Пишу вірші, дорого• 16 декабря 2024

Робота няні. Яка оплата має бути за такі вимоги?

8 годин на день. 40 на тиждень.
Субота, неділя- вихідні.
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Бо в садку робота пів дня, заняття 30 хв провів і сидиш покрикуєш коли діти граються, няня всі тех моменти закриває. А в оголошенні шукають на повний день, без стабільних вихідних до 45р і з очима на потилиці поки блінчики готує.
Оті млинці треба ще вміти готувати, щоб швидко і смачно, бо можна таке наробити, що і їсти не буде та дитина, а ще відмити кухню , дитину від млинців
Тролю як можу• 16 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А проезд куда отнесем?
Тоже должен стоить не меньше 129 евро, как дойчетикет? Маникюр от 40 евро и массаж от 60? 1000 евро у нас таки даёт больше возможностей.

Вот вам вакансия для няни-гувернантки с английским и кучей задач.
https://www.work.ua/jobs/6069504/
Якщо чесно, знайти буде не просто, навіть на такі гроші. Бо це штучний товар. Жінка активна до 50, зі знанням мови, краще буде десь в офісі сидіти, аніж вчити віршики з чотирьох річкою.
Пишна молодиця• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви, будь ласка, спустіться трохи на землю і почитайте тут відгуки, хто скільки платить за няню, а тоді вже давайте рекомендації.
Не обовʼязково мити, достатньо витерти серветкою.
А зачем вы тут вообще тогда написали, если для себя цену уже сложили? Ищите няню на эти условия с зп 20 тыс, удачи!
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Та нічого не повинна няня вміти і робити
Просто має роботодавець дати стільки скільки няня хоче і тема закрита
То не треба давати скільки хоче) завжди є альтернатива, мама вдома жарить млинці сама, в садочку няня жарить млинці, батько жарить млинці
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Така робота це конський труд
Навіть по відповідям автора зрозуміло, що вона вважає за щастя просто посидіти з іі дитинкою і що тут такого))
А потім починається, ой а ви можете затриматись на пару годинок, бо я не встигаю? А заночувати? А на цих і тих вихідних? А тут поприбирати? В смисле не помили за Мішенькой миску, бо він плакав? А котлетки на вечір посмажити? В смисле у вас температура, у нас вже були своі плани😂
А почему мишенька в телефоне пока вы котлеты жарите? Вы не можете вместе жарить? Одной рукой лепить- другой развлекать

Это маме трудно, после работы, налепить на завтра
Тану на сонці• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Я тоже бежала на ужасную работу ’околоайти’

Там не мамкали
Где-то читала, что присмотр за маленькими детьми по концентрации внимания сопоставим с работой авиадиспетчера, но у них есть перерывы.
Роза в вазі• 16 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Ну дивіться. Я дитячий стоматолог, в приватній клініці і маю зарплату біля 50 000 грн. Але читаю вимоги вакансії і не знаю, чи пішла б я нянею на 1 дитину? Хоча відповідальність в моїй роботі точно не менша.
Чи має бути оплата у стоматолога і няні однакова ?
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляТану на сонці
И только женщины пытаются обесценить эту профессию
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А проезд куда отнесем?

https://www.work.ua/jobs/6069504/
Та тут зовсім просто тільки англійська, та графік 5/5, та ні слова про млинці)
Тролю як можу• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Ещё раз: это чужая кухня!

Мама может зайти и с диким ужасом попросить за собой убрать
Это не свое. Когда можно ’завтра помою ’

