Инста_Богиня• 15 декабря 2024

Крем гель під очі Rejuran

Замовила у баєра, з кореї, крем під очі, були фіромві наліпки/пломби режуран, але таке відчуття наче тюбики заповнені кремом на половину, у вас теж так?
Язвочка• 15 декабря 2024
А Ви раніше користувалися ним? Чи порекомендували? Дивлюся на нього, хочу замовити
дякую аж підскакую• 15 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Я пользуюсь уже год ним, мне подошел
По поводу тюбика, то скорее заполнен на 2/3
автор Инста_Богиня • 15 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Я пользуюсь уже год ним, мне подошел
Так і є, бо від однієї дівчини почула, що був повний, то вже запереживала😁
автор Инста_Богиня • 15 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Замовила вперше, поки не можу сказати, що бачу якийсь результат, на зиму зволоження дуже мало, дерматолог порадила кркм під очі біодерма, він дуже круто справляється з сухістю, і із-за того, що там формат на 100мл, можна зволожувати ще шию так декольте
дякую аж підскакую• 16 декабря 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Я использую его не как постоянное увлажнение, а как быстрое снятие усталости с глаз

Использую в комбинации с патчами, работает хорошо. Про биодерму почитаю тоже, спасибо за наводку