Пишу вірші, дорого• 16 декабря 2024
Робота няні. Яка оплата має бути за такі вимоги?
8 годин на день. 40 на тиждень.
Субота, неділя- вихідні.
Та не реву я• 16 декабря 2024
Ответ дляSo_so
25000 в мес будет очередь, переработка отдельно.
Напевно буде черга, бо наші люди доведені до ручки. Але важка і дуже відповідальна робота. Поки я в декреті сиділа, зрозуміла - краще 2 зміни на роботі. Але ще дуже від дитини залежить. У мене активна, вогонь, в туалет проблема сходить була, бо вона вже кудись лізе. У сестри син, там де посадили, там і чекає. Може годинами конструктор збирати.
Пишу вірші, дорого
• 16 декабря 2024
Ответ дляSvitlana_Sk
Допомагала подрузі в співбесідах нянь, то трохи розуміюсь в цінах. Подруга шукала няню з проживанням в Італії, повний пансіон (тобто няня живе, харчується за їх рахунок, їздить з ними), зп 1500 євро, було впжко знайти адекватну на ці гроші з купою очікувань подруги. Шукали більше 3 міс. В Україні, в Києві няні професійні, правда віком 50+ хотіли не менше 1000 дол, якщо працювати в Києві.
Думаю тут ще залежить від місця проживання автора, бо якщо це невеличке містечко - можна знайти і дешевше
Не Київ
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Від 40 тис.грн. я б за 30 тис не пішла б на таке.бо по суті саого життя нема. Це нянька.ще й закордоном бав.
В 2017 році за таку роботу мама няньці знайома платила 30 тис. Теж закордон їздила.така робота оплачується дорого. Тому від 50 тис.
Викасикрет• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я теж погоджуюсь, що 25 виглядає адекватно.
У вас написано все ок, крім вихідних.
Тобто Сб-нд це не завжди вихідні?
Тролю як можу• 16 декабря 2024
Тут, як домовляться, але на мій погляд, обов´язки чітко не прописані, треба ще домовлятись. А так, від 1000 долл, зафіксувати курс. В мене подруга 18000 платить за трьохрічку, але там сусідка і без готовки та поїздок. І їй 60. Звісно логічно, якщо дитина щось забруднила, помити. Ще питання, поки няня готує сирники чи млинці, а це займає не 5 хвилин, хто дивиться за активною дитиною, в мене було два активних сина, з ними, якщо сама, про млинці мова не йшла, максимум, вівсянка. Плюс поїздки, то має бути людина абсолютно вільна, а до 45, це малоймовірно, мені 43 у багатьох подруг школярі, з якими треба догляд.
Роза в вазі• 16 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
И воспитатели в садиках, которые вполне управляются с группой трехлеток из 15 детей, получая за это 12 тыс. А непрофессиональные советчицы и за 50 подумают)
Тут так завжди
Ну так оцінюють ринок ті хто не працють і уяву мають теоретичну
Полонянка SexShop-а!• 16 декабря 2024
Ответ дляДелиВерка
Ну вы же в курсе наверное, что групповые занятия стоят дешевле намного чем индивидуальные?) Вот так и здесь. Тут не просто няня, а и уборщица, воспитатель и повар в одном лице. Так что оплата конечно должна соответствующей
Ну якщо в няні в садочку мінімальна. То тут 6-7 раз більша то не ок? Чи в скілтки ращів має бути більша в 10 в 20?
Нафаня Маня• 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Не має таких цін на ринку праці
Тому заспокойтеся
НеКонец-Света• 16 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Воспитатели работают по пол-дня. У них есть помощники в лице няни. Они не готовят, не моют посуду
Полонянка SexShop-а!• 16 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
В садочках: не готують, працюють по змінах, не складають речі, мають вихідні (а не нянєю по визову), не розсікають по Україні за кордоном. Вони мають особисте життя, а ось в об´яві жінка не повинна його мати
Думаєте не має жінок які не мають особистого життя? Повно
Ответ дляПишу вірші, дорого
Нормальная тетка не пойдет на 25 сейчас с нашими конскими ценами.
