Виправлялочка• 15 декабря 2024
Покажіть ваші холодильники, вже готуєтесь до різдва?
ЕлькиПальки• 15 декабря 2024
Ответ дляАлгонавт
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-76790597 пост номер 1
у вас одна фотографія на всі випадки? продукти збереглися з лютого 2023?
Удалено администрацией...
100pudov• 15 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
А розібратися не пробували?
А вы? Судя по всему - нет.
В начале 1918 года ввели новый стиль и за 31 января 1918 года наступило 14 февраля 1918 года. Поэтому Рождество, которое праздновали 25 декабря, теперь стало называться 7 января, но день остался тот же и сохранялся больше ста лет тем же.
А что сделало наше правительство? Тупо перенесли празднование на 13 дней назад,т.е. до 1918 года этот день назывался 12 декабря. Вот где маразм! Но народ радостно схавал ) и по фиг, что нарушены наши же украинские традиции - абы не як у русни! Бред.
ЕлькиПальки• 15 декабря 2024
Ответ дляВеликий сатирик
вчера была в варусе в Киеве, не было такой цена на яйца
В гас була, значить не у всіх.
100pudov• 15 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
А в духе украинской современной снимать передачи про жрачку в Киево Печерской лавре и бить священников?
А до этого устраивать сбиговиська с портретами зе на весь храм.
100pudov• 15 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Это не про церковь. Это про идиотов, которые в святом месте снимают шоу. Это позорище. А про битье москальских попов, так еще мало им дали, нечего здесь московским кгбшникам делать, мало того, что наши святыни поотжимали, так еще в каждом парке своих церквей напхали.
О да, ну теперь-то ваши святыни назад вернулись, чтоб снимать там говношоу, вы ж для этого их отбивали, да?
Кстати, вы давно в ваши отбитые святыни на причастие ходили?
ЕлькиПальки• 15 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Удалено администрацией...
ЕлькиПальки• 15 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
В каких, таких? Мы по одному пучку разную берем, больше чем на том фото выходит. Или надо каждый день бегать за зеленью.
Про доставку чули, про меню чули?
Люблю джаз• 15 декабря 2024
Ответ дляАлгонавт
И тут намахалово
Некоторые люди что бы произвести впечатления хвастаются чужими дорогими авто и домами, выдавая их за свои))
Мы же от безденежья пошли дальше - хвастаемся едой
100pudov• 15 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Меня плющит, когда кацапня навязывает свои традиции.
Дада, неверующим очень важно, когда народ должен праздновать религиозные праздники, прямо подгорает нет сил
100pudov• 15 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
А свої дні народження прабабусі теж стали святкувати на два тижні пізніше, чи тільки ДН Ісуса?
Кто как, понятия не имею, что делала ваша прабабуся.
Гага Газу• 15 декабря 2024
Ответ для100pudov
А вы? Судя по всему - нет.
Глибше копайте, Різдвом замінили язичництво і воно привʼязане до зимового сонцестояння, звичайно, зараз вже дати не співпадають через розбіжності григоріанського календаря та астрономічного. Але точно ближче до 25 грудня, ніж 7 січня
Гага Газу• 15 декабря 2024
Ответ для100pudov
Я про ваших питала, ви ж так впевнено фігню несете
Да Щас же• 15 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
фото
Ой, а шо это ’друзи’ поляки с рашиками празднуют? То напевне вже зрада чи нє ще?)
Гага Газу• 15 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Ну почитайте, яка основна релігія у Польщі, підказка - не православна, і це мова не про ортодоксальну церкву, а про автокефальну
Весела моль• 15 декабря 2024
Ответ дляНезламна
х’’’ней не страдаю, традиции не предаю, как и все нормальные адекватные люди праздник Рождества празднуем 7 января.
