Ашолюдискажуть• 15 декабря 2024
Хто купував в сінсей стакан з ручкою
Дитина розбила багаторазовий стакан з ручкою з сінсей, а там більше таких немає в наявності. Можливо хтось купив та не користується, і готовий продати? Хелп🙈
Ашолюдискажуть
• 15 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Пром, розетка, олх. Похожих дофига. Ваш на Али есть
Та в тому й справа, що схожий не хоче, потрібен саме такий, а я його ніде знайти не можу(
Пишу_граммотно!• 15 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Ви дитині не можете пояснити, що такого самого не має?
к.Буланова• 15 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
співчуваю, але дайте дитині прожити розуміння наслідків - щось розбилося, так, вона буде згадувати, може, і до старості, але такого більше немає, все.