Я в дамках• 16 декабря 2024
Могут ли гормональные нарушения стать причиной гендерных перекосов?
Вот например если у девушки сильно повышены мужские гормоны,а у парня женские.
Понятно,что по некоторым детям прям с детства видно,что гендерный дисбаланс.Но как я сейчас замечаю,много комингаутов происходит именно в подростковом возрасте,с началом пубертата.
Шикаю і викаю• 16 декабря 2024
Не думаю.
Я сама хоть была частично пацанкой с детства, но была милой, скромной, любила куклы и мультики.
Но жизнь штука суровая, и с тинейджерства и дальше мне приходилось прокачивать мужские качества, чтобы выжить. Другого выбора не было. А во время войны тем более.
Тётя Хрюша• 16 декабря 2024
Менше пхати ті гендерні стереотипи треба, то й нормально все буде.
Вся така шо куди там• 16 декабря 2024
Автор, думаю это связано, интересно уровень у таких подростков гормонов жен./муж., преобладают какие...
Тётя Хрюша• 16 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Не думаю.
Мені в дитинстві постійно втирали, що у мене чоловічий розум, мало не вважали хлопчиком. Спідниці не ношу, декоративною косметикою не користуюся, прикраси не люблю.
Але хлопчиком від цього я не стала.
Завжди чітко відчувала себе дівчинкою, потім жінкою.
Але хлопчиком від цього я не стала.
Шикаю і викаю• 16 декабря 2024
Те, кто рождаются (лесби, геями, трансами) они такие с рождения и ничем и никак это не изменить. Все остальное - мода, влияние извне или стратегия выживания.
ЦібаФу• 16 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Новорічна пальма• 16 декабря 2024
Навпаки, я помітила у жінок в яких підвищений тестостерон, оволодіння, грубший голос вони навпаки трохи гарячіші по відношенню до чоловіків.
Маю дуже багато знайомих однополих пар.
От що саме стосується гормональних проблем не зустрічала. Звісно ніхто мені з аналізами не звітувався. Але жінки як жінки.
Деякі змінюють зовнішність на маскулінну
Маю дуже багато знайомих однополих пар.
Твоя космішна• 16 декабря 2024
Думаю это не гормоны, а в голове изменения. Потому что есть такие мужчины, которые чувствуют себя женщинами, но у них и борода и голос... при женских гормонах такого не будет.
Я в дамках
• 16 декабря 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Вот и мне было бы интересно почитать исследования на эту тему
Новорічна пальма• 16 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я була на лекції щодо гендерності.
Там спеціалісти пояснювали, що практично немає 100 відсотків гомосексуалістів.
Зазвичай ми таких називаємо бі.
Тобто в абсолютної більшості лесбійок були відносини з чоловіками, і у геїв були відносини з жінками. І часто буває навпаки, у гетеросексуальний людей був досвід одностатевих відносин .
Зазвичай ми таких називаємо бі.
Вся така шо куди там• 16 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Я була на лекції щодо гендерності.
Зазвичай ми таких називаємо бі.
А що по гормонам, не розповідали?
Шикаю і викаю• 16 декабря 2024
Ответ дляЯ в дамках
Почитайте также как влияет стадный инстинкт и мода на подростков (вон там тины играют в лесбух или яой, и я хочу, чтоб как все)
Или же психол.обстановка.
Если в семье мать или отец тиран, то сына затюкивают и он привыкает к более слабой (почти женской) роли в социуме.
Аналогично если девочка растет в семье, где всем плевать на нее, ее никто не защищает нигде, она становится почти мальчиком, таким себе волчонком кусающим, отстаивая свои интересы.
Или же психол.обстановка.
Эт вернячОк• 16 декабря 2024
Це комплекс генетичних факторів, які і призводять в тому числі до гормональних порушень. Але не лише гормональних. Наприклад, гермафродитизм має спектр проявів і не завжди це видно. Інколи це можна виявити лише після генетичного аналізу. А це звісно впливає на психіку і на самосприйняття.
Жінка, яка відчуває себе не у своєму тілі і робить перехід, може виявитися жінкою лише зовні. Але соматично, на клітинному рівні - вона чоловік. Просто при розвитку зародка відбувся збій. І одна порція гормонів, відповідальна за розвиток піхви та грудей, виробилася. А друга - яка відповідає за матку і яєчники - ні. Дуже грубо і наближено - така схема, так це працює
Тётя Хрюша• 16 декабря 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Яскравий приклад якраз недавно був на олімпіаді. Коли генетично за ДНК чоловік, XY, а ззовні жінка. Гормони, в т.ч. тестостерон за чоловічим типом, будова тіла (м´язи, плечі) теж за чоловічим, але при народженні визначили як дівчинку.
Шикаю і викаю• 16 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Я була на лекції щодо гендерності.
Зазвичай ми таких називаємо бі.
Главное понять себя и быть открытым.
Мне лично всю жизнь нравились и девушки и парни (с девушками оьношений как таковых не было), но я бы не хотела иметь отношения ни с бишкой мужчиной или женщиной, ни с гетеро имеющим разовый однополый опыт.
