когдадеЦкие• 15 декабря 2024

Люди добрі?

Як та де можна купити права в Україні?

Не здала теоретичний іспит
Дай подивлюся• 15 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А хто ?
Якийсь працівник мрео?
Так,через керівництво.Шукайте кінці.
автор когдадеЦкие • 15 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
Так,через керівництво.Шукайте кінці.
В інтернеті?
автор когдадеЦкие • 15 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
В валюті звичайно
Евро чи долари?
Свисток ля-минор• 15 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Евро чи долари?
В Києві ще поки такі ціни а доларах
Дай подивлюся• 15 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
В інтернеті?
Ні звичайно.Серед знайомих.Там тільки особисті гарантії діють.
Я почала запитувати,спочатку нікого не могла знайти,потім аж трьох людей,хто міг допомогти.Двоє з них мали контакт з працівниками автошкіл,один з працівником МРЄО.
Через МРЕО і зробила.
Їздити вміла,правила знала.Не могла ходити на курси через роботу.
Заплатила,по документах я була на курсах,а насправді ні.Потім прийшла на екзамен,посадили за комп окремо від інших.Я збиралася чесно здати,і тут мені та людина каже-тисни швидко будь куди і виходь,там ще двоє чекають.
Все.Через годину отримала права.
автор когдадеЦкие • 15 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
Через МРЕО і зробила.
Все.Через годину отримала права.
А до чого тут курси взагалі?
Це в якому році було?
Дай подивлюся• 15 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А до чого тут курси взагалі?
Це в якому році було?
Я вам написала як в мене було.Я просто нікуди не ходила взагалі.
Ви теорію не здали,у вас інша справа.Але робиться на будь якому етапі.
Я робила декілька років назад.В цьому році допомогла знайомому,через тих же людей.
Просто подзвонила,і запитала чи можна.Далі він з ними сам спілкувався.
автор когдадеЦкие • 15 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
Я маю на увазі,що ні на які курси вже ходити не потрібно давно,можна самому вивчити та прийти на екзамен
Дай подивлюся• 15 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Я вас зрозуміла.Я просто написала що я нікуди не ходила взагалі,але повинна була сісти за комп,бо фіксується все на камеру.Але той комп на екзамені був якийсь фейковий.Тисни куди хочеш-здала.
А знайомого просто звела з людьми і все.Йому потрібно було купити права швидко.Що в нього і як було,я вже не знаю.
Люди,які це роблять,ніколи не підуть на контакт з незнайомою людиною.Тому вам теж треба шукати серед знайомих,хто має такі контакти.Бо якщо ви підійдете напряму-вони скажуть-та ви що,такого робити не можна.Ьому потрібен посередник.
І чим їх менше буде між вами ,тим дешевше вийде.
автор когдадеЦкие • 15 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
Так , якщо ви знали правила сенс вам було здавати на фейковом компі?
Дай подивлюся• 15 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Мене туди посадили і все.Сказали підійти до того і того в кабінет,назвати своє прізвище.Зайвих питань я не задавала.Всі хто здавав сиділи разом,а цей комп був окремо в кутку.Водіння я теж не здавала.
автор когдадеЦкие • 16 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
А чому самі не здали, якщо все знаєте?
Це ж значно дешевше обійшлось би
Дай подивлюся• 16 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А чому самі не здали, якщо все знаєте?
Це ж значно дешевше обійшлось би
Тому що коли я здавала,то треба було обов´язково ходити в автошколу,і на водіння.А я ні туди,ні туди ходити не могла через роботу.
Тому шукала тих,хто все влаштує без автошколи і відвідування уроків водіння.
Перший раз я побачила тих людей коли віднесла їм документи,медичні довідки,другий раз коли отримала права.Таке мені і було потрібно.
автор когдадеЦкие • 17 декабря 2024
Ответ дляДай подивлюся
Тобто не вміючи водити ви отримали права?
А навіщо?
Дай подивлюся• 17 декабря 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А навіщо?
Їздити вміла,вчив чоловік і батько.
Не було часу ходити до автошколи за всіма правилами.
Права для того щоб їздити по роботі.