Просто Фіфа• 16 декабря 2024
Подруга не близька, часто присилає різні рецепти, типу смачно спробуй
Все б нічого тільки я дуже перебірлива в їжі. З одного боку, я часто пишу ок дякую. Потім при зустрічі питає чи готувала, може в чоловіка мого запитати коли збираємося. Якщо пишу ми таке не їмо. То наче ображається або додає що може якійсь інгредієнти прибрати.
Я не можу сказати що ми прям подруги, наші чоловіки дружать ще зі школи, доводиться спілкуватися.
Трохи бісить. Незнаю як краще. Не реагувптт взагалі?
КинДза• 16 декабря 2024
Ответ дляГостра на язик
Та ну это у вас явно уже проблемы с восприятием пищи
При этом полуфабрикаты нормально так заходят, как дети в школу
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ага, буває приходиш в гості, по запрошенню на день народження чи з інших причин, а їсти для тебе немає чого... Сидиш голодний. Навіть пити не можеш, бо навіть вино закусити немає чим.
Не перегинайте вже.
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляКинДза
Який вихід із ситуації на вашу думку?
Їсти перед тим ідеш в гості))
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляБокс-орун
Приходьте зі своїм, якщо це в гості додому. Це вирішує проблему або відсіюються знайомі.
Так навіть і на фуршет чи за стіл у закладі, така примхлива, як автор, може взяти з собою судок або ж замовити виключно для себе
Стебель березы• 16 декабря 2024
У мене купа знайомих, багато шле цікавинки, але жодна не питала чи готувала таке. Ніхто не питав чи беру напівфабрикати, хоча беру, а готую чудово. Може справа не лише у вас
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Ооо, це у вас дійсно проблеми з їжою. Але як ви тоді їсте ті полуфабрикати незрозумілі?
Тобто якщо я не їм сири, хамон, ікру оливки то в мене проблеми з їжею?!
Сусідка знизу• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну, тут з вами не погоджуся. Нікого не має хвилювати мої таргани. Я сама подбаю, що мені їсти. Або з собою несу, або з хазяйкою обговорюю. Зазвичай всі вже знають, та перепитують самі
Стебель березы• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Пюре й грудку їсте?
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Стіл на тарілці вонючі елітні сири, жоден я не їм, хамон не їм, виноград ( ну ним не їсися) і салат з горгонзоли ( сир з пліснявою синєю воняє шкарпетками) . Сухе вино ( не п´ю не подобається, я принесла свою пляшку). На десерт мочі чи як їх називають не їм. От просто бінго, сиділи ж не одну годину, пити і нічого не закусити теж не вийде.
А полуфабрикати відчизняні вам ароматні, значить.
Нюню)
Форс мажор• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну звісно, не у мене. Ви ж написали, що сиділа голодна, не було що їсти, ще й вино вам не підійшло.
Ви ще писали, що не їсте налісники, голубці, мабуть це також ще не все.
Я вас питала, а що ви їсте і готуєте?
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляГостра на язик
Вот -вот. Не ест ничего, бо переборчивая, а полуфабрикаты на ура
Ви не розумієте що таке перебірливість?
Я не їм взагалі ніяких сири, всю молочку і кисломолочні продукти. Смак не подобається. І є часткова непереносимість. Не їм каші всі окрім рису. Не люблю пряні трави тільки деякі. Макарони тільки спагетті і маленькі ріжки, не люблю коли вони всі покриті соусом. Не їм деруни, вареники, голубці їм без капусти. Не люблю солодке. Теж вибірково і рідко. Не їм булки випічку. Торти кілька смаків. Хліб до борщу так, а взагалі практично не їм. Полуфабрикати готую більше не собі а родині. Наприклад чоловіку голубці, собу перці ( сам перець не з´їм). Налісники та інші млинці з начинкою. Вареники, пельмені це все тільки напівфабрикати. Стояти півдня готувати не люблю таке готувати.
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляМолчавочка
Запарюйте вівсянку, варіть яйця, автор і не ходіть туди де некомфортно. Я думала може справді проблеми зі здоров´ям.
Вівсянку я не їм
Та я ж вперше стикнулася з таким. Зазвичай хоч щось є. А тут ’скромно’ вийшло занадто по багатому і вичурно.
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Автор, а що ви їсте? І що готуєте у себе вдома ?
Багато чого. Но не ікру, сири, хамон і оливки. Це для мене гидота.
ШанельКуКу• 16 декабря 2024
Ответ дляКинДза
Теж різануло, така перебірливо, що аж полуфабрикати купує...
Це звісно одне одного не стосується, що шлють рецепти, але таке відчуття, що вона оте, що вона перебірливо по 100 разів в гостях каже, бо тут вже раз 10 сказала.
Форс мажор• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ви не розумієте що таке перебірливість?
То ви ж не тільки сир, хамон і оливки не їсте. Ви написали багато всього. То це не проблеми з їжою?
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Значить була сирна тарілка. І я не повірю, що в ній були лише сири з пліснявою та овечі, наприклад. Щодо моті, мочі, то це або морозиво у крохмалі, або ж маскарпоне у крохиалі. Той крохмал я теж не люблю, але начинка завжди смачна. Ікру і рибу я теж, наприклад не люблю, а таранку суху і шубу з пивом люблю.
А ви настільки все це не любите, але скоріш за все ви делікатесні страви бойкотуєте.
Форс мажор• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ікру, хамон і оливки готувати непотрібно. Що ви готуєте?
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
Я розумію я ж кажу, мене попередили що буде скромно, бутерброди і морозиво. Таке зі мною вперше що взагалі нічого не підійшло. А вийшло що бутерброди з хамоном та вонючими сирами. Я б без проблем або б вдома наїлася або взяла щось з собою.
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ви не розумієте що таке перебірливість?
Прочитала, ви їсте лише рис
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляШанельКуКу
Я не кажу. Мене питають, візьми спробуй, дуже смачно. Але я таке не їм. Я в гостях беру те що мені смакує. Не люблю коли нав´язують щось спробувати.
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Заздрість у вас, я вже бачу, на чому ви ставите акценти в темі
Цигарний шланг• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ви вважаєте це проблемою хазяїна?
Це ваші проблеми.
Приносьте з собою, якщо аж такі перебірливі
Це ваші проблеми.
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Нє. Бо завжди в гостях знаходжу що з´їсти. А вперше попала що нічого.
Я люблю картоплю, м´ясо, яйця, курку, салати.
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Ні. Мені саме не смакує. Сири взагалі ніякі не їм. Я пробую,а не просто відмовляюсь. Мені навіть устриці не подобаються.
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ви і устриці
Троляка
Почемучка• 16 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
А мне пофигу, когда поучать начинают. Я никогда не стремилась быть хозяйкой хорошей, та и не есть такая. Как-то собирались у нас толпой, подруга раньше пришла, а у меня из еды гречка, мясо и овощи на салат, она начала отчитывать меня, типа люди же будут, давай наготовим еды. Та говорю нафига, муж пиццу принесёт. Её шок был в шоке весь вечер, а мне пофигу.
Ну это тоже, зачем толпу приглашать, а еды совсем нет?
Я тоже не хозяйка, но не все пиццу едят, суши хотя бы еще
Стебель березы• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Так а що ви їсте? Супи теж ні, салати, мабуть, теє