Так і а традицією в Україні Різдво святкували 25 грудня. Спочатку Різдво - потім Новий рік. Потім прийшли Совєти і поставили все з ніг на голову: новий рік від народження Ісуса, а потім власне саме народження) Вас то ніяк не дивувало? І чому вас не дивувало, що ви ’прєдалі’ свої традиції, перейшовши на Різдво 7 січня, якщо ваші араби точно святкували його 25 грудня? Це якщо ви з України, а не кацапляндії, як у тих фюрерів було - хз, у них завжди все через ....опу.
Помилуйте мадам• 15 декабря 2024
Ответ для100pudov
А вы? Судя по всему - нет.
Вы хоть сама поняли что написали?)))
А теперь самое 25 декабря наступает в какой то другой день?
Весела моль• 15 декабря 2024
Ответ дляСоветничаю тут
За кордоном яйца 2.2 евро. У нас ще дешево.
16 сантімів яйце, тобто 1,6 євро десяток. А тепер порівняйте скільки можна купити яєць на мінімальну зпл чи пенсію в Україні і за кордоном)
Весела моль• 15 декабря 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
И да, я на пособии в Германии🤦♀️
Цим фото ви розбудили місцеву 🐸
Зараз почнеться про пасобія )))
Помилуйте мадам• 15 декабря 2024
Ответ для100pudov
В этой теме больше всего подгорает у вас. Наверное от ясного понимание что через какое то время 7 января праздновать праздник уже не будет никто.
Да Щас же• 15 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
При чем тут основная? Я в курсе, что основные религии у нас разные, но нас подгоняют под них по датам при этом.
Так чего их православные не празднуют 25?)
Весела моль• 15 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
При чем тут совок? Это традиции нашего и прежних поколений, это традиция нашей страны, которые были и будут скоро снова, официально.
Ви ото або хрестик зніміть, або труси вдягніть. Перед різдвом йде піст. Якщо ви ’святкуєте’ Різдво 7 січня, то очевидно, що 1 січня у вас піст, а значить ніяких святкувань в принципі бути не може. Якщо ви святкуєте в піст - то втрачається весь сенс святкування Різдва, бо для вас саме Різдво неважливе і традиції і сенс свята теж неважливі.
Анонимба• 15 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Про доставку чули, про меню чули?
Жесть, какая доставка тут, я зелень ем постоянно
Тушьмушьнюшь• 15 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Яйця дешеві знову, по 49-50 грн. Я беру щотижня по 30 шт. мінімум.
Де такі ціни?
Весела моль• 15 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
При чому тут совок ?
Чи всі мають бути автоматично римо- греко- католиками, бо так влада захотіла?
По - моєму, Конституція закріплює вільне віросповідання.
Православний світ святкує 07.01 Різдво.
Мусульмани , іудеї ще інші свята .
Чи вони всі теж автоматом мають 25 святкувати , бо так треба ?
Мені реально дивно, все життя святкували 07, а тут масовий психоз , бо жили неправильно і кутю в невідповідний час їли.
Як овечки , що скажуть, туди й мекають.
Православний світ святкує 07.01 Різдво.
Мусульмани , іудеї ще інші свята .
Як овечки , що скажуть, туди й мекають.
Поруч зі мною є румунська православна церква. Вони святкують і завжди святкували 25 грудня. То тіко гюндяєвська церква святкує 7 січня, але вона має відношення до православного світу?
Весела моль• 15 декабря 2024
Ответ для100pudov
Новый год пост праздновать не запрещает ))
Праздновать - это не значит напиться и скакать голыми. Есть куча вкусных постных блюд, кондитерские пекут постные торты.
Піст передбачає відмову від будь яких святкувань, це обмеження не лише в фізичному, а і духовному. Тому в період посту в принципі ніяких святкувань не може бути ))) якщо в піст святкується ’новий рік’ то в принципі втрачається сенс Різдва як релігійного свята. То що в такому разі ви святкуєте?
Аноним_1857• 15 декабря 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Варус - 49, АТБ - 50 з чимось.
АТБ 59 з чимось((
Гага Газу• 15 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Не хвилюйтесь, святкують 25-го з 2014 року, на попередньому скріні застаріла інформація