сухой кашель при аденоидах?
Как помочь ребёнку?? Что бы ночью нормально спал, а не души кашель ?
Викасикрет• 15 декабря 2024
У ребенка аденоиды 2-3 ст. Ни разу не было сухого кашля из за них. Влажный, да, был часто из за оттека.
Уверены что из за аденоидов? Может к Лору?
маска Ілона
• 15 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Обычно всегда так, лор говорит аденоиды, 2 ст
маска Ілона
• 15 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Ребёнок ночью храпит, спит с открытым ртом, гнусявит, так не всегда но вот в период воспаление
Хромает, сопли как есть внутри, а наружу не выходят
Княгиня пітьми• 15 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
Лицо деформируется и потом кому Вы будете рассказывать, что испортили ребенку лицо, лорам? Их начхать на это.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
А сколько ребенку лет? Я с дочкой тоже мучалась с аденоидами, 2 ст. была. Хотели удалять, но в итоге не удалили. После 6 лет, все нормализовалось
Пусин Кукин• 15 декабря 2024
Ответ длямаска Ілона
а чому не видалите?
Пусин Кукин• 15 декабря 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Крім того є маса інших наслідків(((
Нормальні лікарі одразу помічають по тим чи іншим ознакам, що дитина страждала через них (зуби, щелепа, погляд, губи, хронічний кашель через пересихання, інфекції швидко опускаються, гнусавіть, затарможеність через кисневе голубування, вночі апное на кілька секунд), але доказувати та переконувати буде мало хто.
А любителям туди щось покапати інформація для роздумів - 2-3 ст - це грубо кажучи пів-великого пальця наростів, це що треба влити щоб воно відпало....
Видалення відбувається за 15 хвилин і в той же вечір у дітей з`являється рум`янець та поступово все нормалізовується. Наркоз мінімальний, зате забезпечить нормальне вичещення, а не як-небудь поки дитина виривається в кріслі і ніяких психологічних травм (одразу можна морозиво, ну максимум на вечір може вушко відчутись, а на ранок втома в ніжках).
Пусин Кукин• 15 декабря 2024
Більше шкоди від безкінечних лікуваннь бронхітів та абструкцій + користування відповідними спреями, ніж взяти на себе відповідальність і вирішити проблему одним махом. Чим раніше - тим краще, поки обличчя остаточно не сформувалось під впливом постійного хапання повітря.
Пусин Кукин• 15 декабря 2024
І порада - після операції не чіпайте дитину, взагалі!! Нічого не поправляти, не витирати, не вкривати! Хай прокинеться сама коли препарати вже перестануть діяти, тоді буде в гарному дусі.
Коварная Зая• 15 декабря 2024
К Лору, второму и третьему, если надо. Прямо сейчас, пока кашляет, нет воспаления в аденоидах и ушах? Лор выписывает препараты, которые уменьшают воспаление и размер аденоидов. Ну, до следующей серьезной болезни, да. Другой вариант - только удаление аденоидов. Гос Лоры и лор-институты все будут отговаривать, частные клиники более сговорчивы.
Викасикрет• 15 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я так понимаю, налепили пальцы вниз частники Лоры, у которых удаление аденоидов на потоке, денежном.
У меня так же, если что. После 6 лет забыли об этом и без всякого удаления
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Та наверное))
Ну либо те, кто сразу удалил, и не знают, что может быть по другому
Пусин Кукин• 15 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Це добре, що у Вас добре, просто про негативний досвід мало хто любить признаватись. В державній лікарні це абсолютно безкоштовно та після 16 години всіх бажаючих відпускають, потрібне лише направлення від лора поліклініки.
Пусин Кукин• 15 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Та наверное))
Ви не праві, перед видаденням всі проходять лікування та незалежно від обраної тактики та додаткових методів профілактики ефекту вистачає рівно до першої застуди. Єдине виключенн - певні вікові межі, коли вдається перерости скачком зросту та перебудовою, але і там є нюанси з наслідками (просто їх не так видно)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Ну якi наслiдки? Доньцi вже 14 рокiв, все добре. Вона в мене i хворiє дуже рідко
маска Ілона
• 15 декабря 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
5 лет
Ну такие симптомы не постоянно, только когда влспаляются