Полтавська галушка• 16 декабря 2024
Я не пойму, в тех квартирах, где чисто, питаются из ресторана?
Я все время то готовлю пищу, то стираю, то падаю без сил, до уборки не доходят руки. В итоге в моем доме, как на первом фото. Да, также разбросано, ну падает со стола в процессе готовки, куча посуды после еды. Раз в день нахожу силы все помыть. Короче моя кухня такая как на первом фото. А последующие фото - это ваши кухни, беленькие, чистенькие, сияющие. Вы что, не готовите ничего? Питаетесь с ресторана? Кто выбирает второй вариант, вы стальная леди, нанимаете клининг или питаетесь с ресторана?
Результат:
вже голосів:
502 (72.23%)
моя кухня, как на фото 2
193 (27.77%)
моя кухня, как на фото 1
Джага-джага• 16 декабря 2024
Готуючи підтримую чистоту, завжди є кілька хвилин між ’нарізано, засипано, помішати, почекати щоб закипіло і т.п’ - за цей час встигаю витерти, підняти, помити...незнаю, завжди чисто
Полтавська галушка
• 16 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Готую нормальну їду, нічого нікуди не падає
Если сразу мыть, вокруг будет много воды скапывать, я могу поскользнуться, раковина потом вся грязная, по углам у меня грязь, надоело убирать. Но соседи сегодня пришли в гости и ахнули, сказали, что такой грязи в жизни не видали.
Вбигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Що саме мити? Поїли, склали в пмм і все
Безпорадна Кроко• 16 декабря 2024
Готую, але в мене кухня маленька, нема де так шикарно все порозкидувати. Тому прямо в процесі готування миється і розкладається. Все одно ж коло плити крутишся, то й миється заодно. Ну, за день можу тарілками раковину засипати і помити з ранку, але це все.
Горлаю зрання• 16 декабря 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Ви неорганізована та ще й засранка
В мене ніхто не сяде їсти, поки після готування все не буде прибрано. Приготували, вимили все після цього (посуд, плиту), в чистій кухні їсти набагато приємніше. Після їжі залишається тільки миття посуду, з якого їли (5 хвилин). Але в мене завжди чисто, більшість прибирання відбувається на автоматі в процесі готування.
Горлаю зрання• 16 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Що саме мити? Поїли, склали в пмм і все
Не у всіх є ПМ
Бринзолетта• 16 декабря 2024
Все прибираю одразу на місця після приготування їжі. У мене кухня-вітальня. Срачу ніколи нема
Вбигудях• 16 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ви зовсім не праві
Це вже давно не новинка і не предмет розкоші
Бринзолетта• 16 декабря 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
У мене велика - не розкидано нічого ніде )
Горлаю зрання• 16 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Так, але її ж не притулиш у спальні
ПолБатона• 16 декабря 2024
Вы маргинал? Есть Супер Сус блогер, недавно был в гостях у Лафы, живут со свиньей, курами и гусем в доме, ну и котов много, так там чище чем на фото 1
КоКоКоКоКоКо...• 16 декабря 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Давно вас не было с размазанным дерьмом и месячными по стенам. Держались, держались - и прорвало?
Викупана• 16 декабря 2024
Готую постійно, ще й в печу, такої кухні як на 1 фото в мене не було ніколи, не знаю як так можна в ній їсти і готувати.
Кили и Манджаро• 16 декабря 2024
В мене нова красива біленька кухня, але я готую декілька разів на день і після кожної готовки і їжі, кухня виглядає дуже захламленою ( не далеко від першого фото). Мабуть чистою її бачу тільки я - вночі, коли все поприбираю перед сном. А вранці знов готовка, і знову все розкидано
На свята чи коли гості приходять, то виглядає, як на другому фото.
Слухи-руки не распускаю• 16 декабря 2024
Завжди все відразу прибираю, поки суп доготується у мене все чистенько. Єдине, що фасади і техніку мию раз на тиждень два
Непозбувна Бентега• 16 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Не у всіх є ПМ
У мене, коли й ПММ не було, не було такого срачу, як описує і показує автор
Горлаю зрання• 16 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так і у мене немає ПМ, і срачу немає. Прибираю під час готування
Роздратована шкіра• 16 декабря 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Грязный тролишка
Роздратована шкіра• 16 декабря 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Вы?
Нет, автор сей чудо-темы. С соседями.
Бритоножка• 16 декабря 2024
На выходных после готовки еды - всегда прохожусь пылесосом. Иногда даже 2 раза за день. Раковину в ванной мою через день. Унитаз также. Для меня очень важен порядок в квартире.