Дівчина заглядєніє• Изменено 16 декабря 2024
Перетин кордону з інвалідністю ІІІ гр.
Роз´ясність, хто в темі. Військовозобов´язаний інвалід з дитинства ІІІ група. Знаходиться на обліку в ТЦК (Резерв+). Є відстрочка по інвалідності (в Резерві+) до кінця 2025 року. Чи випустять з України по відсрочці?
Меряю линейкой• 16 декабря 2024
Випустять по інвалідності.
Паспорт, посвідчення та Резерв+, все.
Дикая Роза• 16 декабря 2024
Мають випустити, але чіпляються до кожного папірця. Знайдіть повний список необхідних документів і навіть не дуже необхідних. Беріть все, що теоретично може знадобитися. Знайомий виїзджав - казав, що по 5 разів одні і ті ж папери дивились, не знайшли за що можна причепитись, то пропустили. Але пропускають не охоче і дуже придиоаються до всього
Бочка порохУ• 16 декабря 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Випустять по інвалідності.
Паспорт, посвідчення та Резерв+, все.
Нет же.. внесли изменения в закон, теперь только первая и вторая группа
Меряю линейкой• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
не пишіть чого не розумієте.
В мене чоловік їздить через день.
3 группа, не треба ніяких відстрочок, тільки оновленний резерв
В мене чоловік їздить через день.
Дівчина заглядєніє
• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
згідно з пунктом 21 Правил перетинання державного кордону громадянами України, у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану перетинати державний кордон мають право особи з інвалідністю.
Чоловіки, які мають інвалідність І, ІІ, ІІІ групи, можуть вільно перетинати кордон, але свою інвалідність їм потрібно підтвердити відповідними документами.
Всі документи є ............ і людина навіть повернеться після Нового Року.
Бочка порохУ• 16 декабря 2024
Ответ дляМеряю линейкой
не пишіть чого не розумієте.
В мене чоловік їздить через день.
С третьей группой сейчас без проблем можно выехать?
Меряю линейкой• 16 декабря 2024
Автор.
Ось группа з перетином.
Ще можете подзвонити на гарячу лінію прикордонної служби.
А тут деякі порадниці і не таке розкажуть.
Спокійно може їхати, навіть відстрочки не потрібно.
Ось группа з перетином.
Амелі на мілені• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Так
Меряю линейкой• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Завжди не було проблем.
Снегурочко• 16 декабря 2024
Ответ дляДаксо
З будь-якою групою інвалідності без проблем не парьтесь. Якщо я актуальна відстрочка в тцк.
У знайомого друга група , але в резерв + виявлено порушення , шо робити йти в тцк?
Ответ дляСалт
Випускают із любою групою, тільки відсрочку треба оформити. Відсрочка теж для кожної групи спокійно оформлюється
Там вище правильно сказали, що відстрочка навіть не обовязкова, треба тільки доки тцк з штрихкодом, але краще коли відстрочка є - тоді 100% випустять без проблем
Ответ дляДикая Роза
Нормально пропускають при нормально оформлених документах.
Меряю линейкой• 16 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
А чого боятися з 2 групою йти в тцк?
Так, треба йти, вони ж не бачать інвалідності, принести документи та оновлять дані.
Этожзвяздаяегообожаю• 16 декабря 2024
Пример знакомых. Ехали в начале августа, 3 группа, выпустили.
Анчо Ус• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Когда внесли, дайте посилання
Анчо Ус• 16 декабря 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Муж ехал, спрашивали пенсионное и отсрочку оформлкнную.
Снегурочко• 16 декабря 2024
Ответ дляДаксо
Хай стає на облік в тцк - інвалідність це чи не єдиний захист від мобілізації що зараз є, тим більше 2 гр.
Він отримав інвалідність на війні має убд, але в резерві порушення
И.О. человека• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Зачем вы дезинформируете автора?
И.О. человека• 16 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Да
И.О. человека• 16 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
Так
И.О. человека• 16 декабря 2024
Ответ дляДаксо
ну хіба що інвалідність куплена, тоді можуть бути проблеми. А якщо по факту та ще з дитинства, то без питань.
А які проблеми можуть бути на кордоні з купленою інвалідністю?