Настасья Пицун• 15 декабря 2024
На скільки днів оптимально їхати кататись на лижах?
Щоб реально не чекати закінчення відпочинку
Щоб не надоїло
Початківці
Щоб не надоїло
Початківці
Вероятненько• 15 декабря 2024
Так а ви кататись умієте, чи їдете перший раз? Як на мене - то це 6-7 днів.
Залізний кіготь• 15 декабря 2024
Мы ездим на неделю, муж катается каждый день, я сижу на горе у меня après-ski весь день
Ноу коммент• 15 декабря 2024
Це від вас залежить...от про море теж такі питання ставлять і відповіді дуже різняться...комусь 3 дні достатньо комусь 3 тижні мало
Я вся ваша• 15 декабря 2024
Мне 3 дней много. Если первый раз едете, не факт, что понравится. Не больше 5 точно.