Катруся 777• 16 декабря 2024
Я думаю що так , можливо , пам´ятаю на одному із гормональних препаратів прогестерону колись в інструкції було написано, що якщо жінка виношує хлопчика, то потрібно контролювати рівень цього гормону і приймати з обережністю , тому що в майбутньому у дитини можуть бути проблеми з визначеністю статі, тобто так як це жіночий гормон і він буде переважати у хлопчика в нього можуть бути проблеми з визначеністю до гендерної приналежністі. Зараз цю фразу з інструкції того препарату прибрали , хоча раніше вона була точно.
Новорічна пальма• 16 декабря 2024
Ответ дляВся така шо куди там
А що по гормонам, не розповідали?
По гормонам розповідали про стать.
Стать це сукупність анатомічних, фізіологічних ознак за якими визначаємо жінка це, чи чоловік.
Коли є ознаки двох статей ми це називаємо гермафродитами. Але насправді це велика рідкість.
Транссексуал це коли людина ( в голові) визначає що він не відчуває себе тією статтю, ознаки якої є в організмі.
Ще вони чітко відрізняють ( в соціумі рідко про таке думають)
Лесбійка це жінка яка відчуває себе жінкою і має потяг до жінок.
А є транссексуали, тобто жінка відчуває себе чоловіком, і їй подобаються жінки
Є транссексуали, жінка відчуває себе чоловіком, робить трансперехід і їй подобаються чоловікт
Тётя Хрюша• 16 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Или же психол.обстановка.
Тобто дівчинка зобов´язана бути слабкою, а якщо вона захищає свої інтереси, то вона раптом стає хлопчиком?
Ось це воно і є - типовий гендерний стереотип.
А насправді і жінки, і чоловіки мають повне право бути такими, як вони себе хочуть бачити. І це не робить їх іншою статтю.
ТочноБудет• 16 декабря 2024
У меня повышен с подросткового возраста тестостерон,это влияло на цикл,зачатие,внешность,но,точно мне любви женщин не хотелось))
Новорічна пальма• 16 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Или же психол.обстановка.
Ви вже прочитилали подібну літературу? Щось порадите?
Новорічна пальма• 16 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Главное понять себя и быть открытым.
Ну розумієте, коли пара починає свої відносини вони хочуть проявити себе з кращої сторони.
Навряд чи ви проводите анкетування
Скільки партнерів було
Чи хворів зппп
Чи були факти насильства чи розбещення,
Розказати про саму зашкварну сексуальну фантазію.
Тощо
Спочатку ж партнер просто приваблює, потім з´являється сексуальний потяг.
І цей сексуальний потяг не підвладний анкетним данним
Навряд чи ви проводите анкетування
Скільки партнерів було
Чи хворів зппп
Чи були факти насильства чи розбещення,
Тощо
бибизяна• 16 декабря 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Где вы такое берете,гермафродитизм имеет четкие внешние признаки и нарушения органов, это видно и понятно врачам , на УЗИ и тд
Моя дочь типа не женственная тоже такой херни начиталась, гинеколога очень повеселила с таким вопросом
Тётя Хрюша• 16 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Не завжди. В деяких випадках візуально може бути все чітко, а за ДНК - інакше. Або ще за ДНК може бути взагалі ХХУ, YY і т.д. Правда, це рідкісні генетичні аномалії вже.
Шикаю і викаю• 16 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Навряд чи ви проводите анкетування
Скільки партнерів було
Чи хворів зппп
Чи були факти насильства чи розбещення,
Тощо
Навряд чи ви проводите анкетування
Скільки партнерів було
Чи хворів зппп
Чи були факти насильства чи розбещення,
Тощо
Да. Сначала появляется влечение, симпатия, чувства.
Но лично я реально провожу анкетирование можно сказать, выспрашиваю все, и у того с кем химия или чувства, и у того с кем нет, каждого узнаю от и до.
Если не подходит под мое представление о том чего хочу от человека (включая его прошлое), то это нет. И неважно, что есть химия или эмоции. Я умею их контролировать и прекращать.
бибизяна• 16 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ну бред не несите, вам это сказал какой генетик? Фамилию врача пожалуйста
Шикаю і викаю• 16 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Глупости. Я не хотела и не хочу быть мужественной, сильной и тд, но у меня нет выбора. Потому что я больше мужчина (даже будучи женщиной) чем многие другие мужчины.
Новорічна пальма• 16 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Почитайте про ХУ - систему визначення статі
бибизяна• 16 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ну тут вообще вопрос риторический, кто сильнее, женщина сильнее в плане выживания , призвана выживать и сохранять потомство, и силы и мозги для этого берутся ниоткуда
бибизяна• 16 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Врач из интернета, так и знала
Шикаю і викаю• 16 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Я не хочу быть сильной..Я всегда хотела быть такой девочкой девочкой, позже домохозяйкой, не борясь за выживание, не работая наравне с мужчиной на работах, но такого выбора не было. И я стала мужчиной, чтобы защитить себя же.