На_оба_рот• 16 декабря 2024
Підкажіть щось дієве від нежиті.
Доброго вечора. Підкажіть будь-ласка, чим краще користуватись від нежиті для дітей. 4 дні пшикали "Ізофра" і поки ніякого результату.
Сумчатая кошка• 16 декабря 2024
Зеленые сопли?
Ципрофарм декс нам лор советовала , чтоб быстрее убрать насморк .
На_оба_рот
• 16 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Зеленые сопли?
ні, прозорі.
Сумчатая кошка• 16 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
ні, прозорі.
А зачем изофра? Она при бактериальной инфекции , зеленых , зелено-желтых соплях.
Настасья Пицун• 16 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
ні, прозорі.
Изофру ж вроде при зеленых назначают
На_оба_рот
• 16 декабря 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Изофру ж вроде при зеленых назначают
педіатр призначила
Гарачий Чокалад• 16 декабря 2024
Какая у вас педиатр грамотная. Повезло(((
От кашля наверное сразу антибиотик назначает, в уколах.
Нервогенератор• 16 декабря 2024
Автор, сама декілька днів тому писала,що в дитини зелені виділення і окомістин( призначення лікаря) не допомагає. Прочитала багато відгуків про сульфацил, спробувала. Вже на третій день стало значно краще. Крапала по 2 каплі 3 рази на день. Зберігати в холодильнику. Тільки в аптеці скажіть, щоб дитячий дали
Мона_Лиса• 16 декабря 2024
Ответ дляНервогенератор
Це очні краплі крапали в ніс?
Нервогенератор• 16 декабря 2024
Ответ дляМона_Лиса
Це очні краплі крапали в ніс?
Так. Але при зелених, гнійних соплях