Шаманю второпях• 15 декабря 2024
А накидайте прикладів щасливого знайомства/заміжжя в 55+
Так, сталось, досить банально, чоловік пішов до іншої, вже давно майже 4 роки. Кавалєри намальовувались, але якось не до того було, молодший ще малий був, робота, часто по вихідним, та й від зради довго відходила. І от тепер готова:) але ж вік.... Сумно стало
Шаманю второпях
• 15 декабря 2024
Ответ дляДон Пэдро
Полно
Но они все за границей
Ну я у Польщі більше року була, і лише наші заробітчани підказували пару разів:))))
Фантазерша• 15 декабря 2024
Такого очень редко можно встретить. Вас 55 ,а мужчине сколько должно быть?под 60. Половина не доживают. Алкаши отсеялись,женатики тоже. Одинок е нормальные разобраны, а непотриб так и дрейфует от одной к другой
Шаманю второпях
• 15 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Утішили:)))
Дон Пэдро• 15 декабря 2024
Ответ дляШаманю второпях
Италия, Испания, США, Германия
Это мои знакомые после 55 там вышли замуж в т.ч. за вполне обеспеченных
Огірок та Помідорчик• 15 декабря 2024
Ответ дляШаманю второпях
До чого тут Польща. На сайтах знайомств шукайте. В мене є гарні історії. Переїхали в Великобританію, Штати, Італію, Іспанію
НаБалКоніХодять• 15 декабря 2024
Мій свекор у 62 пішов до коханки. Це я щодо віку. Кохання є і в будь-якому віці.
Шаманю второпях
• 15 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Скільки коханці? Мій бувший в 58 пішов до 43 річної
Море_море_я_скучаю• 15 декабря 2024
А чого сумувати.Це ж не 20-30,що заміж не вийшов.Я розлучилася , живу собі,працюю і абсолютно не парюся.Як складеться.Не всі ж в парі,є помирають,як в кого складається.Знайомтеся,як складеться,то будете з чоловіком.Дай Бог ще поживемо.
Скіфська пектораль• 15 декабря 2024
Ви добре подумали, Вам воно точно треба? Згодні переїжджати кудись чи до себе когось привести? Я заміжня вдруге, але буду розлучатись, разом з чоловіком вже не живем, то розумію що більш не хочу , ще років десять тому взагалі не розуміла таких жінок, яким добре одній. А тепер бачу що не так це вже й погано.
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Та якось не хочеться на старості на одинці.
НаБалКоніХодять• 15 декабря 2024
Ответ дляШаманю второпях
Я не знаю скільки їй. Тільки бачила її. Він приховує її від усіх.
Ой піпец. Мужики мудаки.
Море_море_я_скучаю• 15 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
В більшості на старості і є на одинці.
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
В більшості на старості і є на одинці.
Так отож і не хочеться як у більшості😁
Скіфська пектораль• 15 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
А доглядати на старості чужого діда хочеться? Майно він все одно на своїх дітей перепише. Та й на старості 90 відсотків жінок все одно самотні зостаються.
Море_море_я_скучаю• 15 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Так отож і не хочеться як у більшості😁
Ну,не падаємо духом,шукаємо.
Скіфська пектораль• 15 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну,не падаємо духом,шукаємо.
Пригод на свою дупу? Вибачте. Може краще вже коханця років на десять молодше
Море_море_я_скучаю• 15 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Ні,чужого діда вже не має здоров’я доглядати.
Себе треба глядіти.
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Нуу..я ж тоже тоді бабуся буду.
Але ж я в Европейскій країні наразі, дім пристарілих мені не світить, бо дорого. А так...Бог дасть..поживем ще..тут люди активні і в старості.
Все ж якось веселіше. Не впевнена, що хочу жити разом..але з часом може.
Поки що черга з бажаючих до мене не стоїть.😁
Мені 51.
Ворую вкусняшки• 15 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так автора хоче щоб її добивалися, кружляли 😂😂😂😂😂😂😂
Море_море_я_скучаю• 15 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Дівчата хочуть.Ну,які дівчата,такі як я.Я собі поки сама потихеньку.
Шаманю второпях
• 15 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Поки що одній нормально, робота багато часу забирає і спілкування дає, подружки також є, але якось хочеться ’ людину в домі’, щоб посміятись разом, обпертися в скрутний час, а якщо ще й рукастий і по дому допоможе, то вобше:)
Ворую вкусняшки• 15 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Так отож і не хочеться як у більшості😁
А у нас сусідка злягла ,гадить під себе ,ніхто її доглядати не бажає ,а ще пару років назад пішла від хорошого чоловіка ,також говорила що самій краще ,а тепер цей чоловік вже повертатися не хоче ,їй десь 55+
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Не дай Боже..😓
Ворую вкусняшки• 15 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Чужі діди помирають скоріше ніж старі баби
Ворую вкусняшки• 15 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Та кому вона дрябла потрібна ,хіба що алкашам чи неліквіду
ГоловнаЯ• 15 декабря 2024
Просто щас час такий..на дітей можна вже не розраховувати...
Тільки на себе
То ж..краще у парі все ж таки..я вважаю
Замуж може ні..а от , щоб люди були поряд..людина порядна, то дуже хотілося б..
Тільки на себе
То ж..краще у парі все ж таки..я вважаю