Ашолюдискажуть• 15 декабря 2024

Хто купував в сінсей стакан з ручкою

Дитина розбила багаторазовий стакан з ручкою з сінсей, а там більше таких немає в наявності. Можливо хтось купив та не користується, і готовий продати? Хелп🙈
Море_море_я_скучаю• 15 декабря 2024
Пром, розетка, олх. Похожих дофига. Ваш на Али есть
автор Ашолюдискажуть • 15 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Та в тому й справа, що схожий не хоче, потрібен саме такий, а я його ніде знайти не можу(
ничевока• 15 декабря 2024
Там черный есть
Пишу_граммотно!• 15 декабря 2024
Та купіть інший
Їх вагон
Пишу_граммотно!• 15 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Ви дитині не можете пояснити, що такого самого не має?
к.Буланова• 15 декабря 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
співчуваю, але дайте дитині прожити розуміння наслідків - щось розбилося, так, вона буде згадувати, може, і до старості, але такого більше немає, все.