И про очередь. Это не так работает. За хорошей няней очередь их передают из семьи в семью и их ждут.
Вы учтите момент, вы впускаете в свой дом в свое отсутствие, к своему ребенку, постороннего человека. Это не может быть просто кто-то.
Полонянка SexShop-а!• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Так, мене теж дивує. Люди, які пишуть тут 45-50 тисяч це просто «на фонарь»?
Вихователі цілий день держ садок - 8-10 тисяч, приватний - 12-17.
А няня одразу від 40-50? Звідки такі погляди?
Приватний садок няня отримує 22-25 тис
Нафаня Маня• 16 декабря 2024
Ответ дляРоза в вазі
Тут так завжди
Так
:))
Такі цифри тут озвучують і поняття не мають що таке одиночна ціна і скільки це коштує в реальності
:))
Оч@ров@Шк@• 16 декабря 2024
Ответ дляНафаня Маня
Чому?
Няню беремо з собою у відпустки теж.
а кто занимается детьми и мужем няни пока она вас по эвропам та морям катает ?
Я Вас не боюся• 16 декабря 2024
Автор, я працюю нянею вже 4 роки. Зарплата і вимоги завжди такі, на які ви погоджуєтесь. Зараз я працюю по 9 годин за 130 гривень за годину, але це не Київ і не обласний центр (моє рідне місто). Дівчинці майже 4 роки. Лише догляд за нею без готування їжі, прибирання, прання.
Влітку була закордоном як няня-помічниця в родині з проживанням і нормованим графіком - 80 євро в день.
Сердючка• 16 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Приватний садок няня отримує 22-25 тис
Ну не працює та няня по вихідних та й ще закордон з вами літає, не готує та не прибирає, є інший персонал.
На привозе• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
вихователь півдня, далі другий в сон приходить
вихователь не миє попи, не прибирає, не готує..
розвивати теж навряд чи...це вже хороший вихователь
ДелиВерка• 16 декабря 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Не стирают одежду, не моют обувь, у них есть 100%выходные, и не нужно кататься заграницу, где точно будет не отдых, и неизвестно какие обязанности автор свалит на няню там.
Роза в вазі• 16 декабря 2024
Ответ дляТут надолго
Прямо мрія а не праця в державному садочку
Доктор Хаос• 16 декабря 2024
В Киеве от 30 тыс, в областных центрах 20-25 тыс. В маленьких городках и за 15 тыс найдутся желающие.
Бабо-лебідка• 16 декабря 2024
Ответ дляНафаня Маня
Не має таких цін на ринку праці
Тому заспокойтеся
Ну почему? Есть. Если няня- носитель какого-то языка или учит играть на музыкальном инструменте)
А без каких-то навыков - можно стартовать с 20 тыс
Я Вас не боюся• 16 декабря 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Приватний садок няня отримує 22-25 тис
Ні
Стрибну в гречку• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви, будь ласка, спустіться трохи на землю і почитайте тут відгуки, хто скільки платить за няню, а тоді вже давайте рекомендації.
Не обовʼязково мити, достатньо витерти серветкою.
А потом беги выбросить салфетку, потом помой умывальник, потом смотри, чтобы блинчики не сгорели, у ребенка такого возраста могут быть истерики, родители смотрят по камерам и контролируют каждый чих. Учи, играй, кружи, корми, приготовь, помой... а выходного стабильного нет, чтобы взять его, нужно согласовывать...
Не работа, а мечта с чужим ребенком.
Другое дело сад, привели, увели, покормили, кто из детей истерит, того забирают по звонку.
Не работа, а мечта с чужим ребенком.
Svitlana_Sk• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не Київ
Можете пошукати серед працівників дитсадків, в місті та області, вони менше мають очікування, ніж професійні няні)
Нафаня Маня• 16 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
:))
Та вони можуть стартувати з будь якої ціни
Але ринок праці це ринок праці
Диверсификация• 16 декабря 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
С самооценки.
Кто на сколько СЕБЯ оценивает.
Вам достаточно 20?
А мне нужно 200 000 каждый месяц
Кто на сколько СЕБЯ оценивает.
Вам достаточно 20?
А мне нужно 200 000 каждый месяц