Поміркована думка• 15 декабря 2024
Київ Перемишль всі можливі способи доїхати
Квитків на потяг вже немає на потрібні дати
Які є хороші перевізники з нормальними автобусами з туалетами?
Та які є взагалі варіанти доїхати ще?
Бла-бла кар не розглядаю категорично
Можливо десь організовують швидкий індивідуальний трансфер? Яка ціна може бути?
Дякую
Та які є взагалі варіанти доїхати ще?
Бла-бла кар не розглядаю категорично
Дякую
Поміркована думка
• 15 декабря 2024
Чи можливо зі Львова викликати таксі?
Чи якось на вокзалі може набирають перевозять маршрутки Львова?
Ні грама• 15 декабря 2024
Поезд до Львова, затем автобус до Шигини- пеший переход границы и уже на тер-ии Польши автобус вроде 20 мин до Пшемышля
Сіточка• 15 декабря 2024
Зі Львова ще є потяги, або перший, або перевізники, но можуть бути черги великі.
На яку дату вам треба? Буває за кілька днів з´являються квитки.
Поміркована думка
• 15 декабря 2024
Ответ дляСіточка
На 19.12
Передивилась вже з усіх міст України майже
Планую моніторити, може встигну щось піймати
А там потрібно буде паспорт закордонний вводити?
Поміркована думка
• 15 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Я б і в перекурів взяла, та не знаю як їх шукати і щоб не надурили
Поміркована думка
• 15 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Ну дивіться, на 16 та 17 повно квитків, думаю і на 19 з´являться
Думаєте?
Я думала просто на свята все розкупили
Бо місяць поспіль моніторили, кожен день була можливість купити день в день або на пару днів наперед
А тут прям взагалі нуль
Я думала просто на свята все розкупили
А тут прям взагалі нуль
Сіточка• 15 декабря 2024
Ответ дляПоміркована думка
Думаєте?
Я думала просто на свята все розкупили
А тут прям взагалі нуль
Я думала просто на свята все розкупили
А тут прям взагалі нуль
Думаю Що будуть.
Завтра з´являться на 18.12, а післязавтра на 19.12.
Моніторте
Поміркована думка
• 15 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Думаю Що будуть.
Моніторте
Дякую
Спробую
Дую на вітер• 15 декабря 2024
На сайті (додатку) знайдіть опцію відстеження квитків на потрібну вам дату і потрібний потяг. Введіть свої дані і замовте бронь квитків. На банківській карті блокується сума вартості квитків і коли хтось їх повертає вони автоматично викупляться або ваші гроші повернуться якщо квитків все ж таки не буде. Ви переплатите всього 80грн/квиток.
Поміркована думка
• 15 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Я б хотіла обрати місце та вагон, бо не хочу їхати біля столика
Але дякую, якщо вже буде повна безвихідь, так і зроблю
Дую на вітер• 15 декабря 2024
Ответ дляПоміркована думка
Квиток можна автоматично повернути якщо вам він не підійде, ви втратите ті ж 80 грн.
Поміркована думка
• 15 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
А якщо менше ніж 24 години до відправлення теж повернуть гроші?
Дую на вітер• 15 декабря 2024
Ответ дляПоміркована думка
Так, причому дуже просто через додаток або через сайт. Гроші повертаються на карту протягом 10-15хвилин, хоча вони пишуть про кілька банківських днів.
Поміркована думка
• 15 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Дякую ❤️
Дую на вітер• 15 декабря 2024
Моніторити самостійно нереально, а так квитки можуть зʼявитися цілодобово і їх відразу система викупить.