Надо сейчас. И не волнует что дите целый день ноет!
Ну адекватна мама розставляє приорітети і розуміє, що базові обов´язки няні дитина, а не намиста плита з підлогою.
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Я думаю адекватная впринципе за блинчики не напишет
Максимум укажет что каша в мульте
Тану на сонці• 16 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
Ну з приводу помити взуття, це і є догляд за дитиною, його можна помити поки дитина спить. В мене няня так і робила, теж саме з дитячими речами. А от з приводу готовки, спірно, в принципі, можна три сирника зліпити, дитині вистачить.
Зараз не про зарплати. Чисто про 3 сирники. Я, наприклад, роблю заготовки і в морозилку, бо посуд мити що після 3х сирників, що після 23 однаково.
Идууу--уууу блин• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Ещё и уметь готовить
Ну тут таке,там все дуже швидко готується і тільки для дитини,якщо мама не з прибамбасами
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Блинчики быстро? Потом все помыть
Тролю як можу• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Максимум укажет что каша в мульте
Тут треба домовлятись, бо діла нормального не буде, думаю, автор знайде людину, але за трохи вищу оплату
ДолькиКабана• 16 декабря 2024
Если Вы берете на ставку,то есть оплачиваете больничный и отпуск,и это не Киев,и няня питается с Вами,то можно выставить 17-18 тыс.Если Киев,то 20-22.00
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом

Я би ще від пельменів не відмовилася) можна з запасом щоб наліпила, бо ще й батьку поїсти може буде
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Это уже доплата за повара должна идти

Няня- это с ребёнком.
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляСердючка
Та ну вас. Я аж пельмени захотела
Сонячний зайчик• 16 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Ніколи не забуду одну ситуацію. Дитина 3 років їхала на самокаті і вибила центральний зубчик. Мама в той же день звільнила няню, бо вважала її винуватою. Це дуже велика відповідальність. По своїй роботі часто спостерігаю за нянями і батьками. Ні, я б точно не пішла на таке навіть за 50 000. Тим більше активна дитина і мама в об яві поставила декілька знаків оклику.
Тролю як можу• 16 декабря 2024
Ответ дляСердючка
Запросто, в мене син з дівчиною замовляють готовку раз на тиждень. Приходить жіночка, вуаля і чотири страви. 1000 грн вихід, ну і продукти.
Подвійна веселка• 16 декабря 2024
У нас няня без готовки.
200 грн/год
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Та ну вас. Я аж пельмени захотела
Скажіть, я теж, аж розмріялась про таку няню)
Сонячний зайчик• 16 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Рентгенологу , фтізіатру скільки несуть ?
Ах , він же не такий відповідальний як няня
В мене подруга працює нянею, живемо в ЖК. У баттків стільки вимог, що рентгенолог чи фтізіатр навряд чи захочуть іти на на них.
Все будет, но потом• 16 декабря 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я не разу не видела чтоб этот врач параллельно игрушкой махал или песни пел , в сторону

И косился в угол
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляТролю як можу
А як дитина з´явитися, то можна ще й понянчити запропонувати)
ДолькиКабана• 16 декабря 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Прикольно. Средняя зарплата по стране за 40 часов до двадцатки а няня 50)))) какие то две параллельные реальности
Вы правы.Все,кто пишет такие цены,просто не в теме.Да,няня может просить 1000,но если работодатель выставит 20000,то тут же очередь будет.У меня есть знакомая,56 лет,с короной,что когда то была няней у знатной семьи,то ставит во Львове 200 грн в час.Ищет работу года два уже,и не хочет понять,что в таком возрасте няню не каждая семья захочет,а тем более богатая
Коли мовчу- приємна жінка• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Вооот

Таже ерунда. Блинчики были в мечтах
Да,ванну принять была мечта,мне мама моя говорила,готовь пока дочка спит,но я так с не выматывалась,что сама засыпала.Хотя да,иногда готовила пока она спала и уборкой занималась пока дочка спала,но потом ребенок вставал и все опять по кругу,покормить,посуда,развлечь,погулять,одеть,переодеть,обуть
Идууу--уууу блин• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Блинчики быстро? Потом все помыть
У мене все швидко,і шо там мити ,миску ,ложку і лопатку?після мене не треба закривати кухню на карантин тісто зі стелі не капає
Сердючка• 16 декабря 2024
Мене тут теми про репетитора тішили, дівчата, по 300-500 грн за годину платять та не жужать, що відповідальність і все таке. І лекції явно не по нейрохірургії слухають їхні діти.