Аристократка-тунеядка• 1 час назад
Боюсь идти к врачу не потому что больно, а потому что скажут что-то, после чего
жизнь поделится на до и после. Вы так делали, тянули, пока не стало совсем нельзя тянуть?
Вбигудях• 1 час назад
У меня гтр, я знаю, о чем Вы. Но ожидание выматывает сильнее.
Что бы вам не сказали, оно и сейчас так.
Кусман Сиру• 59 минут назад
большинсвто вопрос легче решить раньше, нежели затягивать и усугублять
Амбасадор щастя• 58 минут назад
краще не затягувати, бо потім дійсно життя поділиться. Вчасне звернення
Тишком_нишком• 47 минут назад
Ответ дляФрекен бок
Всі такі.
Не все. Никогда за это не думаю. Даже мысли не возникает. Только какая-то проблема - сразу иду к врачу.
Молода і нерозважлива• 29 минут назад
Автор, я теж така. Але не всі такі. Я заздрю тим, хто може легше, то переносити. І це не обов´язково щось взагалі погане. Вчора лікувала зуби, була у гінеколога. І мене всюди накривало. Гінеколог довго дивився по УЗІ, а мене вже потом покриває. Зараз збираюсь до гастроентеролога і всередині серце зупиняється.
Пишу вірші, дорого• 25 минут назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну, я вчасно пішла, а життя поділилося. А деякі роками не ходять і нічого.
Амбасадор щастя• 22 минуты назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви вчасно пішли і залишились живою. І це плюс.
Моя свекруха вчасно звернулась, знайшли пухлину і терміново прооперували, життя поділилось, але жива і після цього ще більше захотілось жити.
І таких прикладів багато.
Хтось може роками ходити, але це лотерея - як повезе.
І таких прикладів багато.
Аноним_1859• 21 минуту назад
Ответ дляФрекен бок
Всі такі.
Не все. Если бы я в свое время затянула, уже была бы в могиле. Только обнаружила шишку в груди - побежала к врачу. Рак. Лечение. Сейчас в ремиссии.
Дона Флор-0c73• 10 минут назад
Всього два роки не була в гінеколога, потім сходила, зробили пайпель біопсію - рак ендометрію, виявилася агесивна пухлина, але початкова стадія. Операція, брахітерапія, все за останній рік пережито. Морально важче перенести, ніж фізично