Залізна тьотя• 16 декабря 2024

Чи працюють зараз у Києві загальноосвітні християнські школи?

автор Залізна тьотя • 16 декабря 2024
Напишіть, будь ласка, відгуки, у кого діти відвідають їх.
Моя улюблена страшко• 16 декабря 2024
Предпочитаем дать детям ВЫБОР вероисповедания, - вот вырастут и, если захотят, выберут.
Не засираем им мозги с детства.
Винник• 16 декабря 2024
В воскресную всегда водили религиозные родители. А общеобразовательные, это какие? Которые дают среднее образование + религиеведение? Государственных таких не припомню. Интересуйтесь в семинарии
Хвильоватиша• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Є католицька школа від УГКЦ, загугліть.
автор Залізна тьотя • 16 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Є католицька школа від УГКЦ, загугліть.
Дякую. Телефонувала, не відповіли. У Фейсбуці на їх сторінці вказано, що припинили працювати з 2023 року
Галя із Дарниці• 16 декабря 2024
на те вони й загальноосвітні, що без релігії.
Є ж недільні школи прицерквах.
Svitlo_• 16 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не засираем им мозги с детства.
В християнських школах навчання проводиться по тих же підручниках, що і в загальносвітніх шкодах. Відмінність - виховні заходи морального спрямування.
Svitlo_• 16 декабря 2024
Ответ дляВинник
До чого тут державні. Є приватні школи.
ХикориДикори• 16 декабря 2024
Є в Житомирі , точно знаю, у баптистів. Дуже хороша школа- де не курять , не матюкаються через слово. Але там акцент не на знання, звісно.
пьЯНА• 16 декабря 2024
Приватні школи, християнські є і працюють. Подруга в таку дитину водить
автор Залізна тьотя • 16 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
До чого тут державні. Є приватні школи.
Можливо маєте відгуки?
автор Залізна тьотя • 16 декабря 2024
Ответ дляХикориДикори
Бажано б у Києві таку знайти
Svitlo_• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Можливо маєте відгуки?
Моя донька в такій працює, але не в Києві. Тому з відгуками не допоможу.
Svitlo_• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Бажано б у Києві таку знайти
Так визначайтесь з деномінацією і тоді гугл в допомогу. Адже деномінація ж теж визначає напрямок школи
Svitlo_• 16 декабря 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Є ж недільні школи прицерквах.
Загальноосвітні - це школи, в яких викладаються загальноосвітні предмети і вони мають на це ліцензію. А християнська етика є й в державних школах.
Вбигудях• 16 декабря 2024
Погугліть Ліцей Ріка Життя на Святошино. Мій брат вчився з 1 по 9 клас, але там єє 11 класів. Вчителі і програма були хороші, умови теж.
Тоді вони бцли міцніші в гуманітарному напрямку і мовах, то брат перейшов в ліцей кпі перед вступом. Поступив на бюджет.
автор Залізна тьотя • 16 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
У якій школі працює Ваша донька?
автор Залізна тьотя • 16 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Дякую
Моя улюблена страшко• 16 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Нащо це дитині? Навчання це навчання, а релігію вона собі обере, коли виросте і якщо захоче.
А не оці недоразуменія з народження з промитими мізками в газових платочках (один варіант з...)
Забризкана водою• 16 декабря 2024
Ответ дляВинник
про католический университет во Львове не слышали? или это другое?
Забризкана водою• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Бажано б у Києві таку знайти
загуглите . Гугл выдает разные. Вам католическую , православную, протестантскую или все равно?
Обзвоните, кто работает.
Слышала про православную гимназию, но отзывов не знаю.
Svitlo_• 16 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
А для чого свята Миколая, Хелуїн в школі? Навчання це навчання, для чого тягти це в школу?
Майская киска• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
У якій школі працює Ваша донька?
Засновники протестант
Майская киска• 16 декабря 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
У якій школі працює Ваша донька?
https://m.facebook.com/premudrist/
Моя улюблена страшко• 16 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Уявлення не маю. В нашій школі такого немає, не знаю в які школи ходять ваші діти.
Галя із Дарниці• 16 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Так автору потрібна хрестиянська школа. А не предмет етики.
Майская киска• 16 декабря 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Так в християнській школі ті ж предмети плюс християнська етика. Але є школи і державні де є християнська етика. А інших відмінностей в навчанні немає.