Дівчина заглядєніє• Изменено 16 декабря 2024

Перетин кордону з інвалідністю ІІІ гр.

Роз´ясність, хто в темі. Військовозобов´язаний інвалід з дитинства ІІІ група. Знаходиться на обліку в ТЦК (Резерв+). Є відстрочка по інвалідності (в Резерві+) до кінця 2025 року. Чи випустять з України по відсрочці?
ПлюшкамиБалуюсь• 16 декабря 2024
С 3 группой вроде бы не выпускают
Меряю линейкой• 16 декабря 2024
Випустять по інвалідності.
Паспорт, посвідчення та Резерв+, все.
Дикая Роза• 16 декабря 2024
Мають випустити, але чіпляються до кожного папірця. Знайдіть повний список необхідних документів і навіть не дуже необхідних. Беріть все, що теоретично може знадобитися. Знайомий виїзджав - казав, що по 5 разів одні і ті ж папери дивились, не знайшли за що можна причепитись, то пропустили. Але пропускають не охоче і дуже придиоаються до всього
Бочка порохУ• 16 декабря 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Випустять по інвалідності.
Паспорт, посвідчення та Резерв+, все.
Нет же.. внесли изменения в закон, теперь только первая и вторая группа
Меряю линейкой• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
не пишіть чого не розумієте.
В мене чоловік їздить через день.
3 группа, не треба ніяких відстрочок, тільки оновленний резерв
автор Дівчина заглядєніє • 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
згідно з пунктом 21 Правил перетинання державного кордону громадянами України, у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану перетинати державний кордон мають право особи з інвалідністю.

Чоловіки, які мають інвалідність І, ІІ, ІІІ групи, можуть вільно перетинати кордон, але свою інвалідність їм потрібно підтвердити відповідними документами.

Всі документи є ............ і людина навіть повернеться після Нового Року.
Бочка порохУ• 16 декабря 2024
Ответ дляМеряю линейкой
не пишіть чого не розумієте.
В мене чоловік їздить через день.
С третьей группой сейчас без проблем можно выехать?
Меряю линейкой• 16 декабря 2024
Автор.
Ось группа з перетином.
https://t.me/cordonrules
Ще можете подзвонити на гарячу лінію прикордонної служби.

А тут деякі порадниці і не таке розкажуть.

Спокійно може їхати, навіть відстрочки не потрібно.
Амелі на мілені• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Так
Меряю линейкой• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Завжди не було проблем.
Даксо• 16 декабря 2024
З будь-якою групою інвалідності без проблем не парьтесь. Якщо я актуальна відстрочка в тцк.
Даксо• 16 декабря 2024
Тільки хай всі документи що є по інвалідності бере.
Салт• 16 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
С 3 группой вроде бы не выпускают
Випускают із любою групою, тільки відсрочку треба оформити. Відсрочка теж для кожної групи спокійно оформлюється
Снегурочко• 16 декабря 2024
Ответ дляДаксо
У знайомого друга група , але в резерв + виявлено порушення , шо робити йти в тцк?
Даксо• 16 декабря 2024
Ответ дляСалт
Там вище правильно сказали, що відстрочка навіть не обовязкова, треба тільки доки тцк з штрихкодом, але краще коли відстрочка є - тоді 100% випустять без проблем
Салт• 16 декабря 2024
Ответ дляДикая Роза
Нормально пропускають при нормально оформлених документах.
Даксо• 16 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
Хай стає на облік в тцк - інвалідність це чи не єдиний захист від мобілізації що зараз є, тим більше 2 гр.
Меряю линейкой• 16 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
А чого боятися з 2 групою йти в тцк?
Так, треба йти, вони ж не бачать інвалідності, принести документи та оновлять дані.
Анчо Ус• 16 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
С 3 группой вроде бы не выпускают
Выпускают
Этожзвяздаяегообожаю• 16 декабря 2024
Пример знакомых. Ехали в начале августа, 3 группа, выпустили.
Даксо• 16 декабря 2024
Ответ дляМеряю линейкой
А чого боятися з 2 групою йти в тцк?
ну хіба що інвалідність куплена, тоді можуть бути проблеми. А якщо по факту та ще з дитинства, то без питань.
Анчо Ус• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Когда внесли, дайте посилання
Анчо Ус• 16 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє

Муж ехал, спрашивали пенсионное и отсрочку оформлкнную.
Снегурочко• 16 декабря 2024
Ответ дляДаксо
Він отримав інвалідність на війні має убд, але в резерві порушення
Дякую всім!
Даксо• 16 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
Все одно де вона отримана, головне щоб вона була у них в базі і не закінчились терміни.
И.О. человека• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Зачем вы дезинформируете автора?
И.О. человека• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Да
И.О. человека• 16 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
Так
И.О. человека• 16 декабря 2024
Ответ дляДаксо
А які проблеми можуть бути на кордоні з купленою інвалідністю?