Зам. зав. Анонима• 16 декабря 2024
Чи дійсно важко працювати за касою по 12 годин?
За умови якщо графік 2/2, і більшість робочого дня стояти на ногах
Зам. зав. Анонима
• 17 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Мене в АНЦ дратує пропозиція купити ще якісь ліки. Таке враження наче на базар прийшла.
А мене дратує ще в Доброго дня, що приходиш з списком ліків , які мені лікар виписав, а тобі починають замінники Бади пропонувати
Срочнокпсихологу• 17 декабря 2024
Ответ дляПургену мне
Самое противное это не сидение за кассой, а что сотни людей через тебя проходят, кто-то фыркнет от недовольства, кто-то сфоткает на смартфон. Фу! Это созерцание меня бы бесило. Как в зоопарке.
фоткают на смартфон?