Просто Фіфа• 16 декабря 2024

Подруга не близька, часто присилає різні рецепти, типу смачно спробуй

Все б нічого тільки я дуже перебірлива в їжі. З одного боку, я часто пишу ок дякую. Потім при зустрічі питає чи готувала, може в чоловіка мого запитати коли збираємося. Якщо пишу ми таке не їмо. То наче ображається або додає що може якійсь інгредієнти прибрати.
Я не можу сказати що ми прям подруги, наші чоловіки дружать ще зі школи, доводиться спілкуватися.
Трохи бісить. Незнаю як краще. Не реагувптт взагалі?
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Ікру, хамон і оливки готувати непотрібно. Що ви готуєте?
Картоплю, борщ, м´ясо, курку, яйця, плов, качку, переліку. Салати але без купи трав. Готую своїм, карбонару, болоньезе. Деруни готує чоловік, бо я їх не їм, а він любить, робить багато. Оладки. Пироги.
Нічна ненажера• 16 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Ну это тоже, зачем толпу приглашать, а еды совсем нет?
Я тоже не хозяйка, но не все пиццу едят, суши хотя бы еще
У нас все едят пиццу) просто заказываем разные
Стебель березы• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Нє. Бо завжди в гостях знаходжу що з´їсти. А вперше попала що нічого.
Я люблю картоплю, м´ясо, яйця, курку, салати.
Так ви ж не їсте пюре і грудку. То картопля і курка
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Прочитала, ви їсте лише рис
Так. Рис, плов, і фаршировані перці з рисом.
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Заздрість у вас, я вже бачу, на чому ви ставите акценти в темі
В чому заздрість?!
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Автор у вас розлад харчової поведінки? Це з дитинства таке?
З дитинства.
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляЦигарний шланг
Ви вважаєте це проблемою хазяїна?

Це ваші проблеми.
Приносьте з собою, якщо аж такі перебірливі
Я так роблю коли знаю що і як . А коли вперше попадаєш не знаєш. Тим паче що попередили про скромний стіл. А не оце все.
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Ви і устриці
Троляка
Чому троль? Ну вони взагалі не мають смаку, не розумієш що їси.
Стебель березы• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
З дитинства.
Карбонара з дитинства...які молодці. Тільки там сир, не верне?
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
О суші я б їла)))
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Так а що ви їсте? Супи теж ні, салати, мабуть, теє
Автор ще не їсть трюфель, печінку, мраморне м´ясо, фугу, лічі, банани, пітахайю, цитрусові, шафран, м´яту, равлики, м´ясо акули, суп з неї і т.д.
Форс мажор• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Під вас одну, з такими дивами, ніхто не має підлаштовуватися. Хіба що батьки, бо ці проблеми з дитинства. Ви знаючи свої проблеми, маєте їх самі вирішувати, а не обурюватися, що ви голодна і вам все не так.
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Борщ їм. Супи ну звичайний курячий з макаронами. Салати їм , тільки ароматні трави не дуже люблю, деякі. Тож може бути взагалі без зелені, деякі з майонезом, цезар. Люблю пробувати щось нове. Але так смакові рецептори в мене ось такі.
Стебель березы• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Як ви їсте це, якщо не їсте курку ? Чим пюреине таке?
Почемучка• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я розумію я ж кажу, мене попередили що буде скромно, бутерброди і морозиво. Таке зі мною вперше що взагалі нічого не підійшло. А вийшло що бутерброди з хамоном та вонючими сирами. Я б без проблем або б вдома наїлася або взяла щось з собою.
П прям проблема один раз, что поесть не нашли))
Я всю жизнь на диетах и постоянно где- то туссовалась и ничего.
Мне бы лучше сыры, чем салаты с майонезом))
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Картопля дивлячись яка смажена, запечена пюре рідше. Грудка вона суха,от крильця, гомілки, стегна так. Запечені в духовці.
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Щось нове і ви, речі не сумісні
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Ви погано читаєте, я написала що своїм готую карбонару, сину чоловіку, сама не їм. Гречку теж наприклад їм варю,сама не їм.
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
А ще лапки, рульки і ковбик
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Майже вгадали)) цитрусові алергія, субпродукти ніякі не їм. М´ята гидота. Акулу, равлики, лісі, пітазаю не пробувала. Банани їм.
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Я не обурююсь. Я вперше стикнулася, що нічого не було. Коли мене попередили про скромний стіл. Я повинна була здогадатися про хамон вонючий сир?!
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Так ви ж пишете, що пробуєте нове. Подруга вам присилає, а ви носа вернете від усього, окрім рису і вареної картоплі
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
Курку їм, грудка не подобається. Пюре не цікаво. Краще смажена чи запечена.
автор Просто Фіфа • 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
А ще лапки, рульки і ковбик
Лапки звісно ні. Рульку пробувала смачно. Ковбик то що? Домашня ковбаса? По різному буває смачна. Кров´янку ні за що.
Миззери• 16 декабря 2024
Я б в ответ слала позы из камасутры и спрашивала аналогичное потом при встрече
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Був виноград і ваша пляшка вина полусолодкого. Вам мало, бо вам не принесли миску борщу, картоплі і котлет від Галі?
Стебель березы• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Тобто суха? Грудка гврно запечена не суха. Ви не перебірливі в їжі, ви просто хочете інше. В цезар крила чи стегна то ... Ну бува
Мамаша в бигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляСтебель березы
І мокрі сухарики
Стебель березы• 16 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Жарену хоче
ОдинРазНадетое• 16 декабря 2024
Автор, меня озарило! Это ваш муж вам так намекает через жену друга, что пора бы уже научиться готовить еду, или перестать кормить семью полуфабрикатами, иначе сбежит туда, где ему пирожочки пекут, солянки и стейки жарят))))) задумайтесь, почему дама так настойчива)))))))) она всё-таки жена друга мужа, может она знает больше, чем вы думаете, и таким образом хочет достучаться до вас))))))