Виправлялочка• 15 декабря 2024
Покажіть ваші холодильники, вже готуєтесь до різдва?
60 метрів сметани• 15 декабря 2024
Ответ дляАлгонавт
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-76790597 пост номер 1
у вас одна фотографія на всі випадки? продукти збереглися з лютого 2023?
Видимо ,не доели ещё 😂
ЕлькиПальки• 15 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Да, вам каждый день привозят кинзу, 3 вида салата, базилик фиолетовый, укроп, рукколу
Через день, все, крім кінзи (не переношу її) і руколи з петрушкою ( в мене їх багато), сама можу продавати.
ЕлькиПальки• 15 декабря 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Они уже все погнили там на балконе)
Скоріше муміфікувалися )))
Ядвига Юсьлегко• 15 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Всі люблять зелень, але в´яла, пріла замордована таке собі задоволення.
Якщо зелень не мити і тримати закритою, то вона довго лежить
Ядвига Юсьлегко• 15 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Було таке поняття, як загальний і : одноденне звільнення від посту. Якраз на Новий рік припадала одна із них.
То так, для загального розвитку
Це що за поняття? Ще й розвиток приплели. Одноденне звільнення від посту - ото умора
Ядвига Юсьлегко• 15 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Во первых не кривляйтесь и не обижайте умерших. Во вторых, моя мама постилась и новый год у нее был в соответствии, а праздновали мы, она готовила для себя и семьи, мы (дети) и папа не постились.
В третьих, мы все жили в советском союзе и очень странно, прям такое отношение, пока жили ваших все устраивало? На митинги против не ходили?)
Моим традициям лет на 200 больше чем совку, но вы этого не поймёте, так как всех по себе оцениваете)
Проти чого не ходили на мітинги в сесері - Проти Різдва? То його в ті взагалі не можна було святкувати. Чого тільки не прочитаєш в таких темах, якась концентрація неадекватів
Ласкове телятко• 15 декабря 2024
Із знайомого побачила тільки яйця , все інше не знаю що то за дива заморські .
Мені показувати нічого, бо 20-го їдемо у подорож і свята будемо не вдома
Файна_зупка• 15 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Кому не можна було його святкувати? От дійсно, чого тут тільки не прочитаєш.
Ядвига Юсьлегко• 15 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Ок. Яка була офіційна дата Різдва у срср? І скільки вам років?
Файна_зупка• 15 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Вам скільки років? Ви до розвалу союзу не святкували Різдво зовсім? І не знали, що його святкують інші?
Цигарний шланг• 15 декабря 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
А я думала, біженка вирішила «блєснуть» 😂
Ой ржу не могу 🤣 думаю это в Польше где-то , судя по пиву
Цигарний шланг• 15 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Штоллен ждёт своего часа на балконе, остальное куплю за пару дней до Рождества.
Слушайте и я сделала этот штолен, но он уже задубел
Злюка бобер• 15 декабря 2024
Качку купила.
Маскарпоне, бо знижка була, а мені на Наполеон треба.
Чоловік олівє замовив, але там все таке, що завжди купиш.
От може ще гляну на холодець все, як трапиться, то зварю.
Злюка-закусюка• 15 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Если он лежит в холоде, то это понятно. Результат все равно будет через пару недель, попробуете и оцените.
У меня в этот раз не взошел, низкий. Или разрыхлитель гэ или творог уже не тот, хз.
постою_послушаю• 15 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Святкували звичайно. І Великдень також. Під пильним оком наблюдатєлєй активістів, які наступного ж дня звітували по школах і по роботах кого на службі в Церкві бачили.
Вы з луни?
Цигарний шланг• 15 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Нет лежит в контейнере на кухне, но вкус типа кекс черствый
Файна_зупка• 15 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Вы з луни?
Я з України. А вам з Канади звичайно ж видніше. Ви хоч там не через політичні переслідування?:))
Злюка-закусюка• 16 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Разные рецепты может.
Ядвига Юсьлегко• 16 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Святкувала. Якщо мене на канікули до бабусі на зимові канікули відправляли. Це було більше свято народне, ніж релігійне. У місті не чула, щоб святкував хтось. Хіба що колядували по родичах.
Яким чином хтось тоді міг вимагати переносу дати, якщо її офіційно не було?
Ядвига Юсьлегко• 16 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Вы з луни?
Оооо, нарешті адекватна відповідь. Дякую
Файна_зупка• 16 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
яка цікава аргументація :)) Не чули щоб в місті святкував хтось? Серйозно? :)) В такому випадку, не бачу сенсу продовжувати цей діалог взагалі.
Файна_зупка• 16 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну протестували б проти першого травня, або проти 7 листопада :)) але ж ні, на паради ходили, потім дома святкували
постою_послушаю• 16 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Видимо разная у нас всё таки Украина была. Меня мои родители в Украинской ССР крестили тайком, а у вас вон официальная дата советского Рождества имелась
Файна_зупка• 16 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Народне свято не може бути релігійним, а релігійне народним?
Файна_зупка• 16 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
А меня крестили в Киеве не тайком, и я всего на несколько лет младше вас.
Файна_зупка• 16 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Я видела ваши темы о вашей жизни в России за несколько лет до полномасштабного, у вас своя реальность, да.
постою_послушаю• 16 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Канада, Россия...сейчас речь о союзе,нет? По теме что-то будет?