Бадабум• 16 декабря 2024
Маланка… як можна перекрутити таке красиве імʼя?
Меланія - це імʼя звучить красиво та вишукано, але часто чую, як кажуть Маланка, або Маланка йде, козу веде. Як можна перекрутити таке красиве імʼя ?
Тут как тут• 16 декабря 2024
Автор, откуда вы? сколько вам лет?
Вы не читали украинскую художественную литературу? А историю?
Котогосподиня• 16 декабря 2024
Взагалі ім´я звучить як Маланія - тому Маланка. Як Наталія - Наталка. Нічого не перекручено
Глаза_в_3_карата• 16 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Вас выдаёт слово ’красиве’.
Она таки написала https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3650158
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ой, нет. Я решила больше в эту тему не углубляться.
Бадабум
• 16 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Вас выдаёт слово ’красиве’.
А слова краса тоді по вашому не існує теж ?
Бадабум
• 16 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Ім´я гарне, а не ’красиве’
Красиве імʼя - це так теж правильно, не навʼязуйте свою думку .