Сиреневенькая• 16 декабря 2024

Який у вас посуд для запікання у духовці?

Може хтось порекомендує те, чим вже давно користується і задоволений. Бо мої зі скла, мені останнім часом здається, що в ньому довше готувати.
автор Сиреневенькая • 16 декабря 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Нет
У мами є чугунна гусятниця, наскільки пам´ятаю, в ній чогось підорає , важко мити
автор Сиреневенькая • 16 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
Стеклянные, чугунная утятница, керамические и силикон, всеми пользуюсь. И в рукаве, и без него. И еще в мультиварке часто запекаю.
И такая эмалированная уже много лет, но стала приставать, надо заменить.
Керамические и для сервировки использую.
Як смачно виглядає❤️
Кошка Мурка• 16 декабря 2024
Керамическую форму можно в разогретую духовку?
ДА да да• 16 декабря 2024
Pyrex
Кошка Мурка• 16 декабря 2024
Такую можно в горячую.духовку?
автор Сиреневенькая • 16 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
Такую можно в горячую.духовку?
По ідеї так. У мене була не дорога, так тріснула, коли з гарячої духовки вийняла запіканку. З часом розкололась повністю
Аноним ФЕЯ• 16 декабря 2024
В склі запікаю частіше. Купила в ікеі такий поємник, а він іде ще й з кришкою, дуже зручно. Запікла, остигло і кришкою